0 oy
1,275 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşimi çok idare ettim fazla aileci olması bana hem fiziksel hem psikolojik şiddetleri. En son tartışırken bel altı küfürler etti anneme ve o an gitmeye karar verdim. Ondan habersiz eşyalrımı alıp aile evine döndüm. İşe gönderdim onu içten içe vedalaştım o gidince bende tamamen gittim. İnanır mısınız peşime bile düşmedi. Ailesi de beni wp tan engelledi. Onlar bile aramadı. Eşim ilk başta mail atıyordu her yerden engellediğim için. Sözde çok seviyodu üzülüyordu anca mail attı. Geçen hafta zil zurna sarhoş buraya geldi ve anneme küfürler bize tehtitler etti. Uzaklaştırma aldım şikayetçi oldum ce boşanma davası açtım. Hatalarına hiç bakmadı beni kazanmaya çalışmadı şuan herşey ailesinin yüzünden olduğu halde ailesiyle nispet yapıyolar sosyal medyadan. Uzaklaştırma kararında mesaj atmakta yasak dimi. Daha kağıt ona gitmedi yeni açtım ama gidince bana asıl düşmanlığı görün. Benim gibi olan var mı? Çok pişkin bir kocam varmış. Eşi evden giden ve peşine düşmeyen koca ilk defa kendimde görüyorum. Ailesinin istediği oldu. Ayrıldık sonunda. Eşimde sözde çok seviyodu şiimdi nispet yapıyolar.. çekişmeli dava olcak umarım çözülür. Kızlara yazdığı sapıkça mesajları da koydum dosyaya. Onları bile affetmiştim. Evlenirken böyle değildi evlendikten sonra çok değişti.. ailesine beş dk ötede oturuyoduk ailesinde kalıyormuş şimdi bukadar aileci biri görmedim. Zaten her hafta gidiyordu izin gününü bana ayırmıyordu. Hiç hemde 

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Okumak çok kolay yaşamak gerçekten çok zor. Her bir yazdığın cumkeye çok üzüldüm. Biz bayanlar hassasiz bu tür şeyler bize çok ağır geliyor. Rabb'im sana selamet versin hayır ne ise onu sana nasip etsin. Amin
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ohh sukur kurtulmussun.Dusmesin pesine daha iyi be canim.❤️

Sozde seviyordu diyorsun da gelmesini mi bekliyorsun ? 

Bos ver gelmesin.Hayir gelmez o insandan .
+1 oy
(392 puan) tarafından
Ben de senin gibi yaptıklarına dayanamayıp hamileyken darpta edilince polisi çağırıp uzaklaştırma aldım ve o sürede esyalarımı tamamen toplayıp evi terkettim haberi yokken aynı senin kişiliksiz kocan gibi benimde kocam karakter kişilik onur haysiyet olmuyor bu tarz insanlarda zaten ne aradılar ne peşime düştüler ne özür diledi benden sadece hakaret etmek için suçlamak için aylar sonra doğumuma bir ay kala kapıya dayanıp içkili haliyle küfürler tehditler yağdırdı ben de herşeye dosyaya koydum bizde tek fark kadın muhabbeti yoktu eşim psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyordu eşimin ailesi kocamın peşinden ayrılmadı benden nefret ediyorlardı ve ayırmak için her yolu denemişlerdi severek evlendik 6 yıldan sonra ama bizi birbirimize düşman etti o lanet olası annesi ve abisi şimdi hala sürüyor dava ve eminim annesi kınasını yaktı çoktan allah herkese vicdan versin sen de umut bağlama böyle insanlar yuvalarına değil annelerine sahip çıkıyorlar sadece seni aile olarak görmemiş benim kocam gibi çünkü anneleri yakalarını bırakmadığı için karısına ayıracak bir beyin ve zaman kalmıyor 
tarafından
Başak seni görünce yine içim sızladı. O annene babana ve eşin olacak insanimsiya gerçekten üzülüyorum. Yatacak yeri yok onların. Maşallah bu aradaz doğum şöyle mi olur böyle mi olur derken kızın büyümüş bile :) Allah inşallah senin ve kızının karşısına hep sizi mutlu edecek, el üstünde tutacak insanlar çıkarsın, bu günleri hiç hatırlatmayın bile
0 oy
(644 puan) tarafından
Bosan kiz bosan ailen arkandaysa hic durma cekme bu pisligin kagrini
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım inşallah.. 

Sütten kesilmeden evlenince oyle oluyir demek ki 

Annend küfür etmek ne haddineyse, iyi yapmissin inşallah senin lehine sonuclanir dava kuzum..
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Cocuk varmi bacım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bide aldatılmışsjn dönüp arkana bile bakma arkadaşım. Konusmanin sonunu okumaasaydim yapma ailesi için kocani birakma onlara nispett esinle mutlu ol diyecektimki. Başka kizlar demişsin
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Benim hissettiğim sen seviyorsun hala gelmesini peşine düşmesini hata yaptığını anlamasını beklıyorsun Rabbim yardım etsin inşâellah
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm

Bana okurken bile zor geldiyse sen yaşarken nasıl zor gelmiştir düşünemiyorum bile

Hayat ne gösterecek bilmiyoruz kader ne getirecek bilmiyoruz öylece yaşıyoruz

Ne diycemi bilmiyorum çok üzüldüm. 
0 oy
tarafından
En doğrusunu yapmışsın 
0 oy
(73 puan) tarafından
Benim kocamda beni dövdü üstelik hamileyim ve ben yazacağım yerde git boşanma davası aç diyo
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sütten kesilmemiş...

Ailesi de gerçekten aile gibi davransa çocuğumun yuvası yıkılmasın diye düşünür, üzülür.

Ne diyeyim canım yazmak kolay herkesin kendince bir sorunu dersi var sınavı var ne diyelim ne yapalım. Bunu da görmüş oldunuz ailen de arkandaysa hiiç düşünme , nice kişilerin kendi öz ailesi de aile gibi davranmıyor

Çocuklarına da üzüldüm Allah onları iyi insanlara iyi ailelere denk getirsin

Bu da Allahın sınavı bu da geçecek... 
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok üzüldüm ama bi yandan da sevindim böyle erkeklere ömğr boyu tahammül etmediğin için bundan sonraki hayatın mutlu huzurlu olsun illa hayatımızda bi erkek olacak diye şart yok biz kadınlar kendi ayaklarımızın üstünde durabiliriz.  olacaksada bundan sonra kıymet bilen değer veren biriyle olman dileği ile inşallah sorunsuz bi şekilde boşanıp hayatına bakarsın 
0 oy
tarafından
Aynısını bende yaşıyorum canım sürekli ailesi yüzünden kavga ediyorduk eni sonunda beni çok fena dövdü  ailemin evine geldim arkama.bile düşmedi demedi yaa bu benim eşim hamile karnında benim bebeğim var bile demedi beni dövdüğü için şikayetçi olmuştum evleri bizim eve çok yakın komşular demiş gidin geliniz getirin kayınvalidem olacak o yılan demiş yok ben izinvermem benim oğlmdan şikayetini alsın boşansinlar demiş bende doğum yaptıktan sonra boşanma davası açacağım şikayetimi falanda almadım almayacağım onu sürün sürün süründürecm beklesin o şimdi annesinin yanında kalıyor 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Annene kufreden o ağzına etsin cümle alem....
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Çocuğunuz var mı
0 oy
(350 puan) tarafından
İcten içe bi sans daha vermissin sen ona deger vermissin sevmissin belki degerini anlar hatlarini telafi eder diye hayal kırıklıgı yasatmiş gene sana  sen bu iliskiye deger vermissin görmezden gelmissin bir cok seyi ama o benim karim beni affetti ne kadar iyi diyecegine bunu kullanmıs piskince bu iyi niyetini kullanıp seni daha cok üzmeye devam etmis seni el gibi görmus bi hayat arkadası gibi degil onun ailesi sen degil anne babası seni aileden saymamıs o yuzden bunlardan ders al ona göre düsün 
0 oy
(3 puan) tarafından
selam, ne kadar süredir evlisiniz? evlendiğinizden beri mi böyle? senin için çaba göstermeyen erkekten hayır gelmez. yoluna bak. onu düşünür hareketler yapma paylaşım hele asla bırak o koşsun senin peşinde. seviyorsa elbet adım atacaktır. sabırlı ol. evet zor bir süreç ama inan bana gelecek günlerin çook daha güzel olacak...
0 oy
tarafından
Bence senin ićin hayırlısı buymuş canm  davan bitince birde şükür namazını kıl 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Merhaba u,un zaman geçmis bosandiniz mi acana nasıl oldu süreç nasıl ilerledi.iyi misiniz ne durumdasınız.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 610 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 610 göst.
0 oy
22 cevap 971 göst.
0 oy
18 cevap 428 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu

377,305 soru