0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar hayırlı akşamlar
Ya Bi sorum olacak biz kaynımla uzun süredir konuşmuyoruz eşimde aynı şekilde kaynımın yaptığı bir olay yüzünden.. Eşimin başı yanacaktı şuan halloldu bir iki ay oluyor bu olay gündemdeyken ben eltimide mesaj atıp kızmıştım o gündür onun ilede hata tabi ki kaynımın ama ben sinirlenip eltimide mesaj attımıştım konuşmuyorduk neyse bir yakını vefat etti ilk adımı atıp konuştum ben oda benimle konuştu sonra ama eşler konuşmuyorlar eşi her şey benim olsun kafasında sürekli… Onlar aile apartmanın da oturuyorlar biz ayrı bir yerde işte eltim ve çocukları covid oldu bende dayanamayıp alış veriş yaptım eşimle götürdüm kapasına bıraktım sonra eltimin oğlu tatlı istedi benden bugünde onu gönderdim ***** mıyım diye soruyorum çünkü dün alışveriş poşetlerini götürdük ağzının ucuyla sağolun dedi ki eşim pandemide bir süre işi olmamıştı hiç yardımları dahi dokunmamıştı. Neyse bugünde tatlıyı gönderdim eşim ile yine aynı hiç bir şekilde teşekkür falan etmedi hani kötü mü ettim göndermek ile moralim bozuldu biraz açıkcası hani dememesi normal mi siz olsanız ne hissedersiniz.

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(5,971 puan) tarafından
İnsan Bi teşekkür eder yani onu da yapmıyolarsa sende Bi daha iyilik yapma o zaman 
(228 puan) tarafından
Yok yani bir daha zaten
-Reklam-
0 oy
(119,434 puan) tarafından
bu arar insan zahmet etnissin der falan filan nankorluk etmis
(228 puan) tarafından
Hani  kendimi ezik gibi hissettim yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 485 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,147 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 681 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 842 göst.

380,616 soru

11,395,920 cevap

34,913 kullanıcı

...