0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,256 puan) tarafından
Oğlum 32 günlük kızlar bugünde demiştim huysuz diye dün asi oldu ondanmi bilmiyorum bugün toplasan iki saat anca uyudu oda kesik kesik ve çok ağlıyor durmadan bide kulağına süt damaltim bir damla ve bı mudet sonra sustu şuan lik ama bı duruyo bı agliyo BİYERİMİ açıyor yoksa aşı danmi bilemedim 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ne sütü bnce yapmyn öyle şeyler gazı var dir 
(7,256 puan) tarafından
Ebemize sordum cnm çok az yaptım zaten
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aşıdandır canm az sabret cok aglar kendını yorarsa yarm çay kaşıgı calpol ver bişi olmaz
(7,256 puan) tarafından
Dr umuz verme dedi cnmya ondan veremiyorum da
0 oy
(511 puan) tarafından

Kulağına sutmu damlattin :O neden ki,aşıdan olabilir huzursuzluk veya sıcak çok sıcak havalar hiç bir bebe ne duruyor ne uyuyor bu sıcakta 

(7,256 puan) tarafından
Ebeye sordum cnm çok az yap dedi şuan oldunuz yer serin
(511 puan) tarafından
Öyleyse gazi vardır benim bebemde öyleydi hiç durmazdi ya bacaklarini karnina çekip masaj yapardım gazını çıkarırdı şuan 3 ay 26 günlük oldu kendi kendine cikariyor çok zor çok sabır istiyor ama yine hiç durmazsa tabi sağlık ocağına falan götürün yarin yazık kuzuma gazdansa damla falanda kullanabilirsiniz biz gaz damlası kullaniyorduk
(7,256 puan) tarafından
Cnm inan heo masaj yapıyorum kucağımda hep gaz çıkartma pozisyonunda cikartiyoda hem Altan hem üsten
(511 puan) tarafından
Benimkide öyleydi hem alttan hem ustten çıkarırdı ama hala vardi gazı bazı bebekler öyle çok gazlı oluyor malesef kaç defa oturup agladim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Canim asi huysuzlugu bu kadar olmaz bence bir de dün olmuş bir yeri agriyo ya da gazı var 
(7,256 puan) tarafından
Gazını çıkartım hep kucağımda gaz çıkartma pozisyonda ama yine durmuyor
(13,824 puan) tarafından
Çıkarsan da oluyor canim o ya da bir yeri agriyor
(7,256 puan) tarafından
Kulağımi acaba süt damalatiktan sonra durgunlasti biraz arada masajda yapiyom susuyo
(13,824 puan) tarafından
Olabilir cnm yani vardır sebebi ağlamasınin yarın bı götür istersen baksin
(7,256 puan) tarafından
Öyle yapcam cnm biraz durdu şimdilik
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Aşıdan tabıkı de.Sıcaklıyo da olabılır dıkkat et havalar cok sıcak gaz masajı yap bolca karnının doydugundan emın ol uyku saatlerını gecırmemeye calıs
(7,256 puan) tarafından
Cnm şuan sıcak deyil oldumuz yer gayet serin masajda yapıyorum uyku saati çoktan geçti yedi yirmidort ayağımda saliyom yok uyumuyor
(8,276 puan) tarafından
Gazı olmadıgından emin ol canım genelde o ay bebeklerı gazdan da uyumaz yada açtır ondan.Ilk zamanlar bıraz zor anlayana kadar 3 ayı buluyo.Sabır destek al eşinden o baksın sen uyu gece sen bak o uyusun bız oyle care bulmustuk
(7,256 puan) tarafından
Kuzum inan uykusuzluk umrumda deyil bı gorcen nasıl ağlıyor kaskatı kesiliyor binevi kipkirmizi karnında tok kendi cekiliyo memeden yazıda cikariyo Altan üsten yinede masaj yapiyom
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Şimdi gelir süt linçleri☺️

Rabbim kolaylık versin ❤️
(7,256 puan) tarafından
Saol cnm ebemize sordum azcik yap dedi
0 oy
(657 puan) tarafından
Kulağına süt damlatmak doktorların tavsiye etmedigi bir yöntem.  Gazı olabilir. Vücudunu baştan aşağı inceledin mi? Aşıdan da olabilir. Ağzının içine koltuk altı gıdı, tüm boğum yerlerine bak belki pişik gibi bir şeydir. Büyük ihtimalle gazdır ama. Gaz damlası kullanıyor musun? Ilık banyo yaptırdın mi? 
(7,256 puan) tarafından
Yasak dedi bize :/ hep kucağımda inan cnm indiremiyorum cunki daha çok ağlıyor
(657 puan) tarafından
Gazını çıkarıyor gibi görünür ama minicik bilegazi olsa ağrıdan ne uyur ne uyutur... Bir kova ılık su hazırlayıp bebeğini içinde tutarsan ciddi faydası oluyor. Koltuk altlarından tutarak içinde tutuyorsun. En güzel çözümlerden biri bu
(7,256 puan) tarafından
Yarın denim cnm şimdi uyudu Allah şükür
(657 puan) tarafından
Şükür o zaman
(7,256 puan) tarafından
Valahi :) elini emerek uyudu emmedide
0 oy
tarafından
Benim kızında o günlerde öyle oldu 2-3 gün sürdü sonra düzeldi. Bir yerine bir şey damlatma çocuğun. Atak haftalarında oluyormuş öyle şeyler. 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Cay kasıgıın ucıyla carpol ver canım. Ağrısı vardır aşıdan. Rajatlasın yavrucak. Carpol sadece ates dusurıcı degildir agrı kesici ozelligi de vardır. 
(7,256 puan) tarafından
Uyudu :/ ağlaya ağlaya
Gece yine yaparsa veririm cnm teşekkür ederim ♥️
0 oy
(453 puan) tarafından
Ilk ayın aşısı o kadar agri yapmaz die biliyorum ama vücudu zayıfsa aşıdan huysuzlaniyordur bide sıcak yaa sıcakta çok bunaltıyor çocukları ben sadece zibinla gezdiriyorum bezini sık sık açıp havalandiriyorum isim yoğun değilse banyo yaptiriyorum rahatliyo benim ki 5 buçuk aylık sıcağı hiç sevmiyo 2 çocuğum var ikiside aynı yada bogur olmuş derler bizim burda kucakta yanlış pozisyonda çok tutarsanız beli ağrır kemikleri daha tam oluşmadı ya ondan masaj yapın gazda olur bak yazarken  hep başka başka şeyler aklıma geldi bayagi hersey olabilir yani dene hepsini
(7,256 puan) tarafından
Çok saol cnm bnm ♥️ uyudu şimdilik gece dewam ederse yapicm dediğini
0 oy
(56 puan) tarafından
Gazi vardır canim asida beraber olunca yazık karnıni ovarak salla ayağında beyaz gürültü aç onun sesine uyur inşallah
(7,256 puan) tarafından
Uyudu allha şükür cnm şimdilik çok teşekkür ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 115 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 169 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...