0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (539 puan) tarafından
Kizim 3 aylik sadace anne sütü alıyor 2gundur ateş öksürük burun akıntısı var ikimizdede bebekte doktor geniz akıntısı başlamış dedi calpol verdi geçiren varmi aranızda nasil hızlı atlatabilirim  

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post uste çıksın canım. Rabbim sifanizi versin ❣️
(539 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hergun öğünlerinde kelle paça çorbası iç 3 gun de iyi eder bebeğide bol bol emzir üstüne bisey giydrme ateşini sürekli ölç geçmiş olsun canım 
0 oy
(380 puan) tarafından
Canım.benim çok çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda sifa versin hemen atlatırsıniz bnde kendimden şüphe ettim 1 yaşında kızım var  3 gün ömrümden  onur gitti ama negatif çıktı inslalah sizde hafif bir sekikde atlatırsıniz canım 
(539 puan) tarafından
Çok sagol kuzum inşallah bizimde kısa zamanda negatif olur
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bol bol meyve tüket et sulu çorbalar yap iç.her.gun . Kizin da daha küçük canım onun en iyi ilacı şuan senin sütün.  Çok geçmiş olsun inşallah hafif atlatirsiniz
(539 puan) tarafından
Veriyorum sürümü takip edemiyorum canım inşallah
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim bizde gecirdik kizim ates ve oksuruk ile atlatti ben agir atlattim . bol bol su ic meyve ve et suyu yemekler corbalar ye.oksuruk icin ilik sute 5 6 tane karanfilin bas kismi oluyo ya onu dov toz olarak at beklesin ic oksuruge birebir . bebisini de bol bol emzir insallah gecer gider
(539 puan) tarafından
Normal karanfili ezsem olurmu canım inşallah teşekkür ederim
(2,241 puan) tarafından
olur canim insallah faydasini gorursun beni cok rahatlatmisti
(2,241 puan) tarafından
ama zor ezilir ezilmezse at icine beklesin iyice sonra suzup ic

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
14 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berento (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
0 oy
5 cevap 72 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyy (56 puan) tarafından soruldu

381,926 soru

11,433,607 cevap

34,999 kullanıcı

...