0 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde (1,323 puan) tarafından

Daha bir kere kullanmadım duruyor öyle 12 kişilik diyorum 6 kişilik çıkarıyım kullanıyım nereye kadar durucak dolapta hiç misafir falanda gelmez bize öyle gurbet burası siz olsanız kullanır mıydınız kıyamıyorum da günlük kullanıma kırılır çizilir diye korkuyorun

image

58 Cevaplar

+4 oy
(7,591 puan) tarafından
Valla çıkar kullan hiçbir şeyi bekletmeyin diyorlar kendimize de misafirlere verdiğimiz değeri vermeliyiz.
(1,323 puan) tarafından
Doğru diyorsun ay ben oğlanlardan korkuyorum kırarlar diye
(5,240 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum herseyimi kullanıyorum kirsin nolcak cnm insan canından önemli değil
-Reklam-
+1 oy
(1,601 puan) tarafından

Hepsini kullanıyorum bize ayrı misafire ayrı almadım gelen kişi benden kocamdan değerli değil sonuç olarak kullan gitsin çokta güzelleşmiş 2 gün sonra ölüp gitsen kim bilir kim kullanacak kime gidecek en güzeli kullan 

+1 oy
(879 puan) tarafından
Bende gurbette yım kullanıyorun valla napacambı gün sonra mızın garantısın yok
+1 oy
tarafından
Ne güzelmiş Kız çıkar kullan senden daha değerli kim var kırılırsa da canınız sağolsun 
0 oy
tarafından
Kullan bosver senden değerli mi
(1,323 puan) tarafından
Kullanıyım kız doğru diyorsun yarınımızın garantisi mi var amannn :)
0 oy
(10,021 puan) tarafından

Peki ne zamana kadar duracak :D ben kullaniyorum valla ozellikle yemek tabaklarini

(1,323 puan) tarafından
Çocukların büyümesini bekliyorum sanırım . Aman kullanıcam boş boş duruyor
(10,021 puan) tarafından
Kiz benimkilerde kucuk biri 3.5 biri 1 yasinda
0 oy
(682 puan) tarafından
Aynı ben kare benimki de bende kullanayım diyorum gelenim gidenim yok gurbetteyim ama benim günlük kullanım için oniki kişilik de var almasaymışım olurmuş
(1,323 puan) tarafından
Bendekiler 6 kişilik günlük kullanım için ama kırıldı çorba kaselerinin 3 tanesi :) aman diyorum yeni alacağıma bunu kullanıyım ama bu da kırılır diye elim değmiyor
(682 puan) tarafından
Benim bir tane yemek takımı kırıldı yetiyor yani sizin eksik olmuş kullanın bence benim oğlan büyürse bizim de tabak sayısı azalır gibi
0 oy
(12,994 puan) tarafından

Aha bitane daha ben buldum :D bunun harici iki tane daha takımım var diye koliden bile çıkartmadım ne zaman kullanacağız kız benimde 5 oldu 

(1,323 puan) tarafından
Çocukların çeyizine saklıyoruz sanırım :D
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Benimde bir takım var 6 li sadece evlendiğimde beri 1 kere kullandım5 yıl kaynana ile yaşayınca  kullanma gereği duymadım evde tabaktan geçilmiyor du şimdi kendi evimde  kullandım   oda set olarak değil yani pasta tabağı vs öyle kullan napicaksin   müzeye  koymucaz  ya bnde kullanayım bari hahha ama gerçi benim eşim ne gerek var tabak var ya der dolapta :)):D 

0 oy
(3,388 puan) tarafından
Bnde gurbettym 6 yıldır ebeveyn banyosunda bazı çeyizlerim yemek takımım seninki gibi tuğralı hiç kullanmadım belki kırılmştırda inş kısmet olur kullanmk:) 
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Kullan tabikiii 
0 oy
tarafından
Ben hepp kullanirim asla bekletmem içine ettim tabaklarimin:)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Misafir benden degerli değil canim şuan günlük takımım var o yüzden kullanmıyorum ama olmasaydı kullanırdım bardaklarimi felan kullanıyorum 
(1,199 puan) tarafından
Bende ama cay bardağım çok olduğu için iki kutumu açamadım daha ORASI ayri muamma bjde ketil yeni aldim caycim kullanamadım çaydanlığım var diye o bozulursa anca kullanırım rahatça en *** kullandığımiz priz cam tarafi kaynana yer yok mutfakta diye atar köşeye biz alisversteyken bozar su giderir bilemez ondan açamadım onu mesela duruyor kullanasim geliyor bazen bnim bile
0 oy
(104 puan) tarafından
Bence kullan evde boş boş duracağına
0 oy
(1,533 puan) tarafından

En büyük misafir benim bu dünyada :) kullan gitsin kullanmaya kiyamadiklarimiz yok oldu tek gecede yaşayabileceğimin en iyisini yaşamaya çalışıyorum artk

0 oy
(2,675 puan) tarafından

Benim de bundan ☺️ eşim biz kullanalım dese de sadece misafirs çıkıyor :P

0 oy
(957 puan) tarafından

Kullanırdm canm . Ben benimlemi yaşıcak kafasındayım :) 10 senelik evliyim nerdeyse 10 senwdir kullanıyorm misafir takımlarını 

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum. 
0 oy
(411 puan) tarafından
Mezara mi gelecek seninle asla acıma kullan hele bir tabağa kimse benden daha özel değil 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Benimde arnika markası yemek takımım misafir gelince de cikarmiyorm bnmkide ayrı bir kafa :)))) yeni evine gecince kullanırım diyordm 7 yıldır dolapta dururyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
+1 oy
13 cevap 266 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 220 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ozlm12 (1 puan) tarafından soruldu