+1 oy
534 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar 3buçuk ay oldu doğum yapalı. İlk günden beri dikişlerm saçma sapan hani dedim zamanla düzelir şişliği iner falan. Kaç ay oldu yine bugun çok afedersinz bakayım dedm makata kadar kesi atmışlardı zaten. Ya saçma sapan bişy yapmışlar dikiş kısımları şiş şiş et parcası olmuş ağrı acı yok ama cok düzensiz. Ve ben baya rahatsız oluyorum :( bu hep böyle m kalacak 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Zamanla düzelir de aman boşver bu kadar takılma kim görüyor ki zaten sıkıntı ettiğine değmez 
tarafından
Şaka yapıyorsun :D bak şimdi yazıcam uyarı yiycem :D insan karısının ne benzediğini bilmez mi :D Valla bi tuhaf geliyor bana :D
tarafından
Ya Ada Hanım kimin neye takılacağının bir genellemesi yok malesef. Nasıl ki bazı beyler kiloya takılıyor, bazıları da buna takılabilir. Bunun bir çetelesi yok yani. Oldu kusur bulacak olan her türlü bulur diyip 130 kilo olalım, kaşımız bıyığımıza karışsın, tüylerimizi uzatıp örelim.
(4,089 puan) tarafından
Ya  daha yeni doğum yapmış küçücük bebeği olan bi kadın var ne diyelim aaa çok kötü eşin kesin seni terk eder ya çok önemli ne yap et düzelttir olmazsa olmaz mı bunlar çok normal şeyler olabilir takılmasına gerek yok bu kadar ayrıca 130 kilo olan kadınlarda var buna rağmen evliliklerinde gayet mutlu olanlarda manken gibi olup aldatılanlarda ama bi bebek dünyaya gelmiş psikolojik Olarak zaten zor zamanlar bi de bunu takıntı haline getirmesine hiiiççç gerek yok o da bebeği de dünyanın en güzeli şuan bugün buradakiler beni çıldırtacak ya hepsi mi kadın düşmanı olur kime bugün denk gelsem koca delisi kadın gömücü
tarafından
Yazdım yazdım sildim cidden ya. Nasıl biliyorsanız... Selametle.
(340 puan) tarafından
Ada seni tebrik ediyorum anlatmak istediklerimi yazmışsın ayrıca o bir melek dünyaya getirdi o kadar kusur da oluversin
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Benmde öyleydi düzeldi ama zamanını hatrlamiyorum bn baya bı sure bakmadim kötü olurum diye . 
0 oy
(12,581 puan) tarafından
Bende oyle dyodum ama geçtı 2 bucul ay oldu doğuma 
0 oy
(979 puan) tarafından
Zamanla düzelir doğumdan snra bakımını düzgün yptin mi bnde iz fln yok duzeldi .  Bnm ikinci sezeryan oldu bnm de ona cnm sıkılıyor ama bkliyorum zamanla oda düzelir inşallah bir sene olcak sadece sabır 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Normal doğum yapmadm ama çok rahatsız oluyor isen doktornla görüşseydn için rahat ederdi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
3 buçuk ay erken bir zaman canım benim kizim in dudağı patladı dikiş atıldı o bile 1 senede ancak şişi falan indi dikiş yeri dudağı ile bir oldu alt tarafı yani var sen hesap et o yüzde  takma kafana zamanla düzelecek izler kaybolacak etin sisi inecek yara izi icin kullanılan kremler var doktoruna danışıp kullanabilirsin belki en azından psikolojik olarak kendi  iyi hissettirir sana 
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim de öyle 2 sene olacak hala aynı bildiğin et beni gibi hissediyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 450 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gulgul5555 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 946 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu

379,171 soru

11,349,966 cevap

34,817 kullanıcı

...