0 oy
2,391 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hic iyi degilim 

O kadar yanlz hissedyrm ki eşim yok eve gelmiyo 

Kararli demek , ben napcagimi sasrdm iki ogluma yeterince bakamyrm kendimde degilim onu dusunmktn kafayi yedim 

Beni dusunmuyo ozlemiyo 

Insan evladini da mi merak etmz buyuk oglum surekli aglayip duruyo babasi icin her gece birlkte uyurdular 

Hastalndi o kadar mesaj aramalar hic birine donmedi , dun iki cocugumda hastaydi saatlerce hastanedydm eve geldm aksam 9 u geciyo acik eczane bulamdm ilac alamdm eve geldm 

Ne. Zormus yeni anldm 

Ben napcm nasl basa cikcm hic bilmyrm 

Heryerden engellemis mesaj atyrm okuyo mu bilmiyrm ama hicbi sekilde donmuyo

Kucuk kaynimla konustum

Otel de kaliyo dedi 

Ama hangi otel neresi soylemedi "/

47 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Sız boyle yaptık a kusura bakmayın gelmesini beklemeyin aklınca sıze ceza veriyor ıste bensiz hiçsin gıbı Allah askına artık bu erkeklere boyun egmeyın aramayın özlemiyor diyorsunuz adam gıtmıs hasta coxgunu merak etmiyor sızı mı ozleyecek sankı sız dimdik durun bakın o nasıl köpek oluyor 
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Esin sizi gözden çıkarmış size değer veren düşünen  evladı hasta olan biri otel odalarında kalmaz senin için çok zor ama bırak ne hali varsa görsün mesaj atma arama umursama sorma o sana gelicek kendisini vazgeçilmez sanıyor galiba eşin ya hayatında biri var yada fazla vicdansız merhametsiz biri valla umrunda olmasın bak nasıl tıpış tıpış geliyor o zamanda sen ona tekmeyi koy
0 oy
(473 puan) tarafından
Zormuş yeni anladım diyorsunuz ya , size bunu dedirtmek için yaptığı hareketler bunlar..Yıldırma politikası , daha güçlü olma zamanı.Sizi iki çocukla yalnız başına bırakıp gidecek kadar sorumsuz bir adam için üzülmeyin lütfen.Aklinizi başınıza toplayın, evlatlariniz için.Mumkunse de başınızın çaresine bakmanın yolunu arayın.Sizin ona ihtiyacınız yok.
0 oy
(77 puan) tarafından
He bu arada seni gerçekten çok iyi anlıyorum sende deli gibi seviyorsun ama kendine yediremiyosun.sevdiginden oluyo bunlar kopulmuyo..ama afedersin ısıtacak köpek havlamaz canım.bu varya hakikatten çok doğru bı soz yok intihar edecek yok canına kiyacak..p...venk çocukları da mı aklıma dusmuyo yaa.bunlwr boyleler işte bacım.kendinden başkalarını düşünmeyen bencil insanın tekiler.soyle bı silkelen kendine gel.dik dur.umursama bak nasıl geliyo tıpış tıpış herşeyin bı sonu var unutma.umarim feraha erersin.
0 oy
(77 puan) tarafından
İlgi çekmeye çalışıyor yine söylüyorum dik dur ve silkelen kendine gel güçsüz durma 
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim aetik hayir gelmez sana o adamdan simdi pismanim dese 2 3 sene sonra sonra bi 5 10 sene sonra tekrar tekrar her bunaldiginda yaparsa o zaman ne olacak. Cok zor cok uzuldum senin adina benim babam da cok hayirsiz hep soylerim 56 yasinda bi gitti 4 ay gelmedi sonraki sene yazin bi daha gitti 3 ay gelmedi. Yani bilemiyorum..
0 oy
tarafından
Sen hala kocani mi bekliyosun :O güzel kardeşim hani seni at köşeye de çocukların hasta olduğunu bile bile otelde gününü gün ediyo bu adam farkında mısın. Kavga sebebiniz de sen haklıydın sonuna kadar. Aç gözünü dön ailenin yanına o eve geldiigunde seni bulamasin seni cepte görüyorlar. Azıcık dik dur ya
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Müge anlı nin da dediği gibi 'koca da çokta lazım bişey değil' ..

Kadınlar erkekler olmadan bir hiç diye düşünme 
0 oy
tarafından
Canım yıpranan üzülen kadın oluyor. Erkekler hiç keyfinden kalmıyor.
0 oy
(657 puan) tarafından
Öncelikle bir çilingir çağırıp kapının kilidini değiştir. Eşin küçük beyniyle seni kendine muhtac görüp zorlanmanı, yalvarmanı bekliyor. Maddi olarak ihtiyaçlarını nasıl karsiliyorsun bilmiyorum ama bir yolunu bulman gerekecek. Yarın bir gün biriyle birlikte olsa "sen beni sinirlendirdin ben de başka kadından ilgi görünce ona kaydım." Aldatmasının bile suçlusu olarak seni gösterir bu zihniyetteki adam. Kusura bakma ama sen kendi değerini bilmedikce daha çok sorun yasatirlar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Adam degilmis zaten si.tirsin gitsin
0 oy
(78 puan) tarafından
Evlilik böyle bir şey değil. İnsanlar istediği zaman çekip gidecekse sen de arada git canım sıkıldı yalnız kalmak istedim de. Bak bakalım napiyor. Ben senin yerinde olsam çocukları alır giderim uzun bir süre bulamamasi için de ne gerekiyorsa yaparım. Sizin evliliğiniz zaten bitmiş de en azından çocuklarının kıymetini anlamasi lazım. 
0 oy
tarafından
Ay millet koca diye kafayı yiyecek kocasizlik çok zormuş bu yaşa kadar kocanla mi geldin al çantanı çocuklarıni ailene git. Ondan sana koca olmaz. Çocuklarına da baba olmaz hayat kocaya üzülmek iicn çok kısa. Sen aynısını yap bakalım ne iftiralar atılır neler söylenir azıcık dik durun yahu iki oğlun varmış bak onlar sana herşey olur ama koca sana hiç bir b.okkkk olmaz
0 oy
(770 puan) tarafından
Aradikca kaçacak neden hala ariyorsun ? Gelmeyecekse zaten gelmicek bari iyice gotunu kaldırma 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bence hiçte araba boylesi bı durumda yaptığı şey çocukluk sorumsuzluk. Yani koca değil bırak hiç gelmesin zor olan ne anladım diyorusum bı ilaç alamamakmi eşim burda yok iki küçük çocuğa ben bakiyor tam kotu değiliz ama o kadar da gucten düşmüş olma herşeyi kendim yap hallet ona muhyscmisin ki ayrıca bu sanayaptigi bı. Değil liki değil sen niye kendini sucluyorsun
0 oy
tarafından
Otelde keyif çatıyor belli değil mi belkide seni aldatıyor sen hayla onun peşindesin
0 oy
tarafından
Geldi mi eşiniz 
tarafından
Yok gelmedi
tarafından
Bu süreçte bi haber almadınız mı hiç. Yada konuşmadnz mı döndünüz mü babanızın evine
tarafından
Yok daha gitmedim
Bu sabah bikac saatligine watspptn engelli kaldrdi
- beni istemedigini ayrilmk istedigini söyledi
Bende anlasmali boşanalm dedim bisy demedi
Gidip başvursn hemen bitsn dedm bakalm bekliyrm
O bizi gözden çikarmş coktan
Kendi yolluma bakicm bende
0 oy
tarafından
Yani düşünmüyı sizi belliki artk kendi yolunu çiz canm 

Allah yardımcn olsn 
tarafından
Sağol canm
Ewt bizi gözden cikarms
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Post hortlamış ama bnde merak ettim canım durumlar nasıl  düzeldiniz inşaallah 
tarafından
Yok canm eve gelmiyo
Boşancz galiba oyle gorunuyo
Beni istemyo
0 oy
(770 puan) tarafından
Hayatında başka biri var noktaa......
tarafından
Bilemiyorum
Olablr cunku hep acili seyler paylasms instgrm tiktok da vs
(770 puan) tarafından
Canim benimde basimda gecti eve gelmezdi hafta da yada bi kac gun sonra uzerini degismeye gelir geri giderdi 50bine kadar para yedrdi orusbuya ikisini de Allahıma havale ediyorum çocuklarımın rızkını yedrdi içirdi para bitince eve geldi kabul etmeyecektim ailem kabul ettirdi maalesef çok zor dönemlerden gectim oglumla hastanelerde sürünürken o orusbunun çocuguyla telefnonunda poz veriyodu onların yanındaydi ihanet çok ama çok zor hakkımı hala helal etmiyorum eşim olacak insana  çocuklarım için sabrediyorum hayata tutunmaya çalışıyorum sana tek tavsiyem öylesi insanı arayıp da umursama bile kendi eşşek gibi pişman olup dönecek

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 349 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,584 göst.
0 oy
31 cevap 1,472 göst.
0 oy
10 cevap 257 göst.

379,462 soru

11,359,413 cevap