0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar bizim balkonumuz yok zemin kat oldugu için önceden mutfakta içiyordum sigarayı  ama oğlum sürekli yanıma geldiği için artık camda içmeye başladım ama son 1 aydır karşı tarafta konfeksiyon da çalışan bi adam sürekli bana bakıyor acaba ben mi yanlış anlıyorum diye dusundum ama bi kac defa perde arkasından da baktım sürekli bizim cama bakıyor bu seferde diğer camda içmeye başladım ama o cama da bakıyor eşime söylesem zaten dovucek adama riyor bu aralar sınırlı kavga çıkar kalkıp ben adama bisi diyemem kadın başıma oğlum yanımda bisi olur kaynanama desem mi acaba o bu konularda çaz.gir gibi çok kararsız kaldım gerçekten çok rahatsız oluyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Sakın kaynanana söyleme adam sadece bakiyo senden ışık bekliyo daha çıkma bence wcde yada banyoda cam varsa orda iç ben öyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Sakın kaynanana söyleme adam sadece bakiyo senden ışık bekliyo daha çıkma bence wcde yada banyoda cam varsa orda iç ben öyle yapıyorum h
0 oy
(353 puan) tarafından
Bence sigaranı lavabo yada banyoda iç başka türlü rahatsız ederse eşine şöyle 
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Yani bence eşini karıştırma ve artık cama çıkma sonradan unutur gider
0 oy
(7,606 puan) tarafından

Bana da öyle bakarlar bı kaş kaldırırım bı kafa sallarim hayırdır die bidaha bakamazlar:D:angel::P

0 oy
tarafından
Bi sure çıkmaman camda sigara icmemen daha dogru. Su an bisi dersen esine ya da kaynana masum dahi olsan kafalarina bı yazılır. 
0 oy
tarafından
Yani canım bisey dicem ama yanlış anlaşılacak madem baktığını gördün bi iki les o zaman başka camin yok mu gidip orda içebilirsiniz. Birkaç zaman sonra bakar ki yüz yok o da keser bakmayı. Ama şimdi sen onu gördüğün halde gidip karşısında püfür püfür içersen sigaranı ister istemez de onla göz göze gelirsin ve bu erkek beyni yani bana baktı der
(7,247 puan) tarafından
Arti veremiyom +++ bence oda benim icin cikti diye dusunup devam ediyor bakmaya erkek iste
tarafından
Sağol canm aynen ben kıza kötü bise demek istemiyorum sadece erkek beyni yani. Benimde oldu birkaç kez. Umursamadım  en so  eşimle de konuşan bi insan eşim sehir dışına çıktığı için sürekli sormuş ne zamn gidecen ne zaman gidecek eşimde hayırdır kardeş napacan ne zaman gideceğimi şanane  demiş. Ondan sonra ben konuşmayı kestim yani demekki bi selam bile yanlış anlaşılıyor zeka bukadar.. eşime de demedim tabiki sürekli bana selam veriyor gibisinden falan demem yani ha naptim selamı da kestim görmemişlik geliyorum en iyisi
(7,247 puan) tarafından
Aynen katiliyorum. Simdi ayni seyi yasasam esim gider adami oldurur. O yuzden ona soylemeyip cozumu cama cikmamakata bulurum
tarafından
Yaa kuzum her bakani söyleyecek olsaydikkkk:))))) ben kaç kez takip edildim. En yakınlarım eşimin yanında bana arabanın aynasından baktı daha neler var yani en güzeli san dokunmadikca ya da laf soylemedikce susmak
(7,247 puan) tarafından
Evet aynen oyle. Kendin cozemedigin bi durumda soyleyeceksin

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,138 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 425 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,242 göst.
2 Eylül 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu