0 oy
1,185 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
2.çocuğu istiyorum dedim daha kizimiz buyumedi o buyudude ona baktikta sanki dedi bende tamam istemiyorum dedim konu kapandı sabah bana dediki bizim iş yerinde adamın 7 tane çocuğu var ev sahibi evden atmis onlara kiralık ev bakicam dedi dedim nasıl bakıyor 7 taneye maşallah dedim dediki demek karısı güzel oda 7 tane çocuk yapmış suratim kizardi bisey diyemedim üstüme alindim 

54 Cevaplar

+18 oy
(598 puan) tarafından
Ooo bu çok ağır olmuş sen cevap olarak şunu söyle demek ki adamın kuvveti yerinde kadının güzelliğiyle alakası yok falan de
(1,383 puan) tarafından
Aradigim yorumm ++++ ladimmm❤️
(598 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kadının gururu güzellik ve yaptığı iştedir adamın gururu da çalışma ve cinselliktedir bi erkek kadının gururuyla dalga geçerse kendi gururunun kırılmasını da göze almalıdır
(196 puan) tarafından
Kadının gururu güzellik ve ev işidir dedin ya, ev işi hiç bilmiyorum ben ya ,pek elimden gelmez demek ki gurur namına bi şey yok ben de :)
(598 puan) tarafından
Hayır yaptığı iş anlamında dedim mesela ben yaptığım yemek temizliğe laf edilince sinir olurum sonuöta elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum
(897 puan) tarafından
Aradığım yorummm+++++++++++
-Reklam-
+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Çüşşşşşş başka bişey demiyorum eşine çüş yani... Sanane adamın karısından deseydin ya 
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Sokakta kedi köpekte okadar doğuruyor güzellikle ne alakası var. Korunamamis pırtlatip durmuş işte 
(3,895 puan) tarafından
Aynen
+1 oy
(2,194 puan) tarafından
Saçmalamış bir ağzına etseydin öyle diyince sana ne adamın karısından diye hadi onu geç ben cirkinmiyim onu mu demek istedin ikinciyi istemiyorsun ya deseydin niye sustun 
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne yani bu seni güzel bulmuyorum demiş direk adamın karısından onane o senle ilgilenseymis ya 
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Saçma ne alaka
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah'ın öküzü. 
0 oy
(9,622 puan) tarafından
Terbiyesiz pislik 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Terbiyesizlik işte başka bir şey değil karşındaki kadının bir gururu varmı yokmu önemli değil.
0 oy
tarafından
Yok artık ne biçim laf bu 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Eşin çok saçma konuşmuş demek ki karısı güzel ne demek alınmakta haklısın canım 
0 oy
tarafından
O ne demek öyle ya
0 oy
(952 puan) tarafından
Hadsiz ya valla. Hiç takma 
0 oy
(7,261 puan) tarafından
Çüüüş ohaaa diyorum öküzz diyemedin mi 
(3,895 puan) tarafından
Çüüüş öküüüzz demeliydi bence de ..
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Size böyle davranan bir eşten neden ikinci çocuğu istiyorsunuz ki ? Valla bazen bu kadınlar da kaşınıyor yanlış anlamayın da.
(1,105 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Bakış açısına gel allahim :ermm:

0 oy
tarafından
Geçimi düşünüyor olabilir eşin canım çocuk yapması kolay önemli olan ona guzl bir gelecek verebilmek
0 oy
(1,736 puan) tarafından
O ne demek ya, tebiyesizlik ve saygısızılık. Söylenecek çok şey varda seni gaza getirmek istemem
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yav allah allah sanki çocuk karı koca güzel olduğu için yapılıyor du abidik gubidik konuşuyorlar valla ondan sonra da kasım bana yüz vermiyor e sen afedersin camizin göle s.ctigi gibi lap lap konuş sonrada gel eşinden kadınlık bekle oldu gülüm başka derdin 
(1,849 puan) tarafından
Çok güldüm yorumuna allahta seni güldürsün :)
(4,426 puan) tarafından
Amin inşallah "))
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bana boyle diyen adamı parçalarım el alemin karisinin guzelliginden ona ne

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 568 göst.
0 oy
5 cevap 490 göst.
+1 oy
8 cevap 387 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 424 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,913 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,402 cevap

34,881 kullanıcı

...