0 oy
2,393 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hic iyi degilim 

O kadar yanlz hissedyrm ki eşim yok eve gelmiyo 

Kararli demek , ben napcagimi sasrdm iki ogluma yeterince bakamyrm kendimde degilim onu dusunmktn kafayi yedim 

Beni dusunmuyo ozlemiyo 

Insan evladini da mi merak etmz buyuk oglum surekli aglayip duruyo babasi icin her gece birlkte uyurdular 

Hastalndi o kadar mesaj aramalar hic birine donmedi , dun iki cocugumda hastaydi saatlerce hastanedydm eve geldm aksam 9 u geciyo acik eczane bulamdm ilac alamdm eve geldm 

Ne. Zormus yeni anldm 

Ben napcm nasl basa cikcm hic bilmyrm 

Heryerden engellemis mesaj atyrm okuyo mu bilmiyrm ama hicbi sekilde donmuyo

Kucuk kaynimla konustum

Otel de kaliyo dedi 

Ama hangi otel neresi soylemedi "/

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gelmedimi dahaa esin
(11 puan) tarafından
Burda arkadaşların dediği şeyler çok doğru noktasından virgulune katılıyorum ama insanin psikolojisi alt üst olduğunda kendini göremiyor iki çocukla tek başına ailesi uzakta ve kocası psikolojik siddet uyguluyor kapı kilidini değiştirmeyi aklıma bile getirmiyor insan aynısını farklı durumunu yaşadım tek çocuğumla şimdiki aklım olsa neler yapmazdım canım sen biraz zamana bırak eşin seni yıpratma derdinde psikolojik şiddet uyguluyor ama seni düşünmeyen geçtim evladını düşünmeyen babadan da kocadan fayda gelmez üstelik haklısın kendini toplamaya çalış ailenle konuş sana yardımcı olsunlar tek başına ne yapacağını şaşırirsin eşin bir süre daha gelmiyecek gibi görünüyor
tarafından
Yok canm gelmedi
Boşancaz "/
tarafından
Konusmadanmi karar verdiniz
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Geldi mi eşin merak ettim 
tarafından
Gelmemiş.Bosanmaya karar vermişler kuzu .geçen sormuştum .
(6,825 puan) tarafından
Adamın ztn hasta çocuklarından bile haberi yok merak dahi etmiyorsa boşanma planı yaptığı gözden çıkardığı içindr bu o kadar belli ki ama post sahibinin o olmasa nereye sigarim fln yazılarını gördum üzüldüm okul üni bişey yoksa bile temizlik yapar yine bakarım çocuklarıma.. kendine değer vermediği için böyle oluyor ahh biraz kendine değer verse haklı olduğunu görse peşinden kosmasa aglamasa böyle olmazdı
(6,681 puan) tarafından
Gelmiş başka bir posta bariştiklarini ve pisikoloji tedavi alacaklarini belirtmiş
(7,036 puan) tarafından
Yazık kıza ya artık koca alıştı canı sikildukca gider geri gelir  piskolojim bozukdu der
(6,825 puan) tarafından
Aa geldi cevabını yeni gördüm
0 oy
tarafından
Merhaba son durum nedir acaba geldi mi eşiniz
tarafından
Gelmiş , piskolojik yardım alacaklarmış
tarafından
İyi bari sevindim başta intihar durumundan korkuyordu öyle bişey olmasında
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Daha onceki postlarini gormemistim de asagida okudum kurban etinden dolayi cikan bi konuymus ve bh yuzden esin evi terk mi etti? Sacmaliktan baska hic bisey degil bahane olmus esine de cikiyo keyfine bakiyo otelde vs. Sen neden uzerine dusuyosun ki bu kadar. Hadi seninle tartisti diyelim e cocuklari? Insan hic mi aramaz sormaz ilgilenmez yani hayir bekleme zaten o adamdan. Cocuklarini bile dusunmeen birinden
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım biz kadınların çocuklarımız varken kimseye ihtiyacımız yok bırak gitsin senin için eşin değil çocukların önemli olsun madem hastalar cocuklarinla ilgilensene boşver niye mesaj yazıyon yani niye yalvarıyorsun ki kendini bir şey sanmaya başlıyor sonra AA bu bensiz yapamaz diye her haltida gözleri kapalı yiyiyorlar bırak serbest dönmesin yani cocuklarinla ilgilen yeter çokta değerli değiller heleki senden ve çocuktan daha değerli değiller 
0 oy
(618 puan) tarafından
Eşim ne *** yerse yersin konu çocuk olunca gözü birşeyi görmez bence siktiret gitsin çocuğunu düşünmeyen adam sana ne gibi Hayri dokunur cnm düşünmeye değmez zor ama çocuklar ina sarıl onlarla yeni hayat kur ben çocuklarla akşamın bir saatinde hastanede rezillik cekecem tek başıma ağa otolde gününü gün etsin köpek olup kapıma gelse afetmem numarasını bile siler hiç birsekilde bana ulaşmasını istemem öyle adamdan hayır bekleme konu ne olursa olsun çocuk arada var boşver cocuklarina bak odamida boşver gitsin
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Geldi mi?

Post acmamssnz yeni ne oldu 
(2,062 puan) tarafından
İyi de nasıl geor geldi ailesine ne demiş
tarafından
Abisi ağzndn laf almş
Oteli fln öğrenmş aldi getirdi eve
Bundn sonra nolck hic bilmiyrm
(7,036 puan) tarafından
Canım zaten varlığı ile yokluğu bir diyorsun eo zaman ne halt etmeye geri gelmiş belimi sizi istemiyor
tarafından
Ewt bizi istemedigini biliyorum
Belki sinirli kizgndr dye az zaman vermek istedim
Ama yok fayda etmiyo
Zaten otelde bi hafta kaldi zorla onu alip getirdiler
Kendi istegiyle gelmedi "/
(2,062 puan) tarafından
İyi de bu resmen kaçmaya bahane aramış

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 349 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu