0 oy
2,407 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar görücü usülü mü? 

Severek mi?

Yoksa ben gibi  kaçarak mı evlendiniz? :)

Ha bu arada kızlar 2. Evlilik onun var iki benim var iki çocuk ama heycan yaşıyLım dedik hem yaşadık hem yaşattık :D

Kaçtığımızın ertesi günü eşim babamı aradı 

Seyfi bey dedi babM buyrun benim dedi 

Kızınız benim yanımda dddi babam şok!!!:O 

Eşim sonra direk konuya daldı 

Kızınız eşim torunlarınız evladım dedi noktayı koydu ve 1 hafta sonra el öpmeye gittik küslük olmadı şükür :angel:

53 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından

severeeeeekkkk<3

tarafından
Allah nazarlardan saklasın canım
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Kacaraakkk  cnm
tarafından
Nasıl kaçtınız kız :) korkmadın mı
(644 puan) tarafından
Korktum tabi ama çok eksinliyddiii
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Gorucu usuluu ama simdi asigimmm
tarafından
Kız sen gibi biri görücü usulü mü evlendi inanmıyorummmm :) maşallahın var çok güzel bir kızsın
(5,519 puan) tarafından
Sevmeye firsat vermediler ki hahaha 16 da nisanlandim ☺️:)) cok tesekur ederimm canimmm❤❤❤☺️
tarafından
Rica ederim canım :) maşallah
(5,519 puan) tarafından
❤☺️❤☺️❤☺️❤☺️❤❤☺️❤☺️❤
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Severek evlendim elhamdülillah ❤
tarafından
Allah daim etsin inşallah canım
(5,327 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)
0 oy
tarafından

Severek kaçtım <3

tarafından
Ama o günkü cahil cesaretim şimdi yok. Şimdi olsa kaçmam , ne gerek varmış. 7 sene affetmedi babam :(
tarafından
Yaaa ben kaçtım ertesi gün eşim aradı kızınız eşim torununuz oğlumdur dedi o günden beri çok şükür ama ben de çok şaşırıyorum çok büyükbi cesaret gösterdim başka şehire kaçtım
Eşim sabah yola çıktı geldi beni aldı aynı gece bursaya geri geldik gelir gelmez imam nikahımız kıyıldı babamları aradık :)  babam hemen gelin dedi 1 hafta sonra el öpmeye gittik tek kızım babam bensiz yapamaz
tarafından
Ben köydeydim eşim şehirde gündüz anlaştık akşam geldi aldı. Köyden çıkımca annemleri aradık ama onlar artık sen bizim için öldün , cenazemize bile gelme dediler :( . Annem bir süre sonra kendisi aradı beni , onunla görüşüyorduk ama babamın haberi yoktu. Özür dilemeye gittik elini bile öptürmedi. Geçen sene kuzenimin cenazesine gittim köye , ilk gün yine konuşmadı babam sonra gelip sarıldı bana öylece barıştık. 7 sene çocuk falan istemedim babam benimle konuşmuyor diye. Barıştıktan sonra çocuk yapmaya karar verdim. Rabbim hemen nasip etti. Şimdi babamla normale döndük , hergün arayıp torununu soruyor.
tarafından
Ayy nasıl dayandı acaba 7yıl sen bide onu babana sor
İnsan cahillik ediyor ama büyüklerimiz de affetmesi ya zaman alıyor yada yıllar geçiyor çok şükür ki barışmışsınız çok sevindim Allah birliğinizi dirliğinizin bozulmasına müsade etmesin canımm
tarafından
Amin canım , babam bana çok güveniyordu , benden beklemiyordu o yüzden çok kırıldı. Ben ömür boyu affetmez diyordum buna da şükür.
0 oy
tarafından
Görücü usulu ben gittim görmeye ben begendim yani ona gerek kalmadi :D ahahsh
tarafından
Bak buda güzel bi taktik :) sevdim ben bu olayı :)
0 oy
tarafından
Beş yıl çıktı sonra evlendik dayımın oğlu çok severek evlendik :)) hala da deli gibi aşığım kıskanıyorum hala dün gibiyim ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Allah birliğinizi dirliğinizi bozmasın inşallah canım
tarafından
Amin amin canım çok sağol
0 oy
(1,396 puan) tarafından

Görücü usulü

iyiki evlenmisim ❤☺
tarafından
:) :) oh ne güzel Allah daim etsin canım
(1,396 puan) tarafından
Amin canim cümlemizin inşaallah :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Görücü usulü evlendik her dediğimi yapar çok merhametli bana karşı çok seviyorum kocamı kızlar <3

tarafından
Hep sev inşallah kuzum maşallah Allah nazarlardan saklasın :)
0 oy
(4,876 puan) tarafından
Facebook aşkı bizimkisi :)) 
(4,876 puan) tarafından
Yok Allah'tan ben kacmadim ama kaçar gibi oldu tanıştık görüştük aynı hafta içinde nişan yaptık :))
tarafından
Aaa çok kısa zamanda nasıl güvendin ki :) iyi cesaret
(4,876 puan) tarafından
Bir anda oluverdi 3 gün üst üste görüştük 3. Gün ben evlenmek istiyorum seninle ister bu hafta ister 2 ay sonra izne geldigim de dedi . Bende vakit kaybetmeyelim dedim ☺️ kocasizliktan ölmüşüm  sanki ☺️
tarafından
Ahahaaa derdine noldu kız :) Allahım yaaa sesli güldüm çok fenasın var yaaa :) Allah muhabbetiniz arttırsın canım
(4,876 puan) tarafından
Baktım kocayı buldum 2 ay sonra gelir.mi gelmez mi belki bende evde kalırım filan die düşündüm herhalde ☺️☺️ amin canım
0 oy
(396 puan) tarafından

Severek 2 sene :)

tarafından
Maşallah cNım bebiş var mı :)
(396 puan) tarafından
Var canm 2. Oğlum 6 senelik evliyim ilk görüşte aşk benimki; )
tarafından
Maşallah canım :)
0 oy
tarafından

Görücü usulü deniliyor ama aslında zorla kız bide şeyi merak ediyorum kizmassan sorabilir miyim:)

tarafından
Buyur sor canımmm
tarafından
Kaçarak evlendim dedin ya hani filimlerdeki gibi mi nasıl kaciliyor balkondan mi atladın gece mi çıktın merak etmişimdir hep :)
tarafından
Yok canım baya bildiğin eşim sabah 6 da çıktı yola öğlen 3 gibi geldi oturduk konuştuk ben eşyalarımı hazırladım evde kimse yoktu :) oğlumu aldım eşim eşyalarımı aldı arabaya koyduk
Bir güzel yemek yedik sohbet muhabbet ederek kaçtık gece 2 gibide görümcemin evine geldik sabahı imam nikahı kıyıldı eşim herşwyi ayarlamıştı eşim cumaya gitti geldi babamı aradı konuştu 1 hafta sonrası herşey tatlıya bağlandı
Bu arada babam beni teyzem gile gittim sandı :)
tarafından
Oğlumu aldım derken orayi anlayamadim:)
0 oy
(4,695 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik canim sükürler olsun mutluyuz tek cocugumuz eksik 
tarafından
Allah onuda nasip etsin cNım kucağını bebişlerle doldursun inşallah
(4,695 puan) tarafından
Insallah canim insallah
0 oy
(1,397 puan) tarafından

İyi cesaretmis sizinki:) 5 yil tanışmanın ardından 6 senelik evliyim büyük aşk bizimki:D❤️

tarafından
Hay maşallah canım evet çok büyük bi cesaret örneği sergiledim :)
0 oy
(925 puan) tarafından
Görücü usulü oldu ama sanki yıllardır tanışıyoruz sevgili olmuşuz gibi.Rabbime şükürler olsun şanslıydım eşim konusunda ❤
tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın cNım :) birliğiniz dirliğiniz bir olsun :)
(925 puan) tarafından
Aminn cümlemizin canım :)
0 oy
tarafından
Bizim ki görücü usulü AŞK ❤️ babaannemin yegeni ilk defa geldiler babaannemi görmeye hem benim içinde bız o gün gece konuştuk ertesi gün söz oldu ve şuan 1.5 senelik evliyiz❤️❤️❤️❤️
tarafından
Babaannem bahane kız o zmana kadar gelmeyen niye oğlu askerden gelince hepsi beraber geliyo:D
tarafından
Ahahhaa iyi bir bahane canım :)
tarafından
Tabi ki çok fenalar tabi ben görünce bı vuruldum o zaten bayilcam dedi şimdi bı gülmüsüm o anı hiç unutamıyorum diyo
tarafından
Birliğiniz dirliğiniz bir olsun canımmm :)
tarafından
Amin inşallah canım cümlemizinki
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Kacarak oldu :( gazete almaya diye ciktim dahada donmedim keske boyle bi hata yapmasaydim
tarafından
Yaaaa niye öyle dedin :( üzüldüm bak şimdi :(
(2,853 puan) tarafından
Tanimadan etmeden 1 ay icinde huyunu suyunu bilmeden gidersenn nolcak pismanlik sanki 17 yasimda kocanin köküne kiran girmiste ilk tuttugumu almisim :(
tarafından
Ben ilk evliliğimi 15 de yaptım 15mde anne oldum 20 yaşımda ayrıldım hamileydim canım :( oğlum  oldu 22 yaşında tekrar evlendim 25 yaşındayım ama şimdi şükür mutluyum
Rabbim sana başka yüz göstermesin düzelirsiniz inşallah :( takma kafanı
0 oy
(738 puan) tarafından
5 yıl sevgililikten sonra evlendik severek oldu :)
tarafından
Malşallah canım :)
0 oy
tarafından
Severek evlendik ❤️
tarafından
Seninde günün bitsede doğurdum diye postunu görsem keşke kuzum :) Allah mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(121,099 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aabooow cesarete bak valla benim babam asla affetmez ☺️3 sene sevgiliydik 2sene nisanli zor verdi beni yaa severek evlendik tabissiiii❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣❤❣
tarafından
Valla cahillik cesareti diyelim biz ona :) babam candır hiç küsmedik
Allah daim etsin canımm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (709 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 605 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,068 göst.