0 oy
1,056 göst.
Aile kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Dün post açmıştım evden çalışıyorum eşim temizliğime laf ediyor diye. Bugünde çocuğa biraz bak bir kaç saat işlerimi bitireyim çok yoğundu işlerim.çocuk durmuyordu. eşimde bakmadı. bende işi bırakacağımı söyledim. ama işi birakmami istemiyor tepki verdi. Bende artık boşanalım ailemle konuşacağım seni istemiyorum artık dedim. Sürekli kızlar paramı ona yediriyorum.5 senedir evliyim çalışıyorum onu mal sahibi yaptım.evin eşyalarına kadar herşeyi aldık birlikte. ailesi bir iğne dahi almadı. bir takı bile takmadı .ama bana hiç değer vermiyor. artık olcem sandim bugün. yemek iş çocuğun altını değiştir yemeğini ver kendimi parçalıyorum.o bir çalışıyor ben 10 çalışıyorum ve pskoljim alt üst oldu. bana değer vermiyor iyice soğudum. Ayrılmak istiyorum sizce kötü mü düşünüyorum

27 Cevaplar

+3 oy
(2,616 puan) tarafından
Suç sende bacim

Zirnik koklatmam yirtarim kendimi yine 5 kuruşumu vermem o adama
(1,156 puan) tarafından
Zaten bu saaten sonra onun için değil kendime biriktircem canım okadar nankör ki...
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O nasıl bir zihniyet ya öyle? Çalışıyorum diye eşim, kayınvalidem hatta kayınpederim pervane olurlar etrafımda. Bulaşıkları bile toplatmazlar sen zaten yoruluyorsun diye. Sinir oldum şu an.
(1,156 puan) tarafından
Canım benim robot sanıyor artık çok bunaldım. Bu işleri yaparken birde eşimi çekiyorum düşün :(
tarafından
Asla taviz verme. Boşanmasan bile iyi bir ders ver.
tarafından
Bosanmadan iyi bir ders nasıl verilir çok samimi soruyorum
tarafından
Çocuğunu da al git ailenin evine. Nasıl olsa evden çalışıyormuşsun. Uzun süre de dönme ki çaresiz kalsın. Senin evde varlığının ne kadar kıymetli olduğunu anlasın.
0 oy
tarafından
Çokta haklı düşünüyorsun. Bir yerden sonrası suistimal etmeye gitmiş. Bu tavizide sen vermişsin eve para getirmeye alıştırarak. Bana göre erkek kadının para getirmesine alışmamalı çünkü bu duruma çok güvenip üstüne biniyorlar. 
(1,156 puan) tarafından
Evet canım hiç onu zora sokmadim herşeyde arkasında oldum. Şu zamana kadar bı kere bile paraya ihtiyaci olmadı hep çok çalıştım ama bunaldım çok soğudum
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Evlilikte roller paylaşılır sadece tek bir tarafa yüklenmez tüm sorumluluk eşin gerçekten bencil biri bunalmakta haklısın inşallah hatasını anlayıp sizi kazanır yuva kolay kurulmuyor.
(1,156 puan) tarafından
Hatasını anlayacağıni sanmıyorum düzelmiyor artık çok soğudum
0 oy
tarafından
Senin sinirlerin çok yıpranmış bence ne demek sürekli bu adama para yediriyorum bu lafı erkek kullansa olay olur burda ama kadın deyince normal karşılanıyor erkek yedirebilir karısına ama kadın yediremez mi

Bi otur sakince düşün ni karar verme canım 
(1,156 puan) tarafından
Erkek çalışırken çocuğa bakmıyor. ben paramı yediriyorum, hem çocuk bakarak yemek yaparak bunu yapan bı erkek olsa dedigin doğru ama onun için kendimi parçalıyorum çocukla çalışmak kadar zor bişey yok yaşayan bilir.
(1,102 puan) tarafından
Her işi kadın yapsın erkek yan gelip yatsın başka bir halta yaramıyorlar zar
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bütün yükü sana yıkmış bide üstüne para veriyon ne güzel . Kadın çalışmayınca erkekler ben ise gidiyorum sen bak çocuğa diyolar E bak sende çalışıyon  o zman evde iş bölümü olcak adam seni kullanıyor oturup iyice konuşun hemen boşanma bence
0 oy
(302 puan) tarafından

Bacım sende de suç var niye yedirdinki paranı üstelik böyle nankör bencil bi adama 

(1,156 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım inanki çok bunaldım. Ben elimden geleni yaptığımı düşünüyorum bu evlilik için. Artık kendinden soğuttu ve geri dönüşü yok gibi
(302 puan) tarafından
En iyisini sen bilirsin yawrum bak şimdi tart ölç iyice düşün sonra harekete geç Allah yardımcın olsun
(1,156 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Ailenin içinde ne yaşandığını en iyi sen bilirsin canim zaten çocukla uğraşmak büyük bir iş birde üstüne çalışıyormussun vallahi evimde 3 tane banyo var çalışmadığım halde daha 1 haftadır 2sini temizledim 1 i duruyor bebekle uğraşmaktan vakit kalmıyor uyudugunda hangi işi yapacağmi şaşırıyorum değer biliniyor mu tabiki hayır evde yatıyor oluyor adimiz bir gün esin bebeğe baksın hemde çalışsın bakalım nasıl oluyormuş birgün değil yarım saat bile dayanamaz!! Bir yuva kurmak kolay değil sana bosan diyemem ama işi bırak çalışma evin işi bebek bana yetiyor fazlani yapamıyorum de sende biraz rahatlarsın ondan sonra karar verirsin ayrılıp ayrılmayacani şimdi kızgınlıkla hareket etme
(1,156 puan) tarafından
Canım ben ayrılmayı uzun süre önce karar verdim iyice sogumustum bu hareketlerinden dolayı ama artık netim istemiyorum.
tarafından
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin
(1,156 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Bence önce eve bir yardımcı tut durumunuz varsa. Eşin karşı çıkarsa da yetişemiyorum de ya kendi yaprdim etsin yada paraya kıyıp yardımcı tutsun. Yazık günah sana.
(1,156 puan) tarafından
Eşim istemiyor yardımcı çok mu zenginsin sen diyor. Kendini ne zannediyorsun diyor
(2,945 puan) tarafından
Oh ne dünya kadın hem çalışsın hem çocuk baksın. Kendi paranı harcamak için kocandan izin alman gerek yok ki. Bunu çalışan kadınların gaza getirmek için demiyorum ama senin kocan vicdansiz. O yüzden boşancam senden diye nasil net dediysen yardım alcam de ve kesin konuş. Evden çalışmak en zoru ne dışardasın ne de evin isini tam anlamıyla yapaniliyorsun
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Valla çok haklısın postunu hatırlıyorum, eşininin tepkisi ne oldu peki
(1,156 puan) tarafından
Eşim istemiyor ayrılığa olumlu bakmıyor. Sonradan ben bakarım çocuğa dedi boş zamanlarımda ama bugün çok kötüydüm PC oynamak yerine çocuğa bakabilirdi. Uzun zamandır ayrılık düşünüyordum bugün netleşti kafamda. Ama o istemiyor
(2,366 puan) tarafından
Asla bu düşünceden vazgecme geri adım atma bile uzun süre bu durumu ilerle blöf bile yapsana çünkü başka türlü olmicak senin kocadan yazık san aseni anlamaya calsiroum zor valla
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kendini parçalayan değil ağzına s.ican kıymetli oluyo maalesef hakkınfa hayırlısı olsun. Esin boşanma kararına ne tepki ne cevap verdi 
(1,156 puan) tarafından
Okadar doğru dedin ki...İstemiyor ayrılığı canım benden ayrılmaz onu dara sokacak hiç bişey yapmıyorum sadece onun için çocuğum için çalışıyorum biseyler olsun diye. Değer bilmiyor...ayrılamazsın diyor.
0 oy
(7,954 puan) tarafından
Evden nasıl calisiyosun
(1,156 puan) tarafından
Pcden çalışıyorum. Online ürün satıyorum fatura fiş kesiyorum. Ürün yerleştirme vs.vs.
(7,954 puan) tarafından
Nerden başvurdunuz bende istiyorum böyle bişey
(1,156 puan) tarafından
Benim ablamların dükkanı var iş aldıkları adam bu işi yaptırıyor senelerdir yanında çalışıyorum. Çocuk olunca evden yap dediler bende kabul ettim bana Özel bir durum canım yani
(7,954 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Sana değer vermiyorsa bosver canın 
(1,156 puan) tarafından
Bırakacağım canım hiç değer vermiyor
tarafından
Ne iş yaoiyosjn canım bak ne güzel işinde var
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Eşin ne dedi sen öyle deyince
(1,156 puan) tarafından
Bosanamazsın dedi bırakmam seni dedi. Ama ben çok soğudum. Aileme bile söyleyeceğim yarın o derece netim
(15,227 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun. Ama önce bı aile terapisine gitseniz son bir kurtarma umudu olur belki
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Demekki neymiş böylelerine çalışsanda nankörlük yaparlar kuzum sal yakasını kazandığını verme gerekirse boşasin para vermiyorsun diye o ne öyle hem parana ihtiyacı var hem azarlıyor hem yardımcı olmuyor sen kalemisin hem iş hayatin hem ev hayatın hepsi aynı ortamda olmaz bence yorulursun
(1,156 puan) tarafından
Çok yoruluyorum canım ama hala yaranamiyorum sürekli bana laf söylüyor artık çok bunaldım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence doğru yerden giriş yapmışsın. Bosanalim deyip aklını başına almasını saglayacaksin. Ama eğer hâlâ uslanmiyorsa demek ki boşanmak gerekir. Hayatı bolusmeyi bilmeyen insanla nereye kadar gidebilir ki
(1,156 puan) tarafından
Söyledim canım boşanmaya olumlu bakmıyor. Rahat bırakmaz beni ama artik çok soğudum bırakacağım
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Iyi valla ne diye evlendin o zaman hem calis hem cocuk dogur bekar kalsan daha karli
(1,156 puan) tarafından
Aynen öyle canım şimdiki aklım olsa asla evlenmezdim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eski postlara baktım bence en iyisini yaparsın 
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Ohh pasama bak ne şiş yansın ne kebap, hem calis hem cocuga bak hem de ev yemek iyiymis ,kendide isten gelsin kose yastigi gibi bi kenarda otursun,hic adil degil, erkeklerin su tavirlarina sinir oluyorum, benimki de ilk evlendigimiz zamanlar oyleydi hic biseye elini surmez ,ben hem iste hem ev isi hemde maddi acidan ayni sen gibi onu dara sokmazdim, borclari vardi evin cogu masrafida bendeydi, sonra baktim tum yuk ustume kaldi, bi de demezmi bu boyleymiste yapamazmista, en son patladim bigun bagirdim cagirdim gozum dondu, bosanma konusu gecmedi ama biraz daha canımı sıksa o da olacakti, o zamandan sonra daha dikkatli herseye yardim etmeye calisir 

Eminim sen de bu zamana kadar cok sesini cikarmamis duzenimiz huzurumuz bozulmasin demissindir, bosan diyemem bebeginde varmis, aile icinize bilemeyiz tabi ,otur mantikli dusun esinle konus bagir cagir ustune yuri gerekirse , baktin olmuyo o zaman bosan derim, dunyaya bi kere geliyoruz kimsenin kahrini cekmek mecburiyetinde degiliz, isinizde varmis, nafaka da alirsiniz, gorsun bakalim o zaman nasil oluyomus
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Haklısın canım sonuna kadar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 445 göst.
+1 oy
38 cevap 1,131 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ejeshim (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 726 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,285 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...