0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Cuma günü sezeryan oldum. Oturamiyorum kalkamıyorum tuvaletimi bile zor yapıyorum. Çocuğuma bakamıyorum zaten sadece emzireiyorum guguslerim yara oldu mememi zor alıyor dikişlerim acıyor hem kafam yorgun hem vücudum annem dunden beri gitmenin peşinde. Bir hafta o kalacaktı sonra kayananm gelecekti daha bugün pazartesi kaynanam gelmeden öylece koştu giitti evde 8 yaşındaki kardesimle babam çok ozlemisler annemi. Yani çocuğa bir şey olursa acil bir şey korkuyorumm bazen emmiyor çıldırıyor ağlamaktan eşim de her şeye yetişemiyor gaz çıkarmayı bile bilmiyor. Anneme çok sinir oldum sizce haklı miyim yoksa ?

19 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Haklisin çok hemde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver o anneyse sende annesin ve eminim başaracak güçte bir kadınsın eşin bak yardımcı oluyormuş da kasma kendini bu kadar 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Haklısın hem de çok 

Anneler maaleef bazen en ihtiyacımizin olduğu yerlerde olmayabiliyorlar
0 oy
tarafından
Haklisın valla benim annem benom.yanmda hoc olmadı neymis efendim calsyomus izim alabilirdi ama sadece hastamede yanmdaydı oda bağıra bağra amaaan ne anneler var evlat icin yanar ne anneler var isteksiz 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Annene hayret ettim benim annem turkiyede olmasina ragmen içi gidiyo yanimda olamadigi icin günduz ayri arar gece ayri arar.

Annen gercekten ayip etmis
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende tek baktim yeri geldi mama verdim yeri geldi emzirdim ama başardim şuan 3 aylk ve alştm altimda 16 tane dikişle
(43 puan) tarafından
Bazen diyorum Normal olsa hemen ayağa kalkarsın ameliyatli olunca öyle olmuyor galiba
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun haklısın tabi umarım geri gelir çünkü senin şu an hersey den çok anne şefkatine ilgisine ihtiyacın var. Benim yanımda kaynana durmuştu ama ben hep annemin olmasını istedim çünkü anne başka
0 oy
(111 puan) tarafından

• Benim annem en son 3 sene önce geldi evime çok üzülüyorum valla doğumum da filan da yanımda değil di hastanede bi çalışan ellerimden tutup beni annen gibiymiş say deyince çok ağlamıştım :'(
0 oy
(454 puan) tarafından
Haklısın benide bırktı gitti . p.tesi dogum yptm akşam cıktk hastaneden çaryamba sabah gittiler kardeşlermle 
0 oy
(449 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin cnm.bnm annemde gelecekti 3 aylık bebisimle tek kaldım.gelmedi annem.dogumda da öyle kaynanam vardı sadece 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Valla hakliisn üzmek istemem annem oldu halde yanimda lohusa sendromunu ağır yaşadım durup durup ağladım annem ikimizinde kırkı çıkana kadar baktı yani
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Haklisin. Bosver sende annesin 1 haftaya toparlarsin kendini Allahin izniyle 
0 oy
tarafından
Başarırsın sen annesin yavruna bakabilirsin  hiç bsy olmaz dikislerine dikkat et emin ol tek başına daha güzel bakılıyor karışan yok eden yok emme konusuna gelince emer sen sık sık emzirmeye çalış uzanarak emzir yatarak daha kolay olacaktır gerekirse sağ dolaba köy kaşıkla ver göğüs için yoksa pompayla çek çıkar sabır sadece emin ol bı kaç hafta sonra çok rahatlatacak son alisacaksin sağ sağlık iyilesirsin inşallah 
0 oy
tarafından
Doğumda cumartesi gecesi teyzem pazar günü annem vardı pazartesi günü eve gittik babam biraz sıkıntılıdır annemi eve yolladım eşimle ben baktım görümcemde bir güzel gidip uyudu yatak odamda neyse annem gidip gelemiycekti ve çok fazla dikişim vardı oturup kalkamıyordum görümcemde salı günü evine kaçmayı düşündü neyse biz annemlere gittik bebeğimle görümcemde arkamdan evimde 3-4 gün kaldı belki başka bir sıkıntısı vardır üzülme diye diyememiş olabilir eğer ben annemlere gitmeseydim annem benimlede kalamıycaktı eşim ve ben bakıcaktık 
0 oy
(208 puan) tarafından
Benim annem daha hiç gelmedi birde adını koymadım diye bana küstü ayrıca bebeğim hala kuvezde nasıl böyle yaptı anlam veremiyorum 
0 oy
tarafından
Sen çok güçlü bir annesi düzenin değişti biraz yorgunlukları  olacak göğüs yaraların için esin krem alsın bebeğin emmeyip ağlama krizlerine girdiğinde kaşıkla azar azar mama ver sonra göğsünü tuttur yada netten emzirme sistemine bak kuzum annende dahil hiç kimseye güvenerek iş yapma 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Merak etme annelik içgüdüsu yeter sana herseyin üstesinden gelirsin benim yanımda görümcem kaldı 1 hafta ama yemek yaptı sadece ve o yemekleri yememde yasaktı başka hiçbişi yapmadi evimi topladm yemeğimi yaptım misafirim geldi baktım bebeğimde sarilık vardı hergün hastaneye gittim kimsenin faydası olmadi kaynanam bebeği tutmayi bile bilmiyidu ve 1 gün gelip kaldı bebeğin yuzüne baktı sadece annem bana yakın oturuyo ama 3 cocuk baktığı icin yanımda kalamadı hic sezeryanlı halimle ilk çocuğum ben becerdim inşallah sende becerirsin korkma hic
0 oy
(27,385 puan) tarafından

Öyle bir zamandayizki

Zamaninda doğup büyüttüğü evladi elinin tersiyle itiyor anneler ne kadar üzücü  :/

Rabbim yardımcın olsun

0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benim annem de 3.gun gitti ablam vardı şükür. Evli değil daha bebek bakmisligi yok ikimiz büyüttük kızımı 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 309 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 437 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde Arzummm (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 598 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 419 göst.