0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Slikon göğüs koruyucu kullanmama rağmen kanadı çok ağriyo emziremiyom artık 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay canim ya cok kotu.ben aglayarak emziriyordum.zeytin yagi kullan her emzirmede.gecmis olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy çok kötü ya :( benim kanamadı ama yaraydi çok kötü aciyordu emziremiyordum . Göğüs pedi kullanıyordum 1 ayda geçti 

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Lansinoh denedinmi benimkide kanardı bı o iyi geldi
(105 puan) tarafından
Bugun Alayım Bi onu
0 oy
tarafından
Kıyamam sana bende çok çektim canım hem kanardi hemde yara kabuğu çıkardım bı kaç kez kızımın ağzından en son tekli göğüs pompası aldım biberon ile verdim kızıma gümüş kalkan almaya imkanım yoktu plastik aldım kullandığım kremler çabası bı çok krem kullandım ama göğüs pedi sürtünme yaptığı için daha çok tahriş ediyor onu anladım kalkan hava almasını sağlıyor 15 gün içinde tamamen geçti şükür
0 oy
tarafından
Derhal kantaron  yağı  al sür
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Silikon uç daha çok kanatıyo Allah yardımcın olsun valla çok zorr ama emziremiyosan mutlaka mama ver bebek aç kalmasın
0 oy
tarafından
Bepanthol pişik kremi sür birde göğüs pedi al üzerine sütünü sağ nemli kalsın acısını alır çabuk iyileşmesini sağlar. Birçok bayan bu göğüs ucunu kullaniyo aslında onlar daha çok yara yapıyo. Tek yapılması gereken göğüs pedi alıp nemli tutmak. Çok şükür ne krem kullandım ne emzirme sütyeni ama hiç yara olmadı. Tavsiye ederim denemekten bir şey kaybetmezsin 
(105 puan) tarafından
Benim göğüs ucum hiç yok ondan kullanmaya başladı m
tarafından
Anladım inş düzelir
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Ben streçle kurtuldum göğüs pedinin içine koyuyodum aktıkça nemleniyodu nemlendikce o şekilde kurtuldum ben de emziremiyodum 
0 oy
(74 puan) tarafından
Sağ ver canim iyileşene kadar 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Lansinoh cok ıyı geldi bana. Birde bal mumu ısıtıp kapatıyorlar sanırım. Surekli emdirdikce en son sıkıp sürerim gögüsüme
0 oy
tarafından
Fucidin krem önerdi.burada birkaç kişi çok iyiymiş 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 118 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...