0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Oğlum bayram dan önce ateşden havale nöbeti geçirdi iğne filan oldu iyi oldu derken peşine grip oldu tam geçti diyodum bugün ateşi çıktı yine ateşden daha çok korkmaya başladım hep o gün gözümün önüne geliyor ya bişey olursa ya yine daha kötü nöbet geçirirse diye sürekli ateşini kontrol ediyorum ne olucak böyle doktora gitsek antibiyotik veriyor arı sütü bile aldım iyi gelsin bağışıklığı yükselsin diye yok çare bulamıyoruz bı türlü en son hocaya filan mı götürsem beddua mı aldık birinden çocuğum dan mı çıkıyor artık herşeyi düşünüyorum bişey olucak korkusu çok yaşıyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(590 puan) tarafından
kaç yasında aşıları vs herseyi yaptırdınızmı allah şifa versin 
tarafından
3,5 yaşın da evet aşıları var ama prematüre doğdu bağışıklığı zayıf o yüzden
(590 puan) tarafından
ne ile beslediniz bzmkide prematüre mama işe besledik aptamil prosyneo iyi geldi
özel aşılarıda yaptırdınızmı allah şifa versin bagışıklık güçlendirici besinler ile beslemeyi deneseniz yada takviye vitamin vs doktora sorsanız, gecen instagramda mesela karadut öneriolardı bi marka ama markayı unuttum bagışıklık güçlendiriomuş
tarafından
Başta kilo almadi ben protein ağırlıklı beslendim o zaman kilo almaya başladı anne sütü aldı 2 yaşına kadar neler yedirmedim hakiki bal getirdik köyden mesir macunu bile veriyoruz ara da karadut özü herşeyi denedim şimdi yeni propolis aldık düzenli kullanıyoruz ama yok biraz da evden oluyor giriş kat rutubet yapıyor evi yaptırdık ama kesilmedi 3 kez bronşit geçirdi en son da havale evden olduğunu düşünüyorum artık
(590 puan) tarafından
rutubettendşr muhtemelen bayramda yaylaya gttik biz masallah bi haftada çocuk nasıl defişti temiz havada oksijen çok önemli
bronşitteondan oluodur yaz günlerinde oksijeni bol yerler varsa kalabilceginix deniz kenarıda olblr tercih edin isterseniz rutubet romatizmada yapıo galiba rabbim korusun yawruları
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Udi hindi yağı denedin mi ateşe gribe bağışıklığa vs çok iyi geliyo ben tüm aile bireylerine kullanıyorum 
tarafından
O nasıl bişey bide onu deniyeyim yeter ki iyi olsun
(4,426 puan) tarafından
Udi hindi bitkisinin yagi canım ben çocuklara gün de bir cay kasigi veriyorjm ufak bir hastalık belirtisi olduğunda 3 gün de turp gibi oluyorlar maşallah bizde bu covit döneminde keşfettik önce allah 'ın sonra onun sayesinde atlattık
tarafından
Bakalım bide onu alıyim acı mi tadı benim oğlan herşeyi de içmiyor anlıyor hemen
(4,426 puan) tarafından
Çok acı değil ben çocuklara içirip hemen arkasına da su veriyorum anlamıyorlar
0 oy
(13,853 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin benimkide 3 yaşına girecek hiç hastalanmazdi ateşlenmesi son 2 3 tür inatçı düşmeyen bir ateş boğaz enfeksynu hassasmis iğnesi varmış hrlde onu yaptrcam ateş çok zor şimdide ateşli kaç gündür buaksam toparladı daha içi dışı surup oldu yemeden içmeden kesildi
tarafından
Biz de 1 yaşına kadar hiç hasta olmadık sonra her ay hastanede geçirdik ateş den korkmadım ta ki havale geçirene kadar o havale den sonra 4 gün ateşi hiç düşmedi 4 saat arayla sürekli ateş düşürücü verdik çıplak geziyodu evde ona rağmen 38 den aşağı düşümüyordu 5 kutu iğne yedik bizde ateş çok tehlikeli biz özele götürdük her doktor da herşeyi anlamıyor malesef herşey bı anda oluyor Rabbim şifa versin tüm çocuklara
(13,853 puan) tarafından
Amin evet kaç gündür 40 i bile gördük bizde inatçı bir ateşi var boğazı yapıyor ateş düşürücü kullanıyoruz dediğin gibi suya sokuyorum sürekli su yapyrum eklem yerlerine yok dusmuyo ateş en fazla düştüğü 38ler

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 544 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,899 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 601 göst.
0 oy
15 cevap 866 göst.

382,897 soru