+2 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Ya kızlar insanlar neden bu kadar içten pazarlıklılar ben birisinin evine gittigimde evi kötüyse evin ne kadar güzelmiş derim esyalarini begenmesem bile   ne kadar güzelmiş güle gule otur  derim insanları hiç kırmamaya çalışırım üzülmesin mahcup olmasin isterim arkadaşlarımı hep herseyde motive ederim herseyin en iyisine sahip olmalari için dua ederim ama insanlar öyle değil her açığını yüzüne vuruyorlar kırılır mi demiyorlar hep bir yarış halindeler kiyafet yarıştırma halindeler ev  eşya yarıştırma halindeler kocalarımizi yarıştırma derdindeler bir kadın olarak bazen kadın milletini hiç anlamıyorum 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
TV de örnekleri var  malesef.  Herkes sidik yaristirma derdinde .
(736 puan) tarafından
Aynen ya gerçekten herkes birbiriyle bir yarış halinde ve cok sacma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öyle insanlarla hiç muhatap olma. Seni aşağıya çeker daha. 
(736 puan) tarafından
Haklisin bütün enerjimizi tuketiyorlar
0 oy
tarafından
Her insan farklıdır herkes ince düşünceli olamıyor malesef takma boşver canım 
(736 puan) tarafından
Haklisin canim gercekten ya çok fesat olduklarından ya da cok patavatsiz olduklarindan
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Cinslerimi anlamayi birakali cok oldu.
(736 puan) tarafından
Çok doğru darısı benim başıma ınsallah
0 oy
(383 puan) tarafından
öyle olanlar bilgi ve görgüsünü yarıştıramayacağı için mecbur elde ne varsa onunla idare ediyorlar. mutsuz kız onlar boş ver :) başkaları da mutsuz olsun istiyorlar. uzak durmak gerek kendi batağına çeker onlar insanı
(736 puan) tarafından
Ya canim gerçekten çok haklısın ancak ev güzelliği yarıştırirlar ve kötü kocalarini övmek için uğraşırlar bencede en iyisi muhabbeti kesmek galiba :))
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Resmen beni anlatmışsın canım senin kırılmasın diye sustukların seni öyle bir kırıyor ki ağzın açık kalıyor o yüzden kimse kırılacak diye düşünmeyeceksin ben kırılacağıma o kırılsın. 
(736 puan) tarafından
Aynen oyle canim valla ve bu durum üzüyor insanı böyle diyoruz diyoruz ama yinede insanlari kiramiyoruz şu huyumuzdan bir vazgecsek..
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hayatlarında bir amaçları yok da ondan. Eşya kıyafet takı yediğin içtiğin bunlar birer araç hayatta amaç değil. En iyi evde en eşya en iyi kıyafet en iyi  en iyi bilmem ne.
(736 puan) tarafından
Kendi hayatlari o kadar kötü o kadar mutsuzlar ki bizdeki mutluluğu pozitif enerjiyi de almak istiyorlar galiba..vakitlerini bu kadar sacma seylere harcayacaklarina açıp bir kitap okusalar.keske
(4,651 puan) tarafından
Keşke işe yarayacak kendini geliştirecek ilgi duyulacsk o kadar çok şey var ki...
0 oy
tarafından
O yüzden az insan çok huzur çiçem 
(736 puan) tarafından
Cok dogru söylüyorsun canim valla
tarafından
Ben bu yüzden hiç arkadaş edinmiyorum kafama uyan kusura bakmayan kişiler oldu mu onlarla muhatap oluyorum iki kişi onlarda bir onlarla görüsurum gitmem kimsenin evine
0 oy
(561 puan) tarafından
19 ekim 2021 gunuydu bize yatili misafir geldi esimin amcasinin oğlu eşi ve çocukları kendi cocugumu uyutmaya yatak odama götürdüm pesimden geldiler cekmecelerimi gardrobumu karistirmaya başladı :D cocugu da uyutamadim sesten uyumadı hadi onu gecti bide tutmuş aa senin hic kiyafetin yok ya ne kadar az diyo :D e ben çıplak geziyom o zaman onumde arkamda bi agac yaprağı ustumdede ayi postu :D kendime uygun bisey bulup alip goturemiyom demiyo da hic kiyafetin yok diyo ben 169 um o 150 cm uymuyo bedenlerimiz :D takmamak lazım böyle insanlari kiyafet bulamayinca cekmecemden bileklerimi aldı götürdü alabilirsin takabilirsin kullanabilirsin falan hic bisey demedim ha çalar gibi aldı gitti agzim açık izledim bende ilk defa böyle biseyle karşılaştım çünkü dilim tutuldu :D
(736 puan) tarafından
Yuh artik bu gerçekten yüzsüzün de yüzsüzuymüş:)) işte tam olarak bu çok sinir bozucu hem küçümsüyor hem de  herseyin de gözü kalıyor ne kadar artniyetli insanlar var  ya hadi herseyi geçtim insan bi alirken izin ister
(561 puan) tarafından
İzin almak mi :D alip gitme şekli bile abest :D bi koridir düşün bütün kapilar sol tarafta sag tarafta dışarı çıkış kapisi ve merdivenler var :D oturdugumuz odayla yatak odam arasinda iki tane daha oda var :D biz yatak odasindan ciktiktan snra ben yokken gitmiş girmiş yatak odama once bi tanesini takmış gelmiş gordum snra gitti digerini de takti geldi :D artniyet aptallık yuzsuzluk edepsizlik terbiyesizlik arası karışık bişey gordum o gun :D
0 oy
(850 puan) tarafından
Ben anlamaya çalışmıyorum artık ve öyle insanları hayatımdan çıkarıyorum..eskiden yok iyi niyetli demiştir, olsun yanlış anlamasın diye diye üzmelerine izin verdim, hiç gerek yokmuş..
(736 puan) tarafından
Böyle iyi düşüne düşüne gerçekten kendimize kötülük ediyormuşuz bende izin vermeyeceğim insallah bundan sonra çünkü bütün pozitif enerjisini aliyorlar insanin
0 oy
tarafından
Sorma bende senin gibiyim ama bazı insanlar çok patavatsız ve ben fazla kırılgan bir insanım. Yeni evlendiğimde eşimin arkadaşı gelmişti bize bana diyo ki evin bir banyosu güzel. Bide anında cevap veremem ben apışıp kalırım. Sonra komşum vardı artık konuşmuyoruz sürekli her şeyimi eleştirirdi ama gider aynısından yada benzerinden alırdı. Oğlumun montessori yatağına tabuta benziyor demişti düşün :D en iyisi enerjinizi emen, sizi ruhsal olarak sıkıntıya sokan insanlarla görüşmemek valla kafam çok rahat şimdi 
(736 puan) tarafından
Evet benimde yaşadığım durumlar tam olarak bu ben artik patavatsiz değil de bilerek modumuzu düşürmek için bizi kucumsemek icin yaptiklarini düşünüyorum ve dediğin gibi gidip küçümsedikleri şeyin aynısını almalari da gülünç insan zaman geçireceği bir dosta da ihtiyaç duyuyor ama boyle dost olacağına görüşmemek bence de daha rahat galiba en guzelini yapmışsın :))
tarafından
Evet boşver canim her gün yalandan gülmekten çene kaslarım ağrıyordu valla :D
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kadının düşmanı yine kadındır 
(736 puan) tarafından
Hiç gercek dostluklar yok artık herkes düşmanlık pesinde gerçekten ya
(1,785 puan) tarafından
Etrafımda çok var evime gelip te aman şurası güzel de bu olmamış diyen çok oldu.. o değil bekarken eşimle sevgiliyken çok yakın olduğum kız arkadaşım "bugün düşündüm de bence siz evlenmiceksniz" demişti. Yani bu kadar kendilerine hak görüp yorum yapanlar var
(736 puan) tarafından
Hadsizlik resmen ama evlenmeniz buyuk kapak olmustur :dd
(1,785 puan) tarafından
Olmuştur heralde :D o öyle diyince demekki benim mutlulugumu istemiyosn art niyetlisin demiştim :)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
o yuzden az ve oz arkadas olmali
(736 puan) tarafından
Allah arkadaşın da iyi kalplisini fesatlanmayanını versin  insallah
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Sizi çok iyi anlıyorum o yüzden mesafeliyim. Az olsun kaliteli insan olsun. 
(736 puan) tarafından
Çok haklısınız aslında hiç olmasa kafalarimiz daha rahat
(1,928 puan) tarafından
Allah bizi bizden iyilerle karşılaştırsın inşallah
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım çünkü bazı insanlar senin mutluğunu görüyor kıskanıyor sonra ben ondan daha mutluyum havasını veriyor ama aslında kendisi çok mutsuz bence böyle 
(736 puan) tarafından
Haklisin canim bence de öyle mesela onun evi benim evimden daha guzel ama benim esimle huzurum daha iyi diye eşimden vuramiyor evimden vurmaya çalışıyor halbuki en önemlisi huzur değil mi
(7,376 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim eşimle sevgim saygım yerinde herşeyimiz iyi onlar sürekli bir tartışma halinde eşi sürekli bir terlseme halinde ne yapsın oda benim evime sarıyor yok hareketlerine sarıyor boş yani en önemli şey sevilmek sevildiğini hissetmek benim görümcem gördün mü işte ipeğin eşi bunu almış bende istiyom der eşi sana yok sen naptın ki alayım der fark bu biri istemeden diğeri illa bir şey olsunda zorla alayım diyor
(736 puan) tarafından
Valla kıskançlık bence bi hastalık canım senin olanı kıskandikca Allah bence ona nasip etmiyor Allah esinle muhabbetinizi artirsin insallah
(7,376 puan) tarafından
Amin canım çok şükür her türlü sıkıntım olsun tek aramız iyi olsj yetiyor valla sonrası geliyor zaten
0 oy
(810 puan) tarafından
Bacım kadın kadının düşmanıdır burda bıle afedersın sidk yarışına girenler oluyo:) anlamk mumkun drgil
(736 puan) tarafından
Valahi öyle canim galiba hiç anlayamicaz bunlari:)
(810 puan) tarafından
Aman herkeısn canı cehenneme bacm keyıfme bak mıllet icin yaşamıyoruz kendın icin yasa cok bılıyorsa kendı evıne kendı eşine yapsın :) kedı uzanamadığı ciğere mındar dermiş öyle düşün
(15,286 puan) tarafından
Aynen burda kimse birbirini tanımıyor. Ama burda bile var dediğin gibi.
(810 puan) tarafından
Olmazmı aman:)
0 oy
(1,786 puan) tarafından
İçi boş olan dışa bakar
(736 puan) tarafından
Cok dogru tespit
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Çok haklısın.
(736 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(594 puan) tarafından

Yorumlara baktm da 17 yorum yapan 17 kişi dusunceli.. peki nerde acaba bu düşüncesiz ler .. :P 

(736 puan) tarafından
Onlar yorum yazmıyor galiba :dd
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bu gözler neler gördü bosverin içini bildikten sonra hiç takılmıyorum artık...
(736 puan) tarafından
En iyisi takmamak galiba:((

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 439 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 350 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,545 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,725 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...