0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşime karşı ilk kez birşeyleri açıklama gereği duymadım. Herşeyi soruşturur karışır ve beni bıktırır ama yine sabırla davranırım. Onun bana genelde yaptığı davranışı ben ona yaptım ve tepkisi öyle büyük oldu ki. Normalde aramız iyi birkaç gündür. Genelde suyuna giderim canım balım der gönlüyle konuşurum. Bugün dışarıdan geldi ve bende canım sigara kokuyorsun pis kokuyor dedim hemen sinirlendi git uzağa dedi bende odayı değiştim. Sonra gelip sen çok değiştin son zamanlarda böylesin deyip durdu oysa ki son zamanlar da iyiydik gayet. Makas kayıptı bugün yenisini aldım yedekte olsun diye. Geldi niye aldın desç açıklama yaptım ikna olmadı bende ben böyle uyudun gördüm dedim bu seferde buna taktı. Geldi 20 dk konuştu sustum dinledim. Tam ben konuşacaktım kalkıp gitti dinleyecek dururum yok diye çok ayıp yaaa. Benim de konuşasım gelmedi gidince çok kırdı. Siz olsanız ne yapardınız 

3 Cevaplar

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Aynen boyle devam et

Bitarafi yiyorsa geri adim atmasin bakalim
(2,674 puan) tarafından
Kiymet bilmeyen insana kolumu kaldirmam
Çok kazik yedim genç yaşimda
Artik akillandim
Sende guçlu ol ipleri eline al birakma
tarafından
Bunu nasıl yapıcam susarak mı yoksa çığlık atarak mı?
(2,674 puan) tarafından
Kisa ve net cevaplar vererek
Istedigini soyle ve uzerinde dur
Saç baş kavga etmene gerek yok
tarafından
O zaman da onu ciddiye almadığımı söyleyip küsecek. Bunu denedim çünkü.
(2,674 puan) tarafından
Sen once kendi degerini anlamalisin
Onu duşunmeyi birak artik
-Reklam-
0 oy
(829 puan) tarafından
Ayy yok artık bir nakas için nasıl öyle davranır 
tarafından
Konu makas değil canım. Konu benim onu alma sebebimi eşimin kabul etmemesi ve ben de açıklama yapmaktan sıkılıp susmam.
0 oy
(1,258 puan) tarafından
Susmak en güzeli ne kafanı patlaticN ona laf anlatmak için 
tarafından
Şu an öyle yapıyorum canım. Hele bir de kendi konuştu ben dinledim sonra benim konuşmamı dinlemeden gitti ya iyice kabuğuma çekilmek istiyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 395 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aybikesaglam (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 674 göst.
0 oy
5 cevap 419 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Annesininbali (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 937 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,408 soru

11,857,689 cevap

35,955 kullanıcı

...