0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar bizim balkonumuz yok zemin kat oldugu için önceden mutfakta içiyordum sigarayı  ama oğlum sürekli yanıma geldiği için artık camda içmeye başladım ama son 1 aydır karşı tarafta konfeksiyon da çalışan bi adam sürekli bana bakıyor acaba ben mi yanlış anlıyorum diye dusundum ama bi kac defa perde arkasından da baktım sürekli bizim cama bakıyor bu seferde diğer camda içmeye başladım ama o cama da bakıyor eşime söylesem zaten dovucek adama riyor bu aralar sınırlı kavga çıkar kalkıp ben adama bisi diyemem kadın başıma oğlum yanımda bisi olur kaynanama desem mi acaba o bu konularda çaz.gir gibi çok kararsız kaldım gerçekten çok rahatsız oluyorum 

27 Cevaplar

+3 oy
(8,267 puan) tarafından

Şimdi sana sigara içmrk için cama cıkma dıyecem kızacan bana :) adamın ılgısını cekmıs durumun bakmasa cok iyi olur ama adam brllıkı arızalı.Bi süre goremeyecegı bı noktada iç sigaranı soylersen muhtemelen sen cama cıkıyosun o yuzden baktırıyosun dıyecek aılen sanmıyorumkı gidip agız burun dalsınlar

-Reklam-
+1 oy
(873 puan) tarafından
Aileni en iyi sen bilirsin. Kaynanan veya kocanı. Kabak senin başına patlamayacaksa söyle. Bakması harici yanlış bir şey yapmıyorsa bekle ya da
(1,946 puan) tarafından
Sadece bakıyor qma çok rahatsız oluyorum kendimi kotu hissediyorum resmen cama çıkmaya çekinir oldum
(873 puan) tarafından
Eşinin oldugu saatlerde adam yok sanırım. Bir gün sigara içmeye diye eşini de yanına al o fark etsin baktığını
(1,946 puan) tarafından
Malesef :( esim sabah 5 gece 11 12 de gidip geliyor
(13,824 puan) tarafından
Çıkma cama bir süre okdr dkktni çektiyse bence
(873 puan) tarafından
Arkanı dönerek iç
+1 oy
(457 puan) tarafından
Canim bence birsey deme birdahada cama cikma bu olay yanlis anlaailmaya cok musait 
0 oy
(952 puan) tarafından
Emin olmadan birşey deme yanlış anlıyor olabilir misin acaba?
(1,946 puan) tarafından
Hatta bu yazıyı yazmadan önce tekrar emin olmak için bakayim dedim kaynanamin odasında içtim sigara camdan uzak bir şekilde 2 3 defa yine baktı
(952 puan) tarafından
O zaman söyle canım yapacak birşey yok
0 oy
(261 puan) tarafından
Bence söylemelisn
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Hic cama cikmamak en iyisi
(25,224 puan) tarafından
Milletin sapıkları yüzünden cama kapıya mı çıkamıcak insanlar
(7,225 puan) tarafından
Ben rahatsiz oldugum icin cikmazdim
(25,224 puan) tarafından
Canım bizde meraklı değiliz sapıkların bakmasına da ben cama çıkmıcağıma ona haddini bildirmek daha mantıklı. Neden evimin camına balkonuna çıkmıcakmışım o kadarda değil
0 oy
tarafından
Snaa öyle geliyı olmasn kuzu , perdeni sert bi şekilde söylenerek çek 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Adamın sana bakması ile bir şey yapamazsin bir de sen suçlu çıkarsın bu sefer adam der o da bana bakıyor işin icinden çıkamazsın. Sana herhangi bir laf söyler v.s o zaman başka git söyle eşine veya kaynanana 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İş yerine gider rezil ederim onu 
(1,946 puan) tarafından
Normalde ben öyle yaparım disari felan biri sirkeli baktığı an dolmuşta felan insan içinde rezil ediyorum ama burda eşimi kaynanami tanıyorlar şimdi kalkıp adama bisi desem ben acaba kötü olur muyum yanlış anlasilir mi adım çıkar mı
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tersim pistir kimseye bırakmam kendi işini kendim görürüm gözünü oyar eline veririm 
0 oy
(852 puan) tarafından
Gunduz perdesini çek öyle iç perde batar ama yapacak bisey yok perdeyi çek camın kenarında sandalyede otur iç o zmab görünmezsin bnce söyleme yok yere bela çıkar simdj bakarsa baksın üzerin usturuplysa dediğim gibi perdeyi çek iç 
0 oy
(884 puan) tarafından
camda içme bence kaynanana da söyleme eşine de söylersen kavga çıkabilir bence bir süre içme camda eger buna ragmen seni rahatsiz eden baska birsey yapacak olursa o zaman eşine haber ver
0 oy
tarafından
Kızım Kimseye bir şey söyleme Sen şimdi söylersin Kaynanan veya kocan gider adama der adam da der ki o zaman O niye cama çıkıyordu bana kuyruk sallıyordu der bu sefer iş senin başına patlar sen cama çıkma Sigara içmek için bir süre mahallede falan görürsen de bakma o tarafa öyle öyle Gider Unutur ama baktın ki sürekli bakıyor seni takip ediyor seninle konuşmaya çalışıyor o zaman tabii ki söyle
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Ters bir bakış at sende rahatsız olduğunu belli et cesaret edemesin.
0 oy
tarafından
Valla sizinkilerin vereceği cevap kör mü içme camda sigara, sen öyle edersen bakarlar tabi derler.

Senin sigara daha da ön plana çıkar canım adamın sana bakmasindan cok
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Sigara mevzusunu bnde içiyordum bı aralar ama eğer rahatsız olduysam icmezdim cnm gider tuvalette içerdim ama pencerede icmezdim adam da seni haksız ederse iki erkek karşı karşıya gelince daha kötü şeyler olabilir tuvalete  yada banyoda başka çözüm yok
0 oy
(590 puan) tarafından
bizimde karsi balkonda bi adam oturuyo her ciktigimda mal mal bakiyo en son dik dik baktim kaslarimi cattim bidahada bakmadi sapiklar
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Bi adim atana dek sessiz kal bizim memleketimizde bu tip durumlarda kadin suçlu cikar kesin. O yüzden gorunme bi sure camda. Simdi erkekler kadin is atiyo diye düşünebilicek kapasitede bilmezler çocuğun oldugu icin camda ictigini. Kimseye soyleme biraz bekle baktin adam belli ediyo bisey yapiyo o zaman soylersin 
0 oy
tarafından
Aynısı başıma geldi geçen inekleri gördüm camda çocuğumda çok ilgisi var hayvanlara camdan gösterdim çocuğa 5 katta oturuyoruz bu arada adam fark etti g.zekali bizim buraya her geldiğinde bizim cama doğru bakıyor fark ettim artık çıkmıyorum o geldiğinde 
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Kaynanan nasıl biri sonra sana bişey demesin bence sen başka bir cam bul yada evde tuvalette banyoda falan iç 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,133 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 422 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,239 göst.
2 Eylül 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.