0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar 7 aylık hamıleyım ilk aylar Kanamam oldu düşük tehlıkem vardı ve aradada kanlı akıntım gelır Dr cok gıttım ıyne falan vuruldu bugunde boyle geldı akıntı net degıl ama k. Bakmayın ve karnımın altında cok agrı var asırı hemde 

image

17 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Olabilir canim sen bı git görün ne olur ne olmaz 
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Nisana benziyor 
0 oy
tarafından
Evet nişan gibi daha 7 aylık bir hastaneye git 
0 oy
(3,871 puan) tarafından
canim sen bi dr ya git ne olur ne olmaz
0 oy
(23 puan) tarafından
Evet nişan gibi duruyo haftan daha küçük bekleme hemen bı acile git doğum başladıysa bile en kötü ciğer geliştirici verirler evde bekleme sakın Allah hayrlisyla kavuştursun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 
(8 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kimsem yok eşim gurbette calısıyor 11 aylık kızımla nasıl gıdıcem onu dusunuyorum ablamları cagırdım gelmediler hemsidelerde kızımla ılgılenmıyor zaten agrıdan kızımı tasıyamıyorum daha yurumuypr napcamj bılmıyprum
(5,003 puan) tarafından
Ambulansı ara o zaman canım
(23 puan) tarafından
Eğer birakabilicegin bı komşun yoksa ambulansla Gelicek olan sağlık ekibinde bı hemsire oluyo ztn ona durumu anlat bebeğine bakarlar ben burda bebeğiyle doğuma giden okumuştum devlet hastanesinde
0 oy
tarafından
Nisana benziyor balgam gibi yapıda sanırım 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Nisanın gelmiş geciktirme hastaneye gif biran evvel
0 oy
tarafından
Nişana benziyor acile gidin 
0 oy
tarafından
Canım sen hangi şehirde son eyer vandaysan gelip kızına baka bilirim 
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun dusunen yeterli tekirdag dayı
tarafından
Ya üzüldüm keşke yakın olsaydık kumsuna falan birakamasin
0 oy
(5,003 puan) tarafından
Evet acile git hemen canım 
0 oy
tarafından
Ne yaptın canım merak ettim 
(8 puan) tarafından
Evdeyim hayla sanvım yok ama alttan baskım var asırı kımsem yok napcamı bılmıyorum bebegım var kım bakacak dıye dusunuyorum
(7,837 puan) tarafından
Kuzum aşağıdan baskım var Dion doguverirse napacam Allah korusun kocam nerde senin ablan nie gelmedi ambulansı ara durumu anlat hicmi kolu komşu yok
tarafından
Madem ki öyle ambulansı ara durumunu anlat yardımcı olurlar bu ikinci bebek çok zamansız gelmiş ya eşine söyledin mi o nasıl duyarsın kalabiliyor bu durumda nerdeyse çıksın gelsin senın ve bebegın hayatı söz konusu doğum başlamış olabilir
0 oy
tarafından
Canım ambulans i ara durumu anlt bebege ne yardm ederlr biri gelir bakr üzme git hmn 
0 oy
(133 puan) tarafından
Nisan cnm bnmkide böyleydi doktora git doğumun baslamis sancin varmi gulum varsa kac dakikada bir geliyo
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Bu nisan canım ihmal etme nisanim geldikten 1 saat sonra sancim basladi  5 saat içinde doğurdum baskı flan da var yazmışsın gitmelisin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne oldu canım yorumları okudum gitti mi doğumun başladı mı 
0 oy
(255 puan) tarafından
Evet bu nisan. Ben 35 jaftalikken gelmeye basladi surekli geliyordu en son 37de dogurdum. Ihmal etme 
0 oy
tarafından
Bu şekilde gittim doğum olmustu benm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 501 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
6 cevap 169 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.

381,389 soru

11,418,083 cevap

34,973 kullanıcı

...