0 oy
528 göst.
Diğer kategorisinde (902 puan) tarafından
Kızlar geçen postumda yazmıştım apartmanın önünde arabamızın park yerinde 200tl buldum p.tsi günüydü.bugun apartmandakilere sordum para kaybeden varmı diye yok dediler .acaba kimindi ihtiyaç sahibi biriyse falan çok zor bi durumdur.intde baktım ne yapabilirim bir sürü şey çıkıyor hem kafam karıştı hemde düşünüp düşünüp üzülüyorum keşke hiç almasaydım 

9 Cevaplar

0 oy
(119,112 puan) tarafından
Bi camii ye ver canim yani yapican bisey yok karakola gotursen ne bilim kimine buyuk para kimine cerez parasi 
(902 puan) tarafından
Aynen öyle 1 2 gün daha bekliyim.en iyisi sonra bi camiye vereyim
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bildigm kadryla 1 hafta bekliosun 1 hafta sonra ihtiyac sahibi birine veya camiye verebiliosun..
(902 puan) tarafından
Intde değişik yazıyodu 1 sene 1 ay 7 gün 3 gün hep farkli farklı ben 1 2 gün daha bekleyip bi camiye vereyim en iyisi burda bi camide tadilat yapılıyor ona harcansın o kisinin hayrına
0 oy
(554 puan) tarafından
Sahibini bulamadiysan camiye falan ver yada bildigin muhtac birine bulmak zor belki bir misafirindi
(902 puan) tarafından
Olabilir valla ne bileyim olmazsa camiye vericem içim içimi yiyor en azından o kişinin hayrına vermiş olurum
0 oy
tarafından

O para basina dert olduu kac gundurr :D

(902 puan) tarafından
Hiç sorma ya kafamda bir sürü soru oldu ya bi garibanın bi hastanın ne bilim kimindir diye düşüne düşüne içim şişti. Aman bidaha bisey bulmayım yerde
tarafından
En guzeli almamak canim boyle dusunup duracagina
(902 puan) tarafından
Aynen bidaha tövbe:))
0 oy
(213 puan) tarafından
Bacım bak..  aklınızda olsun böyle para vs bulunca ...ihtiyacı olan birine ver.  Çevrende vardır mutlaka...ama niyetini şöyle tut... kim dusurduyse onun adına sadaka olsun de ;)
(902 puan) tarafından
Bakalım yarın ola hayrola o kisi adına sadaka olarak vericem zaten ya fakire ya camiye
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Yardima ihtiyaci olan birene ver
(902 puan) tarafından
Öyle yapcam napim en azından o kişinin duası alınır o kişinin sadakası olsun
(6,681 puan) tarafından
Aynen canim haklisin
0 oy
tarafından
Elbet karsina biri cikar belkide vesile olacak.olan sensindir bekle bakalim bu kadra dert etme kendine 
(902 puan) tarafından
Daha önce maddi sıkıntılar gördüğümüz için 10tl bile değerli olduğu zamnlar oluyo öyle birininse diye şimdi ne kadar uzulmusle4dir diye düşünüp üzüyorum kendimi
tarafından
Bilemezsinki canim belki de dedigim gibi ihtiyac sahibi cikacak.karsina ve sen sevindirceksin o parayi belki rabbim birakti az bir miktar degil
(902 puan) tarafından
Aynen canim rabbim niyeti biliyo
0 oy
(417 puan) tarafından
Hayrına ihtiyac sahibine ver bulamazsin kimin kaybettigini sorsan herkes ben dusurdum der :D
(902 puan) tarafından
Bikac kişiye sordum adam soruyo ne kadar yuklu bi miktar mi :))
(417 puan) tarafından
Hahaha evet coo yuklu bond çanta dolusu deseydin
(902 puan) tarafından
:D dicektim de olaylar karışır adam polisi falan arar kendimi karakolda bulmuyim yanii :))
0 oy
tarafından

Bana ver bu kadar düşüneceğine kadar ben yerim dermisimm :)fakire ver bence canım yada dediğin gibi camiye ver ama dilenciye değil ha onlar zengin oluyor genelde tövbe tövbe neise:)yani ihtiyacı olduğunu bilsen daha iyi 

(902 puan) tarafından
Aynen öyle yapcam :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 294 göst.
8 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 479 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MrvDK (442 puan) tarafından soruldu