0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (6,228 puan) tarafından
Asla cimri biseyini esirgeyen bi insan deilim hele cocuktan hic esirgemem ama komsunun bi torunu war yıldırdı beni ya oglumun akulu atabasi war site icinde bi kac cocugun daha war indikmi mesela olmayan cocuk oldumu baktimi icim gidiyor hadi annem bi tur binsin diyim oglumun gonlunu yapip veriyorum bu cocuk denk geldimi bi kac defa da bu cocuga verdim ama inerken arabadan sanki onunmuscasina ciglik cigliga agliyor inmiyecem die gidip saga sola carpiyor arabayi ki dayisi hediye aldi yani simdi cocugu gordum mu arabamizi indirmiyorum bugunki konuya gelelim dun ogluma uzaktan kumandali araba aldik ewde halilara takiliyor die sitenim asyasinda surmek istedi indirdik asyaya tesaduf bunlar geldi cocugun elinden kumandayi almaya calisir giden arabayi durdurur baska yere koyar merdivenlerden yuvarlamaya calisir bi kac defa guzel dille uyardim yapma ablam birak mehmethan oynasin yazik uzuluyo bak sen ablasin dedim dinlemiyo anneside yanimda oturuyo yapma demiyor en son bagirdim rahat birak su cocugu die komsularda annesine kizdi nie cocuguna dur demiyon kandin uyarmaktan yoruldu diorlar ***** ***** guluyor ne yapim cocuk dior e bizimkide cocuk en son oglumu ittirdi oyuncagi vermiyor die bende bu sefer cileden ciktim kalktim ayaga tuttum kolundan annesinin kucana werdim tut cocugunu her yer beton dusse basini vursa ne olacak dedim yettiniz ama artik uzak durun benim oglumdan dedim sinir tepeme cikti ki benim oglum paylasmayida bilir sakinde bi cocuk yani en son aldim ewe ciktik hava alalim dedik sinir yuku oldu not kiz 7 oglum daha 3 yasinda

15 Cevaplar

+1 oy
(3,982 puan) tarafından
kiz 3 4  yaslarinda olsa haksizsin diyebilirdim ama kiz buyukmus anlamasi lazim artik . izin alip oynafi diyelim geri verdiginde oyle tepkiler vermesi normal degil ya 
(6,228 puan) tarafından
Kuzum onada veriyorum e dogal olarak oglum geri oyuncagini istiyor e oynasin die almadim ya horda kullaniyor ucus seylerde deil asil benim oglumun laf anlamamsi lazim onun yaninda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suç kızda degilki annesinde nasıl rahat kadın anlam veremedim haklısın 
(6,228 puan) tarafından
Ayy bide guluyor kizinin hareketlerine sinirlerim hopladi
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yarmdmcn olsun canım ailesiyle görş bole gtmz diye bnde de var ole komşu 
(6,228 puan) tarafından
Kuzum burda oturmuyorlar Allahtan kadin annesine geliyor komsumun torunu biktirdilar walla onlarin oldugunu binsem inmezdim
(1,307 puan) tarafından
Haklısın bktrıyolr insanı idare ediysn ama
0 oy
(91 puan) tarafından
Çok haklısınız doğru olanı yapmışsınız küçük olsa neyse de annede de suç var belli ki çocuğuna terbiyesini versin 
(6,228 puan) tarafından
Ayy kadin zaten nalet ettirdi beni onlarin geldini gorsem inmezdim
(91 puan) tarafından
Bende sevmediğim insan görsem yol değiştiririm napalım insan olsunlar onlar da benım cocugum nıye saldırmıyo ona buna eğitim şart
(6,228 puan) tarafından
Aynn oyle 3 yasinda benimki inan kimsenin hic birseyine dokunmaz
0 oy
(916 puan) tarafından
Terbiyesiz ya kocaman çocuk hiç mi terbiye verilmemiş buna.... ellerine sağlık çok iyi yapmışsın daha bırakma sen öyle yaptıkça çekinir ve bu sefer geldiği zaman daha tertipli gelir 
(6,228 puan) tarafından
Kuzum kucuk olsa laf anlamiyor kadin dersin yemin ederim ovunmek icin deil 3 yasinda oglum war masAllah hic boyle edepsizlikleri yk
(916 puan) tarafından
Her şey ailede bitiyor canım anası ana olsa öyle yapıp ağladığı zaman bir daha asla izin vermezdi derdi hayır sen oynadıktan sonra ağlıyrsun o başkasına ait bir şey bu sefer ister istemez kız daha mantıklı hareket ederdi
(6,228 puan) tarafından
Kesinlikle kuzumm 0 terbiye
0 oy
tarafından
7 yaş izinsiz kimsenin eşyasına dokunulmayacagını bilmesi gereken bir yaş bence, sonuçta 3-4 yaşında bir çocuk değil akülü arabada cok heves ediyorsa annesi gitsin sahilde dakikasına göre kiralıyolar benim oglumda cok seviyor sahile götürüp bindiriyoruz , bir bayan binsin dedi izin vermedim çünkü oglumu tanıyorum 4yaşında asla inmek istemez milletin malına zarar vermesin yani.
(6,228 puan) tarafından
Kuzumm kucuk olsa zaten sorun deil he laf gecmiyor dersin ama koca kiz burda oyle kiralanan yerler warmi binmiyorum ama herkeste varligindan almiyor cocuna bizde paralar veriyoruz hani
tarafından
Evet canım sanki alınan şey 10tlmi o akülü arabar ne kadar pahalı şuan bide ben çalışırken çok sattım inan kendisinden çok parçaları pahalı hiç bişey kolay alınmıyor tepkiinde haklsın inan bende eve yaramaz cocuk geliyorsa oglumun bazı oyuncakları saklarım
(6,228 puan) tarafından
Kuzumm bide dayisi hediye aldi yani valla yildim ya zarar vermeden oynasa cocugu rahatsiz etmese inan hic bi sorun yok ama boylesi insani delirtiyor
tarafından
Hediye olmasıda önemli tabi birdaha yaparsa direk annesine söyle ama tabi anasıda gamsızmış
(6,228 puan) tarafından
Anasida gamsiz bi daha geldiler mi.cocumu alip yukari cikacam
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben böyle geniş insanlardan nefret ediyorum ya benim kızım 3 yaşına girecek şimdiden durmadığı zamanlar yada başkasının çocuğunu rahatsız edeceği zamanlarda uyarıyorum 
(6,228 puan) tarafından
Bende kuzumm benim oglumda 3 yasinda
0 oy
tarafından
Kızın 7 yaşında olduğunu okuyana kadar haksız bulmuştum seni ama haklısın 7 yaş küçük değil fazla şımartılmış 
(6,228 puan) tarafından
Kuzumm zaten kucuk olsa nie bu kadar takiliyim benim de kucuk cocugum war
0 oy
tarafından
Çocuğunun her şeyini paylaşmak zorunda değilsin arabaya bindirmek zorunda değilsin ne onu ne de başka çocuğu cok yuz vermissin bence gereksiz yani. Tepene çıkmışlar .
(6,228 puan) tarafından
Hani diorum kuzumm cocuk gozu kalmasin ama b.ku cikti gercekten
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Valla kimse kusura bakmasın paylaşımcı olmak ayrı bişey ama bu kadar da yüz vermem kimseye çocuguma aldıgım şeyleri bedava almıyorum milletin çocugunun yok diye onları gezdiremem o zaman çıkıp sokağa bu cocugun akülü arabası yok diye hepsini gezdirelim hiç sevmem böyle şeyleri benim çocugumuda millet bindirsin gezdirsin istemem. Sen alıştırmışsın annesi de yüzsüzlük ediyo belli ki çocuktur napayım diyerek. Bidaha ağlasa da yırtınsa da asla vermem ben olsam anası düşünmüyosa banane
(6,228 puan) tarafından
Kuzumm iste kiyamadim cocuktur gozu bakmistir die ama gercekten hata ettim
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İyi ettin .......
(6,228 puan) tarafından
Kesinlikle canim
0 oy
tarafından
Sana hak veriyorum canım uzak tut benim gorumcemin oğlu da böyle sekiz yaşında oğlum bir buçuk yaşında oğlumun oyuncaklarini kırmaya calisiyo oynamasin diye bende annesini çağırdım gizliden bak ne yapıyor diye bilindik oyuncağı masaya vuruyo kırılsın diye annesi tuttu kolundan ne yapıyorsun dedi o da benim yoksa yaman da oynamasin dedi bı tuhaf oldum çocuğun gözünde ki kini görünce oğlum la yan yana bırakmıyorum 
(6,228 puan) tarafından
Nasil boyle kinci simarik cocuklar yetistiriyorlar inan hic anlamiyorum canim asla bende bi daha oglumla yan yana getirmeyecem asyada falan gordum mu indirmiyecem hic gerek yk
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Sonunu okuyana kadar çoçukdur annesinde suç diodum ama tabi annede çok suçlu orası ayrı kızında aklı eriyo 7 yaş küçük bi yaş değil haklısın canım az bile demişsin mecbue değilsinki milletinin bebesine bakıcılık yapmaya oyıncaklarda ucuz değilki aman alsın oynasın ki ucuz olsada böyle bişwey yapamazda 
(6,228 puan) tarafından
Hem malima hem ogluma zarar verme pesinde resmen kuzumm dur yapma rahat birak cocugu demekten yoruldum
(1,750 puan) tarafından
Haklısın valla  kendi bebene yetişemezsken elin bebesine nedeyeyecn bide onmlamı uğracaksın
(6,228 puan) tarafından
Kuzumm bide benim oglana ellemese kendi haline oynuyor cocum sıkıldı die indirdim milletin sipasiyla hirdalasalim die deil
0 oy
(49,188 puan) tarafından
sem bile dellendiysen anasi cok sinir etmistir seherim.haklisin
(6,228 puan) tarafından
Ayy walla dellendim ikbalim ya bide guluyor kandin gulene kadar cocugunu egit
0 oy
tarafından
Şımarık yetiştirilmis bi cocuk 7 yaş küçükte bir yaş değil aynı şeyi bizde eltimin oglundan çekiyoruz malesef oda 7 yaşında onun yüzünden oğluma oyuncak alamıyorum çünkü sahiplenmeye çalışıyo ve illa bi yerde kırıyor neyseki koyde suan gelir gelmezde tasinacaklar 
(6,228 puan) tarafından
Amann git baci walla milletin egitemedigi bizim basimiza bela oluyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 593 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 267 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 418 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Syma (683 puan) tarafından soruldu