0 oy
2,302 göst.
Aile kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar çoğunuz beni biliyor aldatilma , şiddet psikolojik baskı yüzünden eşimden ayrılmak için baba evine döndüm avukata müracat ettim bekliyordum eşim babasına arattı defalarca evime dönmemi istedi ve ben yaşadıklarımı yaptıklarını sindiremediğim için gitmek istemedim hayır gelmeyeceğim boşanmak için başvuru yaptım dedim eşim dün gece yine msj attı gel evine don çocuklarımız için dedi ve bu ilk baba evine dönüşüm değil 3 4 sefer ayrılmak üzere gelip çocuğuma kıyamayıp geri eşimin yanına gitmiştim defalarca denedik olmuyor dedim . Böyle yalvarmasina rağmen başka bi kadına mesaj attığını gördüm bunu eşimin yüzüne vurdum kötü niyetim yoktu vs dedi . Ardından kizim eşimin yanındaydı tartışma sonrası çocuğu getirecem benim bir isim var dedi bende işinin ne olduğunu sordum söylemedi çocuğu abime aldırdım ve bana mesaj atmaya devam etti ben başta blöf yaptığını düşündüm galeye almadım , bana bi kutu antidepresan ilacının resmini atmış benden kurtulacaksınız elveda çocuklarıma iyi bak diye mesaj atmış önceden de beni kandirmak icin böyle bisey yaptığı için inanmamıştım ama gerçekten içmiş o ilaçları sonra bana güçlükle mesaj atmış elim tutmuyor gözlerim iyi görmüyor iyi değilim diye tabi bu mesajı çok karışık yazmış bende hemen ailesine haber verdim ve öğrendim ki zehirlenmiş durumu çok kötü diyorlar aslında olan biten de zerre kadar suçum yok kendi yaptıklarından dolayı bitti bu evlilik ama içime battı yine de bilmiyorum insanligimdan yada çocuklarımın babası oluşundan.. Sanki kötü bisey olacak gibi hissediyorum kötü haberini alacak gibiyim içimde ona karşı aşırı soğukluk vardı sevmediğimi de söylemiştim bilmiyorum ya size ıcimi dökmek istedim siz olsanız ne yapardınız derdimi açmak istedim yargılamayın kötü yorum yapmayın nolur ben böyle olacağını bilmiyordum .

72 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım 
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yargılayacak kötü yorum yapacak bişey yok o bi defa zehirlenmiş sen barışssan eğer ömür boyu hayatını  zehirleyecen belli ki snlaşmıyorsunuz sakın bundan dolayı barışıp krizi fırsata çevirtme. Allah yardımcın olsun. Bu mesajı okurken sende o soğukluğu hissettim belli ki bitmiş çoğu his. Bu saatten sonra kendin için çabala 
0 oy
(12,548 puan) tarafından
Aldatma şiddet vs vs varsa kesinlikle sevgi yoktur asla inanmam sevdiğine seven insanın kaybetme korkusu olur sağa sola mesaj atıp salça olmaz kusura bakma ama ya çok seviyorsun ya da safsın merhametlisin kocanda bunu kullanıyor 
0 oy
(632 puan) tarafından
Valla bi insan duzgun yasamayacak duzelmeye calismak yerine Rabbine isyan edip bi intihar edecek bunun vicdan yukunu sen mi cekeceksin kardesim. Ne kosullarda duzgunce yasayip olenler var su dunyada. O hayatinda hep yanlis karar verip uyguladiysa sen niye uzuleceksin ve o yanlislarin icinde bogulacaksin hep. Cocuklarin icin soyle dusun boyle bir insanla asla saglikli buyuyemezlerdi  once cocugunu oldurup sonra ontohara kalkisanlar da cok. Sen tam tersine kendi ve cocuklarinin canini psikolojisini kurtarmak icin yaptin herseyi. Hickimseye karsi yuzunu egme basin dik dursun 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Canimm 3 4  kere şans vermişsin yine aynı olacak diye düşündü belkide..keske zamanında kiymet bilseler de böyle üzücü şeyler yasanmasa 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
İntihar etti dediğin zaman ölüm gerçekleşmiş olur. Kesinlik olur senin söylemen gereken intihar girişiminde bulundu olması gerekiyor. Başlığı düzelt 
0 oy
(90 puan) tarafından
Senin bir suçun yok, insanlar yaptıklarının sonuçlarına katlanır. Can sikintisindan mi baba evine döndün, rahatlık mi battı. Adam olaydı koca olaydı babalık yapaydi şu an balkonda oturmuş kahvaltı yapıyordunuz. Kimsenin ölümü bir başkasına mal edilemez, herkes hatalarının bedelini bir şekilde ödüyor, o ödememek için bu yolu seçti. 

Sana atilan mesajlara da asla aldırış etme, seni bu şekilde değil değişip, değiştiğine ikna ederek yuvasını kurtarmayı denemeliydi, kendini acindirarak değil. 

Bugün sen o ölmesin diye gidersin yarın o seni öldürür. 

Elini yüzünü yıka ve cocuklarinla güzel bir kahvaltı yap.

Hani sana öyle mesajlar atilmasaydi bir nebze üzül derdim, ama sen onca derdi çekerken herkes kendi keyfindeydi. Üzülmek istiyorsan yine üzül ama geri dönme.
0 oy
(54 puan) tarafından
Seni eve döndürmek için yapmıştır ölmek için değil bence. gercekten ölmek icin yaptiysa (hic sanmiyorum) çocuklarının nasıl üzüleceğini düşünmeyen bir baba olduğu icin yüzüne bakılmaz, ya da seni eve döndürmek icin yaptığı ucuz bir numaraysa iyice gözünden düşmeli bence
0 oy
(598 puan) tarafından
Ölmeye niyeti olan yazmaz blöfe devam bence. Kurulursa sakın barışma 
0 oy
tarafından
Asla ve asla barışma yanına hastahaneye gitme.
0 oy
(2,497 puan) tarafından
Blöf yapmıştır o bişey olmayacağını biliyordur intihar eden haber mi verir midesine yıkayıp gönderirler sakın geri dönme ne olursa olsun yine aynı şeyleri yapar 
0 oy
(770 puan) tarafından
Kötüye bişey olmaz takma bile o kadar yaşattıklarindan sonra
0 oy
tarafından
Boşver ne yapıyorsa yapsın. Hiç uzulme
0 oy
(48,368 puan) tarafından
uzulursun elbette vicdanina oynar ailesi simdi senin yüzünden diyede ne yalan soyliym ben pek inanmadim ailesinife kafalamis olabilir sana psikolojik baskı yapmak icin ha diyelim ki intihar etti kendini suclu hissetme insan olaydi
0 oy
tarafından
Çocuk mu bu yaptıklarının bedelini çeksin ergenmi intihar ediyor zerre üzülmüyorum böylelerine ye ye ye boku sona intahat ederim kendimi öldürüm de ***** oglum
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Sen vicdan azabı çek diye yapıyor lar canım  evw dön diye düzgün bi insna olsaymşda ayrlmasaymşsnz sennbi suçn yok kendini suçlu hissetme
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Gerçekten intihar eden kişi haber vermez canım üstelik sana da yazmaz kötüyüm diye ambulansı arar hadi onu geçtim hiçbişeu olmaz midesini yıkarlar seni vicdan azabı çeksin diye yapıyorlar eve dön diye, yine de bizi de haberdar et durumdan çok geçmiş olsun 
0 oy
(504 puan) tarafından
Boşver gebersin gitsin varlığının me hayrını görmüş ki çocukların. Yokluğu daha iyidir çocuklarınla sıfırdan bir hayata başlarsın
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Senin bi kabahatin yok, boşuna vicdan azabı çekme. Kendi kendine yapmış eşin ne yaptıysa. Midesi yıkanıp eve gönderilecek, gerçekten intihar etmek istese sana başı döndüğünde ywzmaz, o da sana vicdan yaptırmak istemiş. Kararından dönme, amacı böyle olup seni döndürmek ve bunu bi taktik olarak her zaman kullanır
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Üzücü bi olay ama sana yaptıkları da, intihar etmesi de onun psikolojisinin bozuk olduğunu gösterir.. Sen psikolojisi bozuk bi insana daha ne  kadar sabır edebilecektin ki.. Senin hiç bir suçun yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 641 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 878 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 513 göst.
0 oy
27 cevap 856 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu