0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Merhaba kızlar dümn düğüne gittik eltimler de oradaydı Eltimin annesi falan kardeşinin nişanlısı tanıştık hayırlı olsun falan dedim. Eltimin annesi beni sever tanışıyoruz gelir gider işte bir oğlu var bir ay sonra düğün gelin olacak kızla benimde tanıştırdı eltim. Ben de kızı dün arkadaş olarak ekledim salaklık ettim normalde hemen tanıştığım birini eklemem Eltimin samimiyetine annesine dayanarak ekleyeyim dedim. İstek attım dünden beri istek gönderildi yazıyordu bende sabah dokuzda baktım hala aynı istek gönderildi şeklinde hemen geri aldım takip isteğini şimdi kafama takıyorum küçük mü düşürdüm kendimi millet duyar mı ayıp mı sizde ufff 

11 Cevaplar

+1 oy
(302 puan) tarafından

Ya ne alaka eklemek istemişsin eklemişsin bee her zaman herşeyi karşı taraftan beklememek lazım yani kendi yerine koy bi onu o sana istek atsa senin hoşuna gitmez mi gider yani bence büyük ihtimalle o daha isteği görmemiştir olaki görmüş olsun kabul etmemiş olsun bu da onun ayıbı yani kabul etmek zorunda da değil o onun bakış açısı belki o senden hoşlanmamıştır yani demem o ki canının istediğini yap sen kendi isteklerine önem göster karşıdan gelen tepkiye değil

(228 puan) tarafından
Haklısınız evet işte gördü veya görmedi geri aldım bende isteği
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Acele etmissin:)
(228 puan) tarafından
İlk defa  salaklık ettim Eltimin samimiyetime dayanarak işte
0 oy
tarafından
Ne var bunda ya takma kafana dertmi arıyorsun geri çekmeseydin keşke bişey olmaz belki gördün kanın çok kaynadı istek attın küçük şeyleri takma kafana
(228 puan) tarafından
İşte ortak arkadaş var ona dayanarak ekledim Bi gün bekledi bende geri sildim ama keşke hiç atmasaydım
0 oy
(736 puan) tarafından
Keske geri cekmeseydin bende istek geldiğinde bildirimi silip ondan sonra da unutup 2 gün sonra girip kabul ettigim oluyor 
(228 puan) tarafından
Ne bilim acele edip salaklık ettiğimi düşündüm o yüzden geri sildim
0 oy
tarafından
Ya bu ekleme konusuna ayar oluyorum,yav sen ekledin diye niye küçük düşesin veya ona istek gitti diye o büyümüş mü oluyor ? 

Bi bizde var ha bu düşünce
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Açıkçası hiç benim tarzım değil istek göndermek çok nadir dir hele ki yeni tanıdığım birine göndermek ne gerek var cnm asıl o sana atsın istek daha yapma bence bir de istek atıp kabul ediom geri çıkarıp yine istek atanların istekleri öyle de bekler bakmam bile
(228 puan) tarafından
Yok ben salaklık ettim hiç göndermeyecektim normalde bende göndermez dim işte dün akşamdan beride öyle durumcu geri çektim dahada göndermem zaten
(1,679 puan) tarafından
Bişey olmaz kız sen iyi niyetli birisin ki belli sevmissin kızı olsun nolcak hem kabul etse nolur etmese nolur sen insanlık yapmışsın boşver için rahat olsun nolcak sanki takma bu kadar
(228 puan) tarafından
Aynen ben yalın oturduğumuz için bide eltimlerin gelini olacağı için ekledim ama bir daha asla yapmam
(1,679 puan) tarafından
Boşver gül geç Allah başka dert vermesin valla bak
(228 puan) tarafından
Amin haklısınız ben fazla taktım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Geri almasaydn bence, görüp bekletmis olablr
(228 puan) tarafından
Sonuçta beklemesi saçmalık
(4,961 puan) tarafından
Düşünmüş olablr ben gelen istekleri hemen kabul etmem mesela
0 oy
(571 puan) tarafından
Arada bende öyle oluyorum o yüzden hiç atmamaya karar verdim 
(228 puan) tarafından
Bende atmam daha boş boğaz gibi
(571 puan) tarafından
Zaten boş boğazlardan nefret ederim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yani salaklık değil de acele etmişsin birkaç kez daha aynı ortamda bulunup görüşüp daha sonra gönderebilirdin duruma göre .belki o an ortamın ambiyansında iyi geldi kız sana belki yıldızının barışmayacapı bi insan. 
(228 puan) tarafından
Aynen öyle birde elimden dolayı attım samimiyiz
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun :)
(228 puan) tarafından
Amin :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 241 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,146 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 842 göst.
0 oy
22 cevap 669 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu

379,056 soru

11,345,710 cevap

34,812 kullanıcı

...