0 oy
2,540 göst.
Diğer kategorisinde (6,724 puan) tarafından

Bugün oğlumu balkona çıkardım hava alsın guneslensin diye yukarıdaki hiç aşağıya bakmadan halı çırpıyor daha doğrusu eline ne geçerse çırpıyor. Bağırdım bende aşağıda oturuyoruz diye kadın söylesem de bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor. Beni düşünmüyor bari bebeğim var onu düşün be. Balkonu bir görseniz affedersiniz ama kıl tüy içinde. Sabahta güm güm cama vurarak halı çırpıyor. Bunu nereye ve nasıl şikayet edebilirim? Sizin de etrafınızda vardır illaki böyle anlayışsız insanlar...:ermm:

17 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zabıtaya şikayet edebilirsin bir güzel para cezası kesiyor komşu ya.aynısını yasadim kuzum .üst katıma biri yaşında 6 ay önce gece gündüz demeden hali kilim battaniye örtü ne bulursa sirkeliyor birde sitedeyiz sirkeleme arka taraftan yapılıyor bu önden sirkeliyor güvenliğe söyledim 2 kere uyardı yok gene aynı 4 kere yukarı çıkıp uyardım gene aynı en son kuzenim zabıta ona dedim tam sirkeleme sırasında haber ver dedi aradım kuzenimi 15 dk geldi kadında o sıra kocaman hali sirkeliyordu 237 tl ceza kesti tekrar yaparsan surekli bu cezayı yersin dedi kadin da kapıma gelip kavga çıkartmaya çalıştı bende dedim insan olan anlar çok uyardım en son buydu çarem dedim.inan 3 ay oldu arkadan hafta da 1 sirkeliyor .camları her hafta silmek zorunda kalıyordum ya cam bile açamıyordum.sende şikayet edeceksin kuzum.
(6,724 puan) tarafından
Hahah ☺️☺️☺️iyi olmuş abla tam yakalamis zabıta . Birdaha ki sefer çırparken video ya alacağım bende abla pat küt cama vuruyor. Balkonum u daha 1 gün önce yıkadım ve affedersin abla hiç kıl yoktu baktım yani sabah bi gittim kıl tüy peçete var. En sinir olduğum şeyde başkasının kilinin ne işi var benim balkonumda. Camlarimin önü bazen susam, bazen, kağıt bazense meyve parça oluyor. Sıkıldım artık o kadar anlayışsız ki.  Ben konuşmuyorum zaten eşim konuşuyor eşi ile gruptan yazıyor dinlemiyor bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor abla. Aşağı katta bebek var diye de düşünmüyorlar ya ne kadar düşüncesiz ler.  Allah'ım akıl fikir versin hepsine. Ne güzel yapmışsın sen valla birdaha cirpsin video ya alıp bende şikayet edeceğim. Sinir ediyor beni iyice
(5,938 puan) tarafından
Böyleleri anlamaz iyilikle güzellikle konuşmaktan canım et Tabiki de
(6,724 puan) tarafından
Anlasa zaten yapmaz abla kafayı temizlikle bozmuş
(5,938 puan) tarafından
Sinir oldum kadına;((((
-Reklam-
+1 oy
tarafından
En sinir olduğum şey ya bilmiyorum kuzum nereye şikayet edildiğini. Benim üstümde ev sahibi var almancı zaten ama gelmiş şimdi halı çırptı nasılsa yarın gidecek diye ses etmedim 
(6,724 puan) tarafından
Benimde kuzum ya :// seninki yine kısa süreli bu hergun burda
tarafından
Bizim alt kattakiler rahatsız olmasın diye süoürdüğüm halıyı bile çıkarıp asmam balkona ama insan düşüncesiz olunca yapacak bir şey yok malesef Allah yardımcın olsun
(6,724 puan) tarafından
Bende senin gibi altımda ki ni düşünürüm kuzum halıyı çırpmam müstakil evim olsa neyse . Amin amin balım benim Allah razı olsun ❤️
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Şikayet değil de tüm apartman toplanıp böyle bi karar alabilirsiniz.  Mesela bizim apartmanda halı silkeleme günü sadece pazartesi onun dışında yasak. Bi de silkeleyen kişi aşağıdakilere önce danışır ya ne terbiyesizlik.  

Zabıtaya şikayet edersin gelip sadece uyarırlar işlem bile yapmazlar arsızsa bi daha yapar. Tam olarak şikayet için malesef savcılığa gitmen gerek.
(6,724 puan) tarafından
Yönetici nin kafası gelip gidiyor kuzum yaşlı bayağı. Bir şeyi 10 defa anlatsanda anlamıyor ☺️. Eşim kaç defa uyardı eşini gruptan yazdı bir iki gün geçti Tekrar başladı. Bundan başka halı çırpan yok. İnşallah diğer oturanlar da şikayetçi olurda çırpmaz. Keşke sorsa aşağıda biri mi var , cam mi açık diye bı baksa her türlü çırpıyor. Çok teşekkür ederim kuzum benim.
(4,040 puan) tarafından
Yok bu arsızmış Allah yardım etsin bişey değil bu arada :)
(6,724 puan) tarafından
Hahah ☺️☺️çok arsız kuzum bana denk geldi iste
+1 oy
(253 puan) tarafından
Bende de var bi ***** oda yabancı degil eltim salağı. Çamaşır aşıyorum bebegimin kıyafetler basimdan aşağı hali çırpıyor boyle bisey varmi
(6,724 puan) tarafından
Ne kadar anlayışsız lar ya Allah akıl fikir versin kendilerini köyde zannediyor lar herhalde. Uyardın mi eltini kuzum neden sana öyle birşey yapıyor ki.
(253 puan) tarafından
Canım konuşmuyoruz zaten kusum . Tabi bisey demedim geldim eşime söyledim boyle boyle cik bak dedim hali çamaşırlar asılı olduğu halde hali çırpıyor eşim de sinirlendi cikti bakti kızmak icin girmişti içeri yoksa cok fena küfür falan edecekti yani.   Allah'ın dan buldum canm normal de küs olmadan once bisey diyemiyordum kaldiki kusken. Benim de altım da kaynnam oturuyor ben asla bir gune birgun ne hali cirparim ne bisey sadece cocuk odasından penceresinden yaparım işimi balkonlara asla
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Yönetici denen sömürgen yok mu binada canım paraya gelince adam kapıyı teli kırıyor ama bu tür sıkıntılara gelince ortada yok....

Her dk saniye çırpmamasi lazım bunun bir günü saati olması lazım konuşulup hallolması lazım yoksa balkona çıkmak işkenceye dönücek yaz geldi evde mi oturulucak...
(6,724 puan) tarafından
Yönetici aynen dediğin gibi paraya gelince ötüyor kuzum. Kaç defa söyledik adam anlamıyor yaşlı birşey kafası gelip gidiyor. Bu gidişle içeride oturacağız herhalde ://
+1 oy
(1,137 puan) tarafından
Olmaz olur mu tepemdeki karı ben ev sahibine şikayet ettim oda o dairenin ev sahibi aradı söyledi kadının ev sahibi de kadını uyardı o gündür bügundür bişe yok valla 
(6,724 puan) tarafından
İyi yapmışsınız kuzum. Yukaridakinin ev sahibi kim bilmiyorum ki keşke bilsem. Laftan anlamıyor ki kaç defa uyardık.  Defolup gitse keşke evden
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Zabıtaya şikayet edeceksin ama delilin olacak canımm. O öyle yaparken video ya al hemen. Edepsiz. 
(6,724 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum benim.❤️ O an sinir den aklıma gelmedi kuzum sonradan geldi aklıma. Bundan sonra yaptığı Zaman direk çekeceğim video ya. Edepsizligin alası bunda.
+1 oy
(77 puan) tarafından
Baız insanlar oyle cok sukur denk gelmedim o sekılde dusuncesı kısıye ama apartmanda yınetım varsa oraya direk sıkayet et yoksa zabıtaya et ... Onlar da o dusunce olsa ızın almadan haber vermeden bir sılkeleyemz 
(6,724 puan) tarafından
Yönetici yaşlı başlı birikuzum kaç defa söyledik onada kafası almıyor ☺️bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor. Zabıta ya edeceğim birdaha ki sefer yapsın video ya alacağım. Demi keşke bir haber etse ya da ne bileyim yukardan baksin. Oğlumun sesini de duyuyor yani bagiriyor çocuk duymamazliktan geliyordur.
(77 puan) tarafından
Umursamaz biri demekkı canım benm sıkayet te etmısısnız ya duymustukçr onu daha da ınatlasıyırdur bence terbiyesız  altta oturan insanlar varken hele bebek var ya  dengesiz  birisi  hıc uyma valla sıkayet aldıkca ona uyarı gidecek
Ama  gercekten bunlara cırkef bırı denk gelecek ki ozamna daha yapabiliyor mu
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Hayatımda bir kere bile çıkarım yapmadım. Kimseyi rahatsız etmeye hakkım Yok apartman dairesi oturmanın kuralları var komşu hakkı var  bilmiyorsan müstakil de otur dimi benimde yan daire bı aile var saat hiç umrunda değil kavga gürültü küfür ne ararsan var Rabbim ıslah etsin inşallah
(6,724 puan) tarafından
Önceden insanlar ne kadar anlayışlı lardi. Artık çok nadir anlyisli insan var.  Allah'ım sabır versin bizlere onlarada anlayış versin. Bencede bende diyorum bazen kendini tek oturuyorum zannediyor herhalde . Allah sabır versin sanada kuzum benim:/
+1 oy
(1,114 puan) tarafından
Kendim de çırparm ama önce aşağıdaki komşumu ararım camların açıksa kapat halı silkelicem diye öyle anlaşırız yani onun balkonu camlı ama yine de sorarım. Gecen sene de ben hiç sofra bezi cirpmazdm balkondan aşağıya o zmnlar komşumun balkonu açıktı. O ara da doğum yapınca görümcem gelmişti yardıma oda bir iki gün balkondan sofra bezi cirpmis komşum bana mesj attı sonra. Canım sizden mı geliyo sen şimdiye kadr hiç bişey cirpmadin ama iki gündür sofra bezi cirpiliyo balkonuma düşüyo flan dedi. Bende özür diledim ben zaten yapmadığımi biliyorsun görümcem de bilmediği için o cirpmis kusura bakma cnm dedim olayı kapattık. Gerçekten apartmanda anlayışsız insan olunca zor bütün komşularım apartmanda hepimiz çok anlayisliyiz iyikide hepsi benim komşularım. Yazın da halı cirparken muhakkak ararım balkon camın açıksa kapat diye öyle yani biraz anlayış olsa herşey hâl olur 
(6,724 puan) tarafından
Siz ne güzel haberlesip yapıyormuş sunuz. Bu bana haber etmesin ama aşağıya bı baksın kuzum ya . Aşağıda biri vardır çırpmayim apartmandayim bir tek kendim yaşamıyorum desin. Valla bıktım her gün her gün halı süpürge halı süpürge evde 2 kendileri 2 çocuk var her saaat temizlik mi yapar insan.
(6,724 puan) tarafından
Aynen keşke azıcık bı anlayis olsa
(1,114 puan) tarafından
Temizlik hastası demek ki cnm uyar güzelce bidaha bişey cirparken haber ver balkondaysam içeri gireyim yada kapım açık olur onu kapatırım de mesela
(6,724 puan) tarafından
Demekki bende öyle düşünüyorum artik.☺️☺️ Ben konuşmuyorum kendisi ile eşim eşi ile konuşuyor bazen gruptan yazıyor
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Canım bunlar bir yere şikayet edilmez apartman kuralı olarak koyulur sonuçta apartmanda herkes uyum içinde olmak zorunda toplantı yapılıp sadece bir gün böyle şeyler yapılması kararlastirirlir bizi de sadece hafta sonu bir gün halı silkelenebilir diye anlaşılmis  mesela 
(6,724 puan) tarafından
Belirlememisler burada canım maalesef kaç defa söyledik hâlâ bir gün belirlemediler. Eski kkaldigimiz yerde aynı dedigin gibi ydi belli bir günü vsrdi kuralları kağıda yazmışlar asmışlar burada hiç birşey yok
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Busrammm yaaa dusuncesiz komsu cok zor cok❤❤❤
(6,724 puan) tarafından
Evet Mesosum ya çok zor ❤️❤️❤️☹️
+1 oy
tarafından
Bizim üst katta yatak odamın camının oradan silkeliyordu bi gün camı açtım bi baktım camın iç tarafı bile kıl olmuş yöneticiye söyledik uyardı geçen gün eşim odadayken de silkeliyormus eşim bi açmış camı sertçe hemen almış o günden beri silkelemiyor ama bir daha olursa video cekcem kılları silkeledigini filan şikayet etcem kimsenin pisligiyle uğraşamam 
(6,724 puan) tarafından
İnşallah yapmaz birdaha kuzum ya onların pis kılları düşüyor hep iyy en nefret ettiğim şey. -_-  bende çekeceğim video ya kuzum bekliyorum. Vuruyoruz bizde bazen hemen çekiyor halıyı ama sonra tekrar yine yapıyor. Anlayışsız lar
tarafından
Bi de midem almıyor oraları temizlediğim bezleri attım çöpe iyy düşünmek bile istemiyorum
(6,724 puan) tarafından
İçim bı tuhaf oluyor benimde -_-
+1 oy
tarafından
O haliyi ona yedirirdim ben
(6,724 puan) tarafından
☺️☺️☺️yerim seni. Bende kendimi çok tutuyorum biliyor musun kuzum benim saçını başını yolmsk istiyorum. ☺️❤️
tarafından
Yol vala☺☺❤❤❤kuzum ya bebekten dahami onemli gicik sey ya
(6,724 puan) tarafından
Demi balim,☺️☺️ düşüncesiz işte manyak kadin
0 oy
tarafından
Insan bi bakar aşağıda biri var mı cam kapı açık mı diye
(6,724 puan) tarafından
Köye gitsinler bunlar orada istedikleri kadar halı çırpıp yıkasinlar ☺️
tarafından
Aynen kuzum bizim üst komşumuz vardı müstakil eve alışmışlardı bizi mahvettiler kaç yıl. Çıktılar da kurtulduk evi yikiyordu kadın odadan su damlıyordu üstümüze ☺☺
(6,724 puan) tarafından
Ayy Allah'ım ya ne tuhaflarr☺️ apartmanı su basmadan gitmiş bari
tarafından
Onu da yaptılar kiz neler gördük neler ☺ şükür gittiler allah seni de kurtarsin ☺☺
(6,724 puan) tarafından
Hahah☺️☺️☺️mübarek nasıl kariymis o aminn canım benim Allah razı olsun
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ayyyyy yan dairemde gıcık bir komsu vardı alt katında serpil abla sahurda karpuz yerken halı cırptı kadının üstüne bir kavga cıktı kadın sürekli cırpoyormus ve laftan anlamıyor ev kendimin bazıları keçi inadı olunca maalesef cekilmiyor.. Allah komsununda hayırlısını versin
(6,724 puan) tarafından
Ayy yazık kadına ya ☺️ biranda üstüne dökülünce çok sinirlenmiş tır ne yapsın. Haklı kadincagiz. Aminnn Allah'ım hayırlı komşu nasip etsin hepimize canimm ❤️
0 oy
tarafından

Ayni bizim usttekide oyle tam dedimki tasindim ordan kurtuldum simdi burdada bunlar cikti :ermm:

(6,724 puan) tarafından
Kurtuldum deyince yine çıkıyorlar kuzumm ya ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 438 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 521 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu

380,132 soru

11,379,738 cevap

34,868 kullanıcı

...