0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Geçenlerde kaynanam bana vurmusdu ve ertesi gün darp raporu almisdim. Akşamın da eşimi konuşmak için çağırmış annesi benmi onu demiş eşim de beni ve oğlumu seçmiş dediğine göre. Eve geldi eşyalarınısi hazırlayın gidiyoruz dedi ne demek gidiyoruz dedim evden kovulduk annemlere gidiyoruz dedi  afalladim kaldıim bı sure .Sonra önemli şeyleri aldım annesi habire arıyor haid çıkın evden anahtarları da verin  terlikle çıktım evden ve dört gündür annemdeyiz. Annemin evi müstakil hayvanları var eşimde sevmez kedi kuş vs.  ama bebeğim sevdi alıştı evlendim evleneli ilk defa kaldım annemde ve inanır mısıniz evimde ki ocakda iki tencere  ve kirli sepeti üstüne bulaşıklar vardi öyle acale çıkartildik çiçeklerimi bile sulayamadim . onun yüzünden  düzenim bozuldu eşim geldiğimiz günden beri burda bir bardak su bile içmedi demin geldi 'isten' konuşmadan yattı gün içinde de konusmuyiruz ve tekrar ve tekrar yüzüğünü çıkarmış gelmicektim ama geldim dedi nys oğlumun da sünnet olması gerekiyor iki gündür zar zor çişini yapıyor derisi kapatıyor araştırdığım kadarıyla acil olması lazım eşim olmadan hastaneye yada klinik de olurmu tek yaptırabilirmiyim  kovulan eve geri dönülür mü donermiydiniz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla dönmem ama eşinede diyecek laf bulamıyorum muhtemelen bundan sonra daha çok çalışması gerektiğini anladı ve bunu istemiyor kira verecek bundan sonra biliyor ve bundan korkuyor sünnet konusundada hastaneye gidip kendin yaptırabilirsin ben kendim yaptırdım eşim askerdeydi kimsede sormadı eşimi benden imza istediler 
(101 puan) tarafından
Dönersem tek eşyalarım için dönerim ve bakıyorum ev eşim hiç konuşmadığı için ne yapicagimj şaşırdım  konuşsa bı yer bulsak annem çocuğuma bile bakar bnde ise girerim ki. İyiymiş onunda işine gelir ztn
tarafından
Eşyalarını al çık o evden ona muhtaç olmadığınızı hissetsin
(101 puan) tarafından
Öyle yapicam burası küçük o kadar eşyayı ne yaparım bı yer bulsak taharlicsm herşey ateş pahasi
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Asla dönmem.eşin de sizin arkanızda duracaksa ona göre dursun ne diye trip atıyor.kaynansn nasıl vurabiliyor sana ve o nasıl vurmaktadır ki darp raporu almışsın.
(101 puan) tarafından
Duruyor mu rol mü yapıyor emin olamıyorum sabah 6 7   gece 12sonrasu gelip gidiyor sevmediğini biliyorum ztn
0 oy
(755 puan) tarafından
Hiç arkama bakmam ben... Eşinle de konuş kendi tercih ettiği halde neden tavır trip yapıyormuş... Kovulduğun eve geri dönmek mi istiyorsun diye sorardım ben senin yerinde olsam.... Kız annesi olarak sünnet hakkında birşey diyemecem
(101 puan) tarafından
Benim yüzümden kovulmuşuz .. dayak yiyen bn evden kovulan bn axsr trip yiyen bn yüzüme bile bakmıyor çocuğu öpüyor yatıyor
(755 puan) tarafından
Beni niye seçtin o zaman gidip ananin dibinde oturaydin derdim
(101 puan) tarafından
Anlmayor bacım
(755 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyim tam bi ökü.z seninki o zaman

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 290 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.