0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından

Bana huzur yok valla çocuğu uyutmus elime telefonu almış takılıyorum diyor pazar anneannmler geliyor yukarı annemlere gidelim . Anneannesi de köyde kovid olup bunların yazlığına kalmaya geldiler iki hafta oluyor Facebook da resimleri gördüm hiç kovid gibi değildi denizde yüzerken çocuk çocuk kızları yanında üç aydır bn gidemedim getirmedi oğlumla elin yaşlısı geliyor gidiyor pazar dönüyorlarmis gidelim diyo dedim ben parka gidicem gelmek isteyen gelsin altlarında araba bn yürüyorum zaten dedim evden çıkıp eve gidemem . bunlarla tanıştım tanışalı ev dışında park orman denize gtmedik ama eşimin ailesi bana kötü babası engellemiş emiri oğluna veriyor annesi zaten baş düşman bana ben anneme gidemiyorum hemen kavga ediyorlar herkes tatil yapmış ben yapamamisim bide ayaklarinamo gidicem ?:ermm:

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sakin anam sakin girmis gene birbirine konular 
tarafından
Ulan bi giriyim bakim dedim saniyesinde yorumun bildirimi geldi ahahhah biz yasliyiz yavrum kabul ediyoruz  ☺️☺️☺️
(48,482 puan) tarafından
on gun sonra doğum gunum tam 35 olcam ☺️
tarafından
Ben senden buyugum abla de bana djdjjd
(101 puan) tarafından
Maşallah maşallah
(13,824 puan) tarafından
Bende hiçbir şey anlamadim
-Reklam-
+1 oy
(48,482 puan) tarafından
elin yaslisi dedigin kendi yaslilari☺️ sende git ailene 
(101 puan) tarafından
Yok kötü bir manada demedim benim anneannem babaannem yok dede fln eşimin sülalesi tam tıkır yaşıyor allah dahada ömür versin de çok istiyorlar be valla
0 oy
(7,342 puan) tarafından
Yani oladabilir olmayadabilir çelişkili bir durum 
(101 puan) tarafından
Dimi onlar yüzünden hafta sonu hiç güzel geçmiyor onlar deniz piknik herşeyi yapıyorlar sıkılınca hadi gelin
0 oy
(22 puan) tarafından
Anneye gidememe konusunda kalbimi biraktim bende annemi gormeye kalksam esim surat asar mirin kirin cok zor kendi anne babasina hasret kalmaz hic. Benim kizim var esime diyorumki bana yaptigini kendi canindan cekmezsin diyee yok cok zor 
(101 puan) tarafından
Aynı benimki hep gider yakın da ben uzağım diye benzin gider diye getirmez yüzüme çok vuruyor verim parasını getir yok emir büyük yerden çünkü
(22 puan) tarafından
Kendi Ailesi kendi imkanlariyla geliyir Ben ailemle ayni mahalledeyim  onun ailesi az uzaktalar haftanin 3gunu geliyorlar

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 456 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,278 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 974 göst.
0 oy
18 cevap 428 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu