0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar merhaba doğum yapalı yaklaşık 8 ay oldu tabi benim kilo da aldı başını gitti şu an 92 kiloyum ve eşim ilk defa artık zayıfla dedi ama kendimi durduramiyorum emziriyorum bana onerebileceginiz emizrirken kullanabileceğim çay yada ödem atıcı biseyker varmı şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim 

8 Cevaplar

0 oy
(8,564 puan) tarafından
Kiraz sapı çayı ödem attırıyor 
(12,486 puan) tarafından
O tür çaylar emzirirken kullanılmıyor canm
(8,564 puan) tarafından
Hee bilmiyodum canm .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm en guzeli diyetisyene gitmek
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Emzirirkem o tarz seyler kullanilmiyor malum hersey sute geciyor. Bogazini tutup hareket edeceksin :) 75le doguma girdim kizim 4 aylik 61 kiloyum. Hedefim 52
0 oy
(72 puan) tarafından
Kesinlikle beyaz ekmek abur cubur kizartmalardan uzak duracaksın bunlari hayatından cikacaraksin sabahlari sirkeli su ic iki öğün beslen altidan sonra bisey yeme bin kez ip atla üç set spor yap bir ayda 8 kilo garanti birde üç litre su
0 oy
(249 puan) tarafından
Canim bol bol su ic beyaz ekmek abur cuburdan uzak dur mutlaka fark ediyor.birde ara ogunlerde hurma ceviz incir gibi saglikli yiyeceklerden yemelisin hem sut yapar
0 oy
(1,013 puan) tarafından
97 den düştüm bnde 85 e 1 ayda ama smdj durdu
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Boyun kaç cnm
(9 puan) tarafından
Boyum da 165 yani kisayim
0 oy
tarafından
Diyet+spor canim bende dogumdan sonra 75 kiloda kaldim veremedim cocugum 9 aylikken basladim arada kacamaklar oldu ama şuan 66.50 oldum sabah aç karnina limonlu su içiyorum arkasina tarçınlı türk kahvesi oglen canım isterse kahvaltı ekmeksiz sekersiz falan tavsiyem tarçınlı kahve ve filtre kahve tok tutuyor kabak detoksu super verdiriyor 3 gün yapabilirsin emzirdigin için kahve falan olur mu bilemedim ama bu yoğurt kürleri bende işe yaramadi 

Spor olarakta leslie yapabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
0 oy
5 cevap 234 göst.
0 oy
12 cevap 325 göst.
29 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 250 göst.
30 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu