0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (110 puan) tarafından
Yardımcı olacaklar yorum yapsın naisl zayiflaya bilirim 

5 Cevaplar

0 oy
(12,527 puan) tarafından
dükkan birası işe yarıyor

(yeşil çay soda limon kaynar su karışımı)

onun yanında tabı 2 bucuk lt  su 

ekmek şekerı kestınmi tamam

dükkan birası 15 gün içip bi hafta ara vermek lazım baya iştah kesıyor
(1,175 puan) tarafından
Kuzum bu yazdıklarını emzirenler içebilir mi on aylık kızım var bende kullansam olur mu acaba
(110 puan) tarafından
Soda bebeğe zarar verir gaz yapar
(12,527 puan) tarafından
benim kız 7 ayliktı içtım ama gece emziriyordum bi tek 1 yaşında da kestım. Hiç gazi olmadı doğdundan beri soda içerım zaten gazli içecek meyve suyu tüketmiyorum bi tek soda

her bebek özeldır belli olmaz
sutunu azaltabilir sen yinede ekmek şekerı kesip dengeli beslen derim naçizane
(121 puan) tarafından
Dükkân birası ne oluyor kiz ilk kez duydum
(12,527 puan) tarafından
yukarıda belirttım içeriğini Google dan da bakabilirsin tarife alkolsüz adı oyle :)
-Reklam-
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Diyet yapma, sağlıklı beslen. Bir insan hayatının sonuna kadar diyet yapamaz. Sağlıksız besinleri hayatından ciksrt ve hayatına bol bol hareket katm çok güzel zayiflarsin 
0 oy
tarafından
AKSAM.6 DAN SONRA BİSEY YEME .SABAH DA KAHVALTİYİ 12 DE YAP AKSMA YEMEGİNİ DE 6 DA YE.1 AY UYGULA YAZ BANA TESEKKUR ET :)
(121 puan) tarafından
Peki o saatlerde istediğin kadar yiyomusun yine dikkat ediyormusun yediklerine:)
tarafından
İlk 1 ay icin cok fazla olmamak kaydiyla yiyorsun istedgini.1 ay sonunda daha dikkat ediyorsun yediklerine zamanla mide kuculuyor canin.herseyi cekmiyor ac kalmanin verdgi hazzi yasiyorsun bebegim :))
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım bende  bugün başladım yine sabah aç karna tarçınlı  kahve iç ondan sonra 45 dk  spor yap yada leslie  1 de yemeğe başlıyorum  ben 2 de limonlu yeşil çay  içiyorum  ceviz iki tane yada vindik akşam 5 de az yemek yiyip 6 da herseyi kapatıyorum 8 gibi yeşil çay içiyorum  yine  uyumadan önce  yoğurt kürü birde aksam yapa bilirsen yine spor yap 
0 oy
(669 puan) tarafından
Aç kalarak ve az yiyerek 6 dan sonra birşey yememek 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli00022 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 325 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Naz4801 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 250 göst.
30 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı