0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Arkadaslar merhaba. Esim sabah is arkadasyla konustu. Kapatirken moralim cok iyi ya dedi. Esim neden dedi sabah haticeyi gordum dedi. Kapattiktan snra hatice kim dedim ya arkadasim oyle takiliyor dedi. Zorladim burdan bir polis kiz arkadasi ona bakiyormus. Aralarnda birsey yok diyor esim arkadasi sadece kiza bakip duruyormus ama cok sinirlndim. Arkadasinin esiyle bnde arkadasim kiz yeni dogum yapti bebegi daha iki aylik bile dgil zaten evleneli 2 yil olmadi onlar. Bu erkekler nasil bir pislik kad evde bebekle ugrasirken sn nasl baska kadinlari kesiyorsun ******** ya. Eskmle bnde tartstim sen demi ypiyran diye yeminler etti benim isim yok oyle filan dedi ama bilemiyrm . Arkadasima demek iatyrm bu bi ihanet ama kiz emziriyor bunun yukunu tasiyamam bisey olursa diye.

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben olsam karışmam yalan söylüyor bana iftira ediyor dese arada sen kötü olursun 
-Reklam-
0 oy
(7,623 puan) tarafından
Hiç aralarına girmem böyle bir durumda. Sonuçta elinde delil bile yok
(7,819 puan) tarafından
Aynen.
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yani barışırlar sen kötü olursun o da var ama insanın içine de sinmez belki lohusa diye ten aldatması vardır onaylamıyorum tabiki 
0 oy
(396 puan) tarafından
Hiç bulaşma arada sen kaynarsın illa ki bir yerden açık verir arkadaşın da fark eder
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İki ucu bo..klu deynek canim 
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Söylersen hem kendi eşin sana bozuk atar hem onlar iyi olur sonra sen kötü olursun ben karışmam bu tarz şeylere 
0 oy
tarafından
Canım arkadasinin nasıl bir tepki vereceğini bilmiyorsun belki oda eşini savunacak  arada sen kotu olursun bence hiç karışma 
0 oy
(895 puan) tarafından
Bu isler cok karisik.desen bi turlu demesen bi turlu.ama yarin bigun iyi olur kocasi kendini aklar.senin adin ara bozucuya cikabilir.demesen vicdanin sizlar.ben cekimser oy kullniurm cnm
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Elinde delilin yok ortada kalırsın kötü olursun 
0 oy
tarafından

Boyle bir durumda asla karismazdim . Sonuncda bir felaket olursa ne yapacaksın birde onu düşün. 

Ama eşinin o arkadaşı ile bağını kesmelisin kesinlikle. Oyle oyle esinide yoldan çıkartır  . Sen tedbirini al yinede yapmaz deme. 

0 oy
(407 puan) tarafından
Böyle bir durum da varsa arkadaşının ağzını ara derim. Yani sohbet konusu olarak aç ama eşi ile ilgili olduğunu anlamasın. Aynı şeyleri kısmen yaşadım. Komşuma söyleyemedim ama sohbet olarak konuştuk. Kendisi eşine de kızıyor ama kadınlara da kızıyor. Hatta eşini daha iyi görüyor. Ya da eşi öyle gösteriyor kendini. O yüzden bende karışmadım. Hatta iftira atar diye mesafeli durdum.
0 oy
tarafından
Hiç karışma derim 
0 oy
tarafından
Olan sana olur. Vicdan yükü resmen. 
0 oy
tarafından
Sen kıza anlatma ama eşin arkadaşını uyarsın yapma etme diye
0 oy
(680 puan) tarafından
İki aylık doğum yapmış kadın kocasının Allah bildiği gibi yapsın ama söyleyip kadının sütüne sebep olma yazık günah sanki his etmiyorlarmi her kadın his eder sen söyleyip vebal altına girme Allah hidayet versin hiç bir kadın hak etmiyor
0 oy
tarafından
Bir şekilde eşini kandırır adam, olan sana olur arada canım karışma derim 
0 oy
tarafından
1. Eşine nasıl rahatça söyliyor aklımı karıştırdı günah almiyim şimdi. 

2. Kesinlikle söylemezdim iftira fln derler huzurumuzu kıskandı derler o yüzden hiç karışmam

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 814 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,132 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,236 göst.
2 Eylül 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 338 göst.