0 oy
1,380 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Özellikle kız babalarını kastediyorum bebeğinizin kakasını temizliyor mu benim eşim kızımin kaka yaptığında asla değiştirmez iki elim bulaşık olsa bile iki elim hamur olsa bile bana değiştirir. Hiç sevmiyor iğreniyor. Çiş yaptığında arada bı temizler benim işim olduğunda vs. Sizin esleriniz nasıl bı konuda

74 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
bebekken bir kez değiştirdi simdide buyuk tuvaletinde hic yapmiyodu geçen ilk kez yaptirdi sildi kucuk tuvaletini de cok nadir yaptırır ben evdeysem hep bende 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bez değiştirmesine ben izin vermiyorum acil koşullar hariç banyosunu beraber yaptırırız 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben sevmiyorum öyle şeyleri ya kızım 6 yaşına girecek hiç babası onu çıplak bile görmedi banyo yapmadı altını değiştirmedi oğlumda var aynı yaptırmadım hic
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Asla yapmaz yani coook Cook önemli bir durum olursa yapar yoksa yapmaz henüz hiç yapmadı sadece büyük kızımı tuvalete götürdü oda şu bile dönmemiş 
0 oy
tarafından
Benimki sabah 6da işten gelir kızım asagda kaynanamla uyur Bi bucuk yasında gelip beni kaldırmaz altına yaptysa kendisi değiştirir ben Bi işle ugrasırkende gider değiştirir 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Değil büyük tuvaletini değişmesi kızım bir yaşına giricek 7 gün sonra onun olduğu odada şimdiye kadar altını bile degismedim kız çocuğu olduğunu için doğru değil zaten ha hasta olurum ben olmam tabiki değişsin ama onun dışında ben varken ne işim olursa olsun ben degisirim 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Beceremiyor diyelim işine gelmiyor cok zorda kalirsa ben olmassam falan degistirir baskada yokyani :))
0 oy
(1,750 puan) tarafından
İki kere değişdirdi birinde kavga ettik odadaydım 2 aylıkdı geri gittim tabi birindede pazardaydm kaka yapmış mecbur kalmış omun dışında zor duruöda değilsem değiştirtmem 
(91 puan) tarafından
Niye değiştirmiyorsunuz peki
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Oglum var . Cis yapinca esim degistiriyor ama Kaka yapınca degistirmiyor esim beceremiyorm diyor ben de illa degistir ogren diye zorlamadm 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
İşim olduğu zaman evet değiştirir 
(91 puan) tarafından
Kaka yaptığı zaman peki?
(1,585 puan) tarafından
Evet değiştiriyor
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Eğer pazara gitmişsem yada dışarda bir isim olmuştur hastane gitmisimdir çocuğu ona bırakmışımdır ozaman Ewet değiştirir ama evde ben varsa musade etmem 
(91 puan) tarafından
Siz mi müsade etmiyorsunuz niye ?
(1,314 puan) tarafından
Kiz çocuğu bu devirde öz baba bile kızına tecavüz eder olmuş insan kime güveniyor ki ...
0 oy
(606 puan) tarafından
O istese bile ben istemem bebeğimin sadece ben açarım.altını bi kere 5 aylıktı hastaydım altını falan değiştirdim gorümceme verip 5 dakikalığa asağı indim geldim ben altını degistim dedi nasıl.sinirlendim 5 dakika ya sanki bi kusur arar gibi hemen altını açmış bexine baktım damla çiş yok ama dedim kız çocuğu ben sevmem öyle ger gelen açsın altını yapma bundan sonra
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Aaa yok bir kere degistirmiş kendi kafasına göre. Ben ıgne vurulmaya gitmiştim. Git gel eve tas catlasın 15 dk. Birde uyutup gittim. Kızım uyanıp kaka yapmış 5 ayşık filandı. Bu da defiştiriyemi demiş yarım akıllı. Geldigimde kızım kaka içinde, kendi üstü kaka içinde koltuk oyle. Aman aman
0 oy
(13,180 puan) tarafından
Oğlum var normalde ben varken ben yapıyorum. Ama ben yoksam veya işim varsa eşim yapar günün birinde bir kızım olursa eşimin altını değiştirmesinde bence sakınca yok erkek çocuğu ile anne arasındaki durumla aynı 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Oğlumun bezini bile ben evde yokken mecbur kalınca 3 kere falan değiştirmiştir ancak. 
0 oy
tarafından
istese de ben izin vermem başka bi sekilde ilgilensin altini ben degistirieim erkek olduğu halde
0 oy
tarafından
ben varsam degistirmez cunku mahremiyet egitimi icin boylesi uygun
0 oy
(2,522 puan) tarafından
İki kızımın altını da eşim degistirdi onlar küçükken alitina yaptığında yıkadı bile ben evdeyken . Yattininda yıkayıp elinde makineye attı . Benim eilm isteyse neden yspmasin olmasa bile yapar 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Mahremiyet oldugu icin kizimida oglumuda daha degistirmedi ama ne olur ne olmaz diye ben gosterdim nasil yapildigini bitek babanne ve annene degistirdi cok nadirde olsa
0 oy
(9,010 puan) tarafından
İki oğlum var kakada zorlanıyor ben müsaitsem ben alırım yok değilsem o alır tiksinmez 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 764 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 315 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
+2 oy
55 cevap 578 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 837 göst.