0 oy
1,709 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar az çok beni bilirsiniz eşimle sürekli huzursuz sürekli kavga halindeyiz ben ilgi isteyen ilgi olmadığı için sürekli konuşan eşimde sürekli ilgi göstermeyen benim en ufacık bi markete bile gitmeme izin vermeyen biri. En basiti kan sonucu verdim onu bile gidip alamıyorum tek başıma evlendigimizde tekken izin vermezdi hamile oldum hamilesin diye izin vermiyor şimdide bebek var diye ben bebeği koruyup kollayamazmisim zaten önemli olan oymuş ben değilmişim. Gibi ağır laflar söylüyor. Surkeli en ufacık şeye kavga ediyoruz kızım hastaydı hastaneye gittik çantasından örtü aldı ağzını acik bırakmış eşim emziği düştü adamın biri bastı bağırıyor çanta açık kalmış diye o bende ona cevap verdim iki tarafta da susmak yok. Herşeyde ikimizde ters konuşuyoruz kimse kimseyi Altan almiyor saygı yok. Annem gile geldik konu açıldı biri gelsin istemiyor benim bı yere gitmeme izin vermiyor ee benimle ilgilenmiyor sohbet etmiyor bütün gün dört duvar arasında onu bekliyorum. Geliyor yemek yiyor tek başına balkonda oturuyor mesela en ufacık kavga etsek hemen yatağı ayırıyor kavga çıkıyor. İlişki desen yok karı koca gibi değiliz zaten ne zaman birlikte olduk bilmiyorumm bile hatırlamıyorum. Beni sevmediğini söylüyor sürekli hiç bı şekilde anlaşamıyoruz yani olmuyor. Annem gilde baya tartıştık gidersen biter dedim umrumda bile olmaz dedi benim için sen zaten bitmissin dedi beni bebeğimle burda birskti gitti bu saatte bağırdım gitme dediğim halde yine konuşmak anlaşmak istediğim halde o onu yapmadi bilmiyorumm çok karmaşık oldu okuyan kimse pek bişey anlamiyacak zaten

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
BAcım gitme demiycektin. Sakin ol.10 gün 15 gün annende kal. Ne hali varsa görsün. Gelince hemen canımlı cicimli olma. Uzak akraba gibi davran. Bak nasıl burnu sürtülecek. Barışmak isteyincede şartlarını söyle, kabul etmiyorsan benim yerim rahat de .

Bende çok kırıldım. Artık 12 gündür annemdeyim. O arasın o özlesin o barışmak için uğraşsında, onun için kıymeti olsun. Hatta direk barışmıycam. Barıştım ama bir kaç günde kalmak istiyorum git gelirsin diycem. 2 defa gelicek bey efendi bak gör
(20 puan) tarafından
Canım merak ettiğim için soruyorum 12 günden beri annendesin eşin seni hiç aracımı peki geldimi yani
tarafından
Gerizekalı ergen benim kocam. Küs değildik. Kocam git biraz kal dedi.Annesi aramış anneme beni şikayet etmiş zeynep sık sık duş alıyor,alma diyince bozuluyor diye . Mesajla roman yazdım tartıştım. Kötü kaynana gelin yoktur. Sorumsuz oğul-
Koca vardır. Tekrar tekrar oku hatanı anla o zamana kadar ne ara ne sor. Sen gitdin gideli şarkısını kayıt yapdı gönderdi,şarkı üzerine video hazırladı durumda paylaşdı. Ergen dedim ya. Ertesi gün selam nasılsın yazdı bişey yazmdım. Bayram günü babamı aradı bayram kutlamak için. Gerçekde ağzını ariyor zeynep bişey dedimi diye . Konuşmuyoruz. Dün gece yine şarkıyı paylaşmış. Peşinden dua koymuş,evliliklerdeki muşkulleri hall et Allahım diye. Kaynanam kendini benim kocam sanıyor. Kocamda ne var burda diyor. Aklı başına gelsin hele
(20 puan) tarafından
Nasıl güçlü kalabiliyorsun peki ben çok kötüyüm ya bugün kalktım evime geldim çocuğumun ilaçlarını almak için kocam olacak davar bitti bu iş diyor senin bana yaşattığın azda hala sen bana bitti bu iş diyorsun çok kötüyüm ama biliyormusun güçlü duramiyorum
tarafından
Eskiden deli divane aşıktım. Uyuyunca gider izlerdim,dayanamaz okşardım sarılırdım kirban olurum doye diye . Küçük küçük o kadar çok tartıştık ki, o kadar çok ağladım, o kadar çok umursamadı ki içimde o bağ kopmuş. Son zamanlar hiç yanına gitmiyordum ,sarılınca sarılmıyordum, öpünce yüzümü çeviriyordum. Yani kalpten gelmesi lazım.baktım bu iş kaçan kovalanır. Ve gerçekte hiç onunla yan yana olmak içimden gelmiyor uzaklaşıyorum. Annem ve halam biliyor durumu. Halam sırdaşım benim. Babam yarı yamalak biliyor. Bizde başka sorunlarda vardı . Artık kaldıramıyorum gerçekten. Ve ben birşeyleri onarmaya çalışırken iyine kendini naza çekiyor. Bende kendi hakkıma giriyorum. Ağrılarımı bahane etdim, tedavi oluyorum diyorum sorana da. Eşimde özlemeye başlamış ama konuşmuyorum. İçimden de gelmiyor açıkcası.
tarafından
Benimki boşanmak kelimesinde ezberlemişti. O kadar kırılıyordum ki. Evlilikde 3 talak var sen 300 kere bozdun diyordum anlamıyordu. Götü varsa gitsin mahkemeye dilekce versin ya da bi daha ağzına almasın o kelimeyi. Kendime saygımı ne kadar kayb edicem daha. Ya üzsün ya düzsün ki, düzecek biliyorum. Eminim. Sadece sabr ediyorum. Saygısızlık etmeden
-Reklam-
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Hem kocadan yana şikayetçisin hem bırakıp gitti diyosun daha kendin bile ne istediğini bilmiyosun hastalıklı bağlanma sorunun var ama hastalıklı 
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Umrunda bile olmaz diyene gitme denilmez s.iktir gut denilir 
0 oy
tarafından
Offfff yeter artık ya neden bu kadar gurursuz davranıyorsunuz. Kaç tane post okudum bu şekilde. 

Kusura bakmayın da sen kendine değer vermiyorsun ki eşin versin
0 oy
(534 puan) tarafından
Yine cevap yazmazsin ama yazayım, sen doğum yaptığında kendi bacısına çocuğunu emzirten adamdan ne bekliyorsun sen adam bırakmış gitmiş seni de bebeği de daha ne istiyorsun işte kal ailenin yanında 
(506 puan) tarafından
Ben devlete kurallara bakmam Diyor ya can alırım ya can veririm diyor
(534 puan) tarafından
Boş beleş ya göz korkutuyor işte kendince can versin o zaman kendi başını yesin
(506 puan) tarafından
Yapar korkuyorum. Daha ailem de bişey demedi gece geçti diye bende onlarda uyudular şimdi ne diyecem onlara bilmiyorum çok yoruldum
(534 puan) tarafından
Ailen arkanda durmaz mı
(506 puan) tarafından
Bilmiyorumm babam için emin değilim
0 oy
(632 puan) tarafından
Cabim asla kotu niyetli soylemiyorum destege ihtiyacin var duygularin ve dusuncelerin cok sagliksiz cocuguna uzuldum babasiz yasanir ama bu ruh halinde bir anneyle muylu olunmaz kendin ve bebegin icin lutfen imkanin varsa destek al
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Açık açık seni istemediğini söylemiş daha ne gitme diyorsun. Ayrılma vaktiniz gelmiş 
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Bazen kaybediliceğini hissettirmek gerek bırakamam sanıyorsun ama gör izle nasıl bırkaıyorm elini gidemem sanıyorsun ama bak işte öyle Bi giderim ki ayak izimi bili bulamazsın? Adam gitmeyeceğini biliyor 
0 oy
(92 puan) tarafından
Kaçan kovalanır.  Sen o arayana kadar arama sorma umrunda değilmiş gibi davran . Bak nasıl pişman oluyor.  Önceden ben eşimi arıyordum bi yere gidince o aramazdı, bana karşı düşkünlüğü yoktu.  Kızım olduktan sonra bende artık aramıyorum bıraktım.  Bi yere gidince arıyor şimdi.  

Senin yazdıklarından anladığım kadarıyla esin seni kaybetmekten korkmuyor.  Senin ona bağımlı olduğunu düşünüyor.  Atama sorma o seni arasın.  Ha aramıyorsa o adamdan sana hayır gelmez hiç, ömrünü o adama tüketme 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Iyidenbirak gitsin adam sana neler soylemis
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Tepkisiz kal gittiyse aramasorma ne b.k yerse yesin boylesi. Eve geliyorsada yine aynısı ne yegini yap ne yanında yat bunu anlayan biriyse zaten colzersiniz değilse uzatma imkanın varsa ayrıl 
0 oy
(119 puan) tarafından
zor bi durm cnm senin içn. umarm en ksa zmnda düzelr.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 570 göst.
0 oy
83 cevap 1,786 göst.
0 oy
42 cevap 1,824 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 440 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde hashaslicorek (43 puan) tarafından soruldu

385,045 soru