0 oy
1,606 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar az çok beni bilirsiniz eşimle sürekli huzursuz sürekli kavga halindeyiz ben ilgi isteyen ilgi olmadığı için sürekli konuşan eşimde sürekli ilgi göstermeyen benim en ufacık bi markete bile gitmeme izin vermeyen biri. En basiti kan sonucu verdim onu bile gidip alamıyorum tek başıma evlendigimizde tekken izin vermezdi hamile oldum hamilesin diye izin vermiyor şimdide bebek var diye ben bebeği koruyup kollayamazmisim zaten önemli olan oymuş ben değilmişim. Gibi ağır laflar söylüyor. Surkeli en ufacık şeye kavga ediyoruz kızım hastaydı hastaneye gittik çantasından örtü aldı ağzını acik bırakmış eşim emziği düştü adamın biri bastı bağırıyor çanta açık kalmış diye o bende ona cevap verdim iki tarafta da susmak yok. Herşeyde ikimizde ters konuşuyoruz kimse kimseyi Altan almiyor saygı yok. Annem gile geldik konu açıldı biri gelsin istemiyor benim bı yere gitmeme izin vermiyor ee benimle ilgilenmiyor sohbet etmiyor bütün gün dört duvar arasında onu bekliyorum. Geliyor yemek yiyor tek başına balkonda oturuyor mesela en ufacık kavga etsek hemen yatağı ayırıyor kavga çıkıyor. İlişki desen yok karı koca gibi değiliz zaten ne zaman birlikte olduk bilmiyorumm bile hatırlamıyorum. Beni sevmediğini söylüyor sürekli hiç bı şekilde anlaşamıyoruz yani olmuyor. Annem gilde baya tartıştık gidersen biter dedim umrumda bile olmaz dedi benim için sen zaten bitmissin dedi beni bebeğimle burda birskti gitti bu saatte bağırdım gitme dediğim halde yine konuşmak anlaşmak istediğim halde o onu yapmadi bilmiyorumm çok karmaşık oldu okuyan kimse pek bişey anlamiyacak zaten

32 Cevaplar

+3 oy
(621 puan) tarafından
Bacım ayaklarına kapanmadigin kalmış ne yaptın sen öyle ailen arkandaysa bırak gitsin 
-Reklam-
+1 oy
(446 puan) tarafından
Dengesiz kafasız insan sevmedigi bu kadar kolay vazgeçecegi bi insandan neden cocuk yapar o kizcağiz nolucak bırak gitsin iş ciddiye binince gorur anyayi konyayi
0 oy
(316 puan) tarafından
Peki bu evlilikten beklentin ne ??
(506 puan) tarafından
Sanırım alışkanlık benimki 8 yıldır tanıyorum
(316 puan) tarafından
Tuhaf
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Anladım yazdıklarını ama sen o adamı kovalamayı bırakman gerektiğini anlamamışsın. Bu şekilde daha çok bırakır seni. Uzak dur bi süre asla görüşme. Dik dur sınırını çiz. Evlenmek demek hapsedilmek demek değil. Hadsiz insana böyle yüz verirsen oda kendini bişey sanar kuyruğu inmez. Şimdi sıra sende...
0 oy
tarafından
Bırak gitsin ne takıyorsun ailen arkandaysa ** gibi döner asla taviz verme arayıp sorma bak nasıl yalvarıyor 
0 oy
(17,278 puan) tarafından
Gidene bi tekmede ben vururum valla hadi yallaaaah
0 oy
tarafından
Yavrum daha ne bekliyosun hiç mi gururun onurun yok seni saymayani sevmeyeni sen hiç sevme 
0 oy
(736 puan) tarafından
Yanlış anlama ama arkasindan gitme dediğin sürece bu hep gider birazcik ta takmıyormuş gibi gözükmen lazımdı diye düşünüyorum Allah yardimcin olsun
0 oy
(104 puan) tarafından
Adam umrumda olmaz demiş sen gitme demişsin. Böyle yaparak kendini onun gözünde değersizleştiren sensin. Yapma arkadaşım kimse senden daha değerli değil. Ailen destekliyorsa boşa gitsin. Huzursuz sevgisiz bi ailede çocuk yetiştirmektense mutlu bi anneyle çocuk yetiştirmek daha sağlıklı bence
0 oy
tarafından
Nasıl ya sen gıdersen bıter dedın oda zaten bıtmıs sın bende dedı ve ustune gıtme dıye yalvardın mı resmen yuh sana kendıne gel 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sevmediginden değil canım çok guvendiginden asla gitmeyeceğini bildiğinden ve sürekli totosunu kaldırmış ne iyi ne kötü anlamda hiç tepki verme Max bir hafta sonra çocuğu bahane edecek sadece bebisi göster napiyon niye gittin falan hiç bir şey deme konuyu açma o an kapatsa bile aklına takılacak üç dört bebeği görmeden sonra Max illaki kafaya takılacak bu niye peşimde dolanmiyo diye bubseder o başlayacak dolanmaya ama hemen yumuşama sert de davranmw bubdedigim en falz bir aya olur ama dengeli sabit durman lazım duzelmeyecek bir durum yok canım her evlilikte oluyo ve aslında biz kendi elimizle yaplliyoruz
0 oy
(7,202 puan) tarafından
eşimle tartışirız ama cekip gıtme olmaz sevmıyom der bende ona ayrı yatarız eşim hemen cağırır gel dıye sonr barışırız bizim sevmiyoz dıyo o kızgınlıkla diyoz hemen barışırız senın eşini kendi haline bırak bitimi mesala eve alma kapıtı kıtle
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Köle olmuşsun boynuna yular da bağladı mı acaba? 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Kocan için hiç bisey demiyecem ama sen halen böylesine koca diyorsan pes derim seni ve bebeğini umursamıyor kesinlikle eşinin umursadığı başka biri var yoksa bir koca eşine bu şekilde davranamaz 
(506 puan) tarafından
Kafam çok karışık bilmiyorumm
0 oy
tarafından
Bacım ne demeye arkasından bağırıyorsun allasen tamam vardır bı alışkanlık ama oda geçer merak etme sen önce kendini sevmeyi ogren bu 8 senede seni bu hale getirdiyse bı 8 sene sonra seni düşünemiyorum bile delirirsin herlade 
0 oy
(881 puan) tarafından
Madem gidesi var salıver seni böyle degersizlestiren bi insana niye gitme diyosun kafaya koymuş bitanem zaten boşver 
0 oy
(344 puan) tarafından
Önce sen kafanda kararını ver ona göre hareket et adam gitsin mi kalsın mı unutma birde adam sana apaçık seni sevmiyorum diyor silkelen kendine gel bebeğin için 
0 oy
(308 puan) tarafından
Hiç uğraşma derim boşu boşuna bende 6senedir tanıyorum 4senedir evliyim benimkide senin gibi sohbet yok muhabbet yok bulunduğum şehirde tanıdığım yok herseyde huzursuzluk çıkarır her tartışmada boşanmaya karar verir baktı olmadı yatak ayırır en son bugün çocuğun uyku saati ve babamın davranışını mana etti tartışma çıkarmak için ve sonucunda büyük yemin etti artık bitti dedim bende hickimseye muhtaç değiliz arkadaş 2.evliligim önceden şehri bilmiom diye yalnız salmazdi sonra hamile oldum yürüyüş yapmam bile battı ilk evlilikten olan çocuğum gözüne battı hepsini geçtim hakaret küfür bini Bi para çocuk hasta olur kalkar basbas bana bağırır her olayda boşanmaya vardirir sonunu tartissan gider salonda yatar enson beni ve ailemi öldürmekle tehdit etti ilk evliligimden olan cocuguda bende bitti artık dedim hiç uğraşma bırak gitsin ne b.k yiyorsa yesin ben öyle yapcam 
(506 puan) tarafından
Ayni benim kocami anlatmışsın hep boşanmak ayrılmak ve bebeğimi almak ile tehdit ediyor beni
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Defolsun gitsin daha bu adama ne demeye gitme diye bagiriyosun ya allah allah ne bu acizlik bi kendine gel ya 
(506 puan) tarafından
Çok aciz bi insanım demi :(
0 oy
tarafından
Bırak gitsin baksana saygı kalmamış saygının olmadığı yerde sevgide olmaz hapis hayatı yaşıyorsun hakarete uğruyorsun üstüne gitti diye mi üzülüyorsun sen kendine bu hayatı mı yakıştırıyorsun

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 553 göst.
0 oy
10 cevap 375 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 1,727 göst.
0 oy
42 cevap 1,802 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,680 soru