0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hiç anlaşamıyoruz çok patavatsız herşeye yorum yapacak şimdi eşimle konusacam lafa karışacak yemek yapacam yorum yapacak çocuklar üzerinden yok öyle alıştırma yok böyle alıştırma diyecek.. taaaa ebesinin zamanında yaşadığı zorlukları anlatıp benim hayatımınla kiyaslayacak.. dört tane gelini var birini bilir sevmiyor oğullarına surekli gelinlerini kötüler ben kaç kere şahit oldum ben odadan çıkınca hemen arkamdan konuştuğuna.. ama bu ışıltılı hayatı ben sectim :'(herkes memur mühendis öğretmen aldı ben Allah'ın zir cahili aileye düştüm ahhh keşke bugün ki aklım olsaydi.. sinir stres takıntı kaygı bozukluğu herşeyi bu ailede yaşayarak öğrendim 

11 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
He deyip gec aynen anne haklisin de sizin zamaninizda hersey cok zordu simdiki bizim yasadiklarimiz neki de hersey elimizin altinda de yemegine karsitimi tamam anne oyle yaparim de hatta ondan tarif flaan iste sen daha guzel yaparsin yillarine ev hanimsisin de bir sure boyle konus eninde sonunda susuyolar sen oyle soyleyince sokacak laflari kalmiyor cunku
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen öğretmen, memur fln mısın? 
tarafından
Güzel sanatlar fakültesi mezunuyum. Ayrıca estetisyenim. Ama herşeyi ***** gibi arkamda bıraktım
tarafından
Eşinle mutluysan bir önemi yok kız.  He he de geç kaynanana.  Tekrar mesleğine dönebilirsin canım kendini kötü hissetme.
0 oy
(18,058 puan) tarafından
:D ışıltılı hayat güzelmiş jshsh 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Aynısından bende de var, bayram gelmesin diye dua ettiriyor resmen.. Kalbim sıkışıyor yanına gideceğimi düşündükçe 
tarafından
Beni çok yordu. Sürekli e.s.şek gibi iş yapmami bekler şimdi gelince eminim evin her yerine girip bakacak nasıl temiz mi diye temizse ses etmez ama kirliyse oturur kocama kötüler niye böyle hiç bilmiyorum benimle yaşamıyor ama aslında benimle yaşıyor herseden haberdar
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.. Benimki de işlerini yaptırır, üstüne bi de beğenmez laf söyler.. Bi kere de Allah razı olsun demez.. Gittikçe uzaklaşıyorum ben de
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ayda yılda bir geliyorsa idare et sık sık geliyorsa da yüz verme yokmuş gibi davran
tarafından
Evlendim güya evlerimiz ayrı 1ay sonra birlikte oturuduk 6ay o altı ay ne çektim Allah bilir. Hamile olduğumu duyunca 5yildir temizlediği evi bana temizletti duvar sildirdi soba çıkardı.. neler neler .. çok kavgalar ettik eşimle çok kötü olduk boşanma noktasına geldik ama ne bileyim hala devam ediyorum benimle yaşamıyor kaynana ama hayatımın tam merkezinde
(1,726 puan) tarafından
Uzak olunca tatlı oluyorlar benimki uzak hep bizi soruyor geçen sene bizde aynı apartmandaydik bay sıkılmıştık birbirimizden şimdi ne yalan söyleyeyim bende onlara gitmeye can atıyorum
0 oy
(437 puan) tarafından
Ya bu kıyaslamalarına bitiyorum benim kaynanamda cocuğa kiyafet alma ben (eşimden için ) 3 ay kundakta cıplak yatırdım sonra alırsın falan diyordu yemegine mudahale ederse anne ay sen cok guzel yaparsın coktandirda elinden yemek yemedik kalk sen yapta yiyelim de cocuklara karışınca da anne istersen bu yaz sana gonderim cocuklari sen terbiyelerini verip egitirsin benden tecrubelisin de valla yap cok guzel işe yariyor benim 2 aylik bebegim var kaynanam ikinciyi soruyor durmadan bende bunu sana verim ikisinin masraflari bizi yorar diyorum  :)
0 oy
(13 puan) tarafından
Ahahah benim kaynanamı tarif ettin :) Seni çok iyi anlıyorum,  oda memleketten gelir çenesi durmaz..Biz neler yaşadık siz bir evdesiniz ne görüyorsunuz ki diye gelinlik cağına kadar anlatır aman allahım neyse ki gelmesine çok var bizimkinin allah yardımcın olsun ne diyeyim :) 
0 oy
(473 puan) tarafından
Çok karışırsa ver cevabını , kendi psikolojini bozduguna değmez , kendi kurallarını kendi evinde uygulasin , burası bizim evimiz , biz böyle yapıyoruz de geç.İcine atınca hastalıklar ortaya çıkıyor işte böyle , ha bir de kıymet bilseler o da yok , sen onlar için kendini helak edersin , sonunda kimse Allah razı olsun demez.Boyle insanlara acımayacaksin.
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Aynısı bende de var eskiden evime gelince kendimi misafir gibi hissederdim evimde evde bana sormadan herşey yapardı yemek bile sormadan gidip yapardı yermisinniz yemezmisiniz diye  yemeginide hiç sevmem imalı imalı laflar ama ben güzel bir bozdum odur o ne karışıyor ne soruyor ne fazla geliyor böylesi daha iyi herşey dozunda güzel evimdeku sorumluluğu üstlenmek istiyordu 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Okumuş cahil okadar cok taniyorum ki

Onunla hiç alakası yok

Rabbim hepimizin icine merhamet duygusu koysun insallah 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Can onlar yaşlı diyebilir sen takılma 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 723 göst.
0 oy