0 oy
2,302 göst.
Aile kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar çoğunuz beni biliyor aldatilma , şiddet psikolojik baskı yüzünden eşimden ayrılmak için baba evine döndüm avukata müracat ettim bekliyordum eşim babasına arattı defalarca evime dönmemi istedi ve ben yaşadıklarımı yaptıklarını sindiremediğim için gitmek istemedim hayır gelmeyeceğim boşanmak için başvuru yaptım dedim eşim dün gece yine msj attı gel evine don çocuklarımız için dedi ve bu ilk baba evine dönüşüm değil 3 4 sefer ayrılmak üzere gelip çocuğuma kıyamayıp geri eşimin yanına gitmiştim defalarca denedik olmuyor dedim . Böyle yalvarmasina rağmen başka bi kadına mesaj attığını gördüm bunu eşimin yüzüne vurdum kötü niyetim yoktu vs dedi . Ardından kizim eşimin yanındaydı tartışma sonrası çocuğu getirecem benim bir isim var dedi bende işinin ne olduğunu sordum söylemedi çocuğu abime aldırdım ve bana mesaj atmaya devam etti ben başta blöf yaptığını düşündüm galeye almadım , bana bi kutu antidepresan ilacının resmini atmış benden kurtulacaksınız elveda çocuklarıma iyi bak diye mesaj atmış önceden de beni kandirmak icin böyle bisey yaptığı için inanmamıştım ama gerçekten içmiş o ilaçları sonra bana güçlükle mesaj atmış elim tutmuyor gözlerim iyi görmüyor iyi değilim diye tabi bu mesajı çok karışık yazmış bende hemen ailesine haber verdim ve öğrendim ki zehirlenmiş durumu çok kötü diyorlar aslında olan biten de zerre kadar suçum yok kendi yaptıklarından dolayı bitti bu evlilik ama içime battı yine de bilmiyorum insanligimdan yada çocuklarımın babası oluşundan.. Sanki kötü bisey olacak gibi hissediyorum kötü haberini alacak gibiyim içimde ona karşı aşırı soğukluk vardı sevmediğimi de söylemiştim bilmiyorum ya size ıcimi dökmek istedim siz olsanız ne yapardınız derdimi açmak istedim yargılamayın kötü yorum yapmayın nolur ben böyle olacağını bilmiyordum .

72 Cevaplar

0 oy
(7,317 puan) tarafından
takma boşver kendi eti kendi buldu
-Reklam-
0 oy
(742 puan) tarafından
Vicdan yapma bence biz bile üzülebiliyoruz normal olarak denemişsin olmamış tekrar gidersen yine olmayacağı ne malum Allah korusun size de zarar verebilir tedavi olsun Allah şifa versin 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Çocuklarını ne kötü etkiler böyle bir baba kendi hayatı kendi karari
0 oy
(557 puan) tarafından
Güzelim senin hiç bir suçun yok o yaptıklarının bedelini çekiyor inan okurken bile gram üzülmedim aksine sana üzüldüm o çocuklarından utanmayip onu yapıyorsa burda vicdan azabı çeken se değil o olmalı 
0 oy
tarafından
senin bı suçun yok 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kesinlikle psikolojisi bozuk inşallah bişey olmaz ama sevmiyorsan asla barışma kendine kıyan sana ne yapmaz uzak dur seninde bı suçun yok 
0 oy
(501 puan) tarafından
Senin ne suçun var elinden geleni yapmışsın.  İstediğimi yaptiramayinca böyle Bi yönteme başvurmuş insAllah bisi olmaz da diğer tarafta yanmaktan kurtulur. Sen başka adama mesaj atıp kötü niyetim yoktu desen nolurdu acaba ? Pasif erkek . Bari yaptığının arkasında dur . 
0 oy
tarafından
Allah indan bulsun de umursama cnm, sana vururken akli nerdeysi
0 oy
(848 puan) tarafından
kuzum 1 kutu antidepresan sadece mide bulantısı kusma ve baş dönmesi yapar. Korkma midesini yıkar 24 saat müşahadede tutar sonra gönderirler. 
0 oy
(532 puan) tarafından
Keşke benim eski eşim de intihar etseydi . Ölürdü belki bende kurtulurdum. İyi size zarar vermemiş . Kimi manyaklar eşlerine de zarar veriyor ya neticede
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim yaa ,çok kötü bir devre denk geldik 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Numara olduğunu söyleyenler olmuş canım sanmıyorum insna bazen o noktaya gelebiliyor bende bunu yaşadım bebeğim kundaktayken bütün ilaçları icip gidip eşime sarılmıtim ölmek için. Ağzimdan köpük gelmiş ti eşim öyle farketmis ti hayal meyal hatirliyorum onun tel bozuktu taksi arayacakti şifremi deneme üzerine bile açamadım . Başka si yüzünden yapmıştım bunu . Ama mide yıkanıyor iyi olur merak etme ve eğer pismansa affet  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 640 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 878 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 513 göst.
0 oy
27 cevap 856 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu