0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Biz 3 sneleik evliyiz kayınvalide tek diye ben ilk evimden 8 ay icind ev tasidim aynı aprtmana geldik sonra ortanca kaynım bekar uzun yol şoförü idi belediyeye girdi annesinin yanında kalmaya başladı neyse alt üst yeme içme bir geçiniyoruz derken kaynım evlenck inşallah simdi bir kızla görüşüyor ve başbaşa pikniğe gittiler bugün kız arkadaşını aldı yanına kaynım.40 yaşında bu arada kız da aşağı yukarı 33-34 onun için biraz daha rahatlar e sanane diyebilirsinz belki ama biz hep piknik olsun deniz olsun bı yerlere giderken hadi onalrda gelsin ayrı gayrı yapmayalim diye hep heryerde beslraber gidiyorduk bı kere başbaşa tatile gittik onu da elli kere başımıza kaktilar zaten 

Bende dedim ki vay ve abi biz 3 senelik evliyiz daha bi kere basabasa piknik yapmadık dedim 

Kayinvalide de o da direk gitseydinz napalm dediler ne bilim bi icerlnedim

Ve anladm.ki asla çok iyimser olmucaksn

11 Cevaplar

+1 oy
(333 puan) tarafından
Sende cevabi yapistirsaydin bi kerw tatile gittik basimiza kaktiniz demekki dinlemeyip gitmek lazimmis diye. Bundan sonra her firsatta gidin esinle millete gore hareket etmeyin. Bi daha bu zamanlara dönüş yok.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşinle başbaşa pikniğe ya da başka bir yere giderken izin alacak değilsin ya doğru demiş valla ne derlerse desinler ben hep kocamla gidiyorum arkamdan bizi bir yere götürmüyorlar diye konusuyorlardir ama çokta tın sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmez 
(442 puan) tarafından
Evet çok net anladm kendini düşünmeye in sonu böyle olur mis
+1 oy
(13,599 puan) tarafından
Yani bence başbaşa vakit geçirmek istemeleri çok normal. Bende evlenmeden önce pikinige falan gidecek olsam istemezdim yani. Birbirlerini tanimaya çalişıyorlardir. 
(442 puan) tarafından
Gecirsnler tabi ona bişey demiyorum kendi safligima üzüldüm hep yanlız kalmasınlar falan doye onları da goturuyorduk veya ayıp olur diye
0 oy
(763 puan) tarafından
Yani kaynananın dediği gibi gitseydiniz canım. Herkes kendini düşünmesi lazım. Arada bir ailelerle gidilse de baş başa gitmek herkesin hakkı. 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bidaha biyere giderken aklında bulunsun sana bu söyledikleri. 
0 oy
tarafından
Öf ya canini skmaya neden aramişsin kiz Rabbim size nice bodrumlara antalyalara parislere ooo daha neler neler daha guzel yerlere gitmeyi nasip etsin. 
(442 puan) tarafından
Amiiin. İnşallah :)))
0 oy
tarafından
Kız onlar sevgili siz evlisiniz en başta fark bu bide kalkıp gideceksin onlardan onay beklemiyceksin 
(442 puan) tarafından
Ya onay da değilde hadi yanlız kalmasınlar flaan. Diye hata bizde de işte
(418 puan) tarafından
Demek ki yalnız kalmak istiyorlar ;)
(442 puan) tarafından
Yok kayonlede ile kaynım yanlız kalmasın biz gidince yoksa sevgilisi ile olan durum beni ilgilendrmez
0 oy
tarafından
Tek suçlu esin insan karısı alıp istediği gibi gezmeye gidemeyecekse evlenmesin bi zahmet 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Senin laf etmeni onlar takmıyor sen de kimsenin laf etmesini takmayıp gidicektin valla
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Sizin kimseyi takmadan gitmeniz gerekir. Nasıl ki buna kimse karışsın istemezsen sen de onlara laf etmemelisin. Bir de onlar nisanliymis, tanışma evresi, en tatlı zamanlar falan :) yani sulalecek mi gitselerdi :) bunu dert etmen biraz saçma geldi bana kusura bakma da. Orda söylemen bile yersiz olmuş ki kaynin cevabi vermiş zaten. Kocan seni goturmediyse onun sorunu mu? 

Bence esinle konuşup yenilenin, çıkın gezin istediğiniz gibi. Siz kimseye karışmayın, kimse de size. Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı var ;)
(442 puan) tarafından
Karışmadm zaten karismamda hatta bizim arabamizi aldı gitti sadece. Biz yanlız kalmasınlar falan doye hep onları düşündük bizi de gotrusnler demedim de sadece öyle içerlendm kendi safligima
(2,692 puan) tarafından
Ama onlar nisanli, bu detayı kaçırma bence :)
Yani siz nisanliyken de cümbür cemaat gezdiyseniz o zaman haklisin derim :)
(442 puan) tarafından
Benim babam salmazdi ya benm derdim onların gitmesi değil 40 yaşında adam tabi gidecek daha nişanlı değiller ama yaşlarını başlarını almışlar istediklerini yaparlar  sadcee bizim safligimz  iyi niyetimiz ve neticesi üzdü galiba
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Onlar şimdi cicim ayında evlenince cümbür cemaat yöntemine dönerler. Kaynanan takılır  peşlerine :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 279 göst.
8 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,898 göst.