0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 18 yaşında 68 kiloyum kendimi çok kilolu hissediyom .zayıflama istiyorum siz nail yapıyojuz anlatır mısınız.eşkmin yanında kilolu olmaktan utanıyorum artık .sezeryan göbeği var hide 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emziriyormusun
tarafından
Ewt  abla
tarafından
Bebek galiab 11 aylık diyete başla gülüm ❤️

Bol su iç hem süt olsun hemde zayıflarsin

Pilav makarna abur cubur onları hayatından cikar
tarafından
Boğazımı tutamıyorum bide eşim fırıncı dumanı üstünde ekmek görünce dayanamıyorum. Ama kendime söz veriyorum yarın başlayacam
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Bana da tam tersi için yardım lazım kendimi kötü hissediyorum artık 
tarafından
Bol ekmek ye nasıl kilo alırsın bak ..;))))
(415 puan) tarafından
İşte asıl mesele yemekte. iştahım olmadığı için yiyemiyorum bazen elim ayağım titrer açlıktan 2 lokma yerim canım istemez:(
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Ah 18 yaşim gerı gelseeeeeeee

Emzirıyorsan günde içebildığin kadar 2,3 litre su tüketmeye özen göster canım  bende emziriyorum 2 aylik 54 kaldım 65 gırdım doğuma 
tarafından
Oğlum yaşına girdi  hala çok kilolluyum sütüm olmuyo diye yedikçe yedim şimdide kendimi kötü hissediyorum
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Gece yemeklerini lomple bitir sabah su bardağına bir iki kaşık elma sirkesi ekle 10 dk sonra karnını güzelce doyur. Sonra bir saat sonra açlık hiissi geldiği vakit sade türk kahvesi iç. Akşm yemeğini güzel ye 6 gbi ama ekmek fazla tüketme. Aralard leblebi kuru üzüm tüket. Bol su iç sonra bir hafta böyle sonra egzersizlere de başla canım
(2,545 puan) tarafından
Akşam yemeğinde ekmeği pat kes diyemem tetiklenir gece yersen daha çok kilo alırsın bol salata ye ara öğünlerde. Ama onun yanında ekmek yeme. 2 hafta uyguladıktan sonra akşam ekmeği kesebilirsin vücut alısıyor.
tarafından
Çok teşekkür ederim dediğin herseyi uygulayacam insalllah
(2,545 puan) tarafından
Sonra 1 hafta sonra pilav varsa bir 4 yemek kaşıklık kadar ye nefsin körelsin salata bol ye çorbanı iç. Gece yemezsen verirsin geceye bulaşma sakın :)
tarafından
Tmmdır mesela bu saatlerde biseyler yerdim ama tutuyor kendimi yemiyecem
(2,545 puan) tarafından
Tamam şuanda leblebi kuru üzüm gibi şeyler varsa atıştırabilirsn. Kayısı veya meyve olarak. Bir iki atıp nefsini köreltebilirsin açsan.
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende burda beklimmm 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Gayet norml canım bende 22 yaşındayım anneyim 160 boyum 66 kiloyum
tarafından
Öyle ama eşimden 10 kilo fazlayım bide göbek  var gören 2.mi geoiyo diyo sinirlerimi bozuyorlar
(2,366 puan) tarafından
Anım sorun sende değil esinde bence bir erkke olarak onun kilo alması lazım çok zayıf, benim bekarken en e büyük kriterim zayıf olmicak derdim esin çok zayıf sen ona söyle o biraz kilo alsin
0 oy
(439 puan) tarafından
Boyun kaç canım 
0 oy
tarafından
Boy önemli boyu kac
0 oy
tarafından
Dün biri limonlu kahve halkında post açmıştı bazı ınsanlar faydasını görmüş zayıflamış araştır sana uygunsa yap 
0 oy
tarafından
Canım bol bol su iç her yemekten önce 1 iki bardak su ic
0 oy
(446 puan) tarafından
Bende kilolu olmaya dayanamayanlardayim 1 kilo alsam veririm. Tabi suan degilim. Emziriyorsun iste en büyük avantajin bu iste bol bol emzir. Su cok tuket ekmegi kes tatlim
0 oy
(1,701 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Boyun kaç

Eş mi ?
 Kız sen çok küçüksün
Öncelikle sakın limonlu şeyler içme ben içtim kızım perişan oldu ben emziriyom 20 kg verdim 
Sabah aç karınla bir kaşık elma sirkesi bardak suya koy iç cnm snra bir kahve iç egzersiz yap bu içmek yemek falan tek başına seni zayıflatmaz saat 6 dan snra hç bşy yeme ekmeği tatlıyı bırak yeterli pilav vs bşy olmaz onlar süt ypyr bol bol su iç 
Eşim fırıncı demişsin bizimde fırın var nerde fırınınız bizim istanbul avcılar da 
Ben ekmek yemiyom yanına gittiğimde korabiye as tadına bile bakmamışım desem bende çok seviyorum ama sağlığımı düşündüm için yemiyom

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 261 göst.
0 oy
8 cevap 212 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Naz4801 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 282 göst.
30 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.

380,043 soru