0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Ben esime her zaman ise giderken dikkat et kendine Allaha emanet ol sagsalim kazasiz belasiz bize geri gel derim bu annesi gibi davrandigim anlamina mi gelir biri boyle soyledi de kafaya taktim ben sahsen hic oyle dusunmuyorum ben dua mi ediyorum sadece sizin fikriniz nedir :)

26 Cevaplar

0 oy
(13,787 puan) tarafından
Bende Allah a emanet ol derim ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Annesi gibi olmak değil tabiki eş olarak görevinizi yapıyorsunuz her zaman onu dua ile uğurlayarak
0 oy
tarafından
Yooooo ne alakasi var aksine hoslarina gidiyo bende soykerim hep dikkatli ol derim 
0 oy
tarafından

Hahahahaa bunun gibi bir şey yaşamıştım bana da öyle diyen biri olmuştu sadece güldüm geçtim :D

0 oy
(6,137 puan) tarafından
Gerçekten taktın mi bunu kafana 
(6,137 puan) tarafından
Aliyyil azim ☺️☺️
tarafından
Naber seldosss
(6,137 puan) tarafından
İyidir esmoş misafirlerim vardi gitti eşimi nöbete gönderdim oğlanla takılıyoruz öyle senden naber
tarafından
Ohhhh keyif senin ❤️ oğlanı uyuttum 1 bardak çay içtim yatağa attım kendimi
(6,137 puan) tarafından
Sormaa 2 yaş sendromuyla ne keyf oğlanın uyku saatini bekliyorum yatirip anca çay icebilirim bende ☺️
0 oy
tarafından
Ne alaka yaaa sadece anneler mi dua eder insan  sevdiğini allaha emenet eder ki zatii
0 oy
tarafından

Yapsak suuç, yapmasak suç:D arada yapma arada yap

0 oy
(2,775 puan) tarafından
Bende Allah'a emanet ol derim kişi sevdiğini Allah'a emanet ederse onu tekrar görmeden ölmezmiş derler 
0 oy
tarafından
Aksine hoşuna gider canim
(1,403 puan) tarafından
Gidiyoda zaten :) simdi birde yeni anne oldum kisi de oyle soyleyince acaba rolleri karistiriyor muyum dedim
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Ne alakası var güzel temenni dua ile yolluyormussunuz. Gidip dönmemek görememek var her zaman sonuçta Allah korusun
0 oy
(48,090 puan) tarafından
esimde giderken soyler bende dikkat et Allah a emanet ol derim 
0 oy
(581 puan) tarafından
Ne alakaymış. Anneler mi sadece Allah'a emanet ol kazasız belasız gel der. Bende eşime kimi zaman ise giderken Allah'a emanet ol derim. Ve bence bu çok güzel birsey. Ayrıca annesi gibi oluyorsam da olayım ne güzel işte şefkatle sevgiyle merhametle yaklaşıyor olurum.
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Her icerden çıktığı zaman bende kendisine Allah'a emanet ol derim hatta bazen unuttugumda arayıp yada mesaj atıp söylerim 
0 oy
tarafından
yoo cok iyi devam edin
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Çok güzel bişi bence bu. Ben de hep dikkat et derim. Eşlerimizi düşündüğümüz için güzel dileklerde bulunuyoruz bence 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende öyleyim her işe gitdiğinde selametle git gel kendine mükayət ol derim
0 oy
tarafından
Eşim bana boşuna küçük annem demiyor o zaman sjjs
0 oy
(8,083 puan) tarafından
Alakası yok elbette ugurlayıp hayır duasında buluncaz.
0 oy
tarafından
Hayır bence çok hoşmuş bende Allaha emanet ol görüşuruz derim eski m Allahaısmarladık der. Gelirken selam verip gelir. Söyleyen kiskanmis ya da hiç öyle görmemiş ki tuhaf karşılamış
0 oy
(2,473 puan) tarafından
Ne alakası var annesi gibi. Bence çok doğru ve güzel bişey yapıyorsun canım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 136 göst.
10 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 734 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 303 göst.