0 oy
1,382 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Özellikle kız babalarını kastediyorum bebeğinizin kakasını temizliyor mu benim eşim kızımin kaka yaptığında asla değiştirmez iki elim bulaşık olsa bile iki elim hamur olsa bile bana değiştirir. Hiç sevmiyor iğreniyor. Çiş yaptığında arada bı temizler benim işim olduğunda vs. Sizin esleriniz nasıl bı konuda

74 Cevaplar

0 oy
(2,798 puan) tarafından
Hayır ben ne güne duruyorum isim olsada 2 dk daha beklesin öyle alıyım bezini babası bile ona mahrem oldunu aklı erdikce bilsin 2 bucuk yaşında kızım babasının yanında sortsuz durmaz bazen tuvaltn çıktı zaman gel kapıda giydiriym diyom üstünü olmaz diyo hemen 
-Reklam-
0 oy
(690 puan) tarafından
Canim benim erkek ama ben değiştiririm küçükken de anenesi birtek değiştirdi yani diyelim biyere gittim evde değilim mecburiyetten alır hiç kaka değiştirmedi yapamam der zaten ama evde olduğumdada zaten hiç al falan demem çiş bile olsa 
0 oy
(942 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var. Oğlumun kini değiştirir. Ama kızıma ellemiyor bazen oğlana bakarken sen altını aç derim ben açmam der. Niye diyorum kız olduğu için açmam diyor. 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
İki kızım var asla değiştirmez bende istemem degistiesini altını yapınca getirir bezini ıslak mendilini çocuğunu bakmaz bile hemen ayrılır degistirmesinide doğru bulmuyorum 
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Değiştirir tabiki babalık yapıyor evlatlarına
0 oy
(13,829 puan) tarafından
İki tane oğlum var babası hiç degistirmedi ikincide doğuma gittiğimde oğluma baktı altını alması için yengeme götürdü alamaz hic
0 oy
(872 puan) tarafından
Değiştirmez. 2 3 kere kaynanam değiştirmişti doğumdan yeni çıktığımda o zaman da kızmıştım çünkü alttan üste siliyordu,  uyarsam da umursamadı, yüksek sesle konuştum bir daha yapmamıştı, bir kere de ben banyodayken eşim kaynanama değiştirmişlerdi o zaman da 2 haftalık falandi. Başka asla değiştirmedi. Zaten ben söylemiştim benden başka kimse değiştiremez diye. Güvenmiyorum. Iyi yıkayamaz yanlış yıkar falan.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim eşim değiştiğiriyor. Ben sezaryanliyken egilemiyodum mecbur yapıyodu. Kizim su an 5 aylık. Cok acil bir durum yoksa ben yapıyorum artık mahremiyet açısından 
0 oy
tarafından
Sadece bir kez oda yanında değildim bebeğimin onun dışında asla degistirtmem 
0 oy
tarafından

Oglum 15 aylik, ben hf da 2-3 gun ofise gittigimde gun icinde babasi bakiyor.

Alt ust yemek banyo hepsini yapiyor :)
0 oy
(15,255 puan) tarafından
Eşime 2 kez değiştirtmeye Calistim kakaliyken. Kusmaya kalktı. Gerçekten de gidip.kustu bir seferinde. O yüzden hiç ellemem kakaliyken. Oğlum var.
0 oy
tarafından
Sen öyle deyince eşin babanesinin dediği aklıma geldi 1 ay kaynanamlarda kaldı bizde sık sık gidiyoruz çocuğun altını hep başka odada değiştirdim görmesin diye bizim babane tutmuş ben bu oğlanın pipisini hiç görmedim diyo napcaksa manyak kadın bi dahaki geldiğimde görürsün babane dedim bi dahakine de gitti zaten kayinbabam bozuldu mutfakta kaynanama anlattım koskoca kadın napcaksa tobe tobe dedi eşim sinirlenmiş pilava karıştırıp yiyecek oğlumun c.ukunu dedi Allah'ım aklıma geldikçe sinirleniyorum geçende eşime dedim bende bak ben o kadar dikkat ediyorum sakin bayramda Hakan'ın amcanın yakında çocuğun altını değiştirme bana edepsiz alışır öyle dedim dinen zaruret olmadıkça baba bile göremez dedim 
0 oy
(182 puan) tarafından
Ya zaten böyle bir şüphe duyulacak insanla evlenip üstüne birde çocuk yapılıyorsa sorun annededir. Bir insan eşinden nasıl şüphe edebilir? Şüphesi var ise nasıl aynı evi paylaşmaya devam edebilir?

Baba görevini tam anlamı ile yerine getirmeli. Annenin sorumluluğu olduğu kadar babanında sorumluluğu olmalıdır. Çocuklar sadece sizinmiş gibi davranıyorsunuz. bu platformda çoğu kişi çocuğunuzu babası ile gönderir misiniz? Çocuğunuzu babasına emanet edermisiniz diye soruyor ve cevaplar hep aynı hep hayır diyorlar. Bu çocuk sizin olduğu kadar babasınında.

Yaptıklarınız baba ve çocuk arasında ki bağı çok zedeler ve baba, çocuk arasında soğukluğa yol açar. Bunun da tek sorumlusu siz olursunuz
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Babası sonuçta yeri geldiği zaman mamasınıda yedirir uyuturda ama daha altini degistirmeye gecemedik kaciyor ben yapmam diye özellikle kakasında :D

0 oy
tarafından
Yalan yok işim olunca eşime değiştiriyorum hatta birlikte bebeğe duş aldiriyoruz tek aldiramiyorum bebegimde kiz evt görüyoruz  ne babalar var kızlarını pis pis baktıkları Rabbım tüm evlatlarımızı korusun 
0 oy
(11,321 puan) tarafından
Benim eşim temizler Pişik olmasin yakmasin diye tabi benim işim varsa
0 oy
tarafından
Hic degistirmedi degistirmez
0 oy
tarafından
Aynisi benimkide. Hiç değiştirmez. Sevmiyorum alt değiştirmeyi diyoe
0 oy
(963 puan) tarafından
Hayır kızım yok zaten iki oğlum var hiç değişmez