0 oy
1,880 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar gecen de actim sildim. Duramıyorum yerimde.. esim 28 yasinda komsumuz 30. Esi gorevde 1 yil yok. Cok onceden esim asagi cocugu götürürdü komsumuz da asagida olurdu komsumuz gelir oglumu sever bir seyler verirdi eline. Neyse o zamanlar cok takmazdim sonra annem komsumuza cigkofte yapacakti esim gelsinler bizde yapalim dedi 2 gun once bizde yapmistim zaten ki esim bir yedigini 2 3 hafta yemez. Havuz doldurduk onlar da gelsin dedi. Sonra havuz gunu geldiklerinde komsunun bebegi surekli esimin kucagindaydi komsu fotoğrafını cekti dur esime gondereyim dedi (ki boyle sacmalik gormedim) esim de yok ya gönderme adam uzakta simdi vs dedi. Sonra komsunun cocugu dustu esimle hastane ye gittiler esi burda olmadigi icin. Gecen gun de annesi corona olmus komsum aradi yine esin götürebilir mi diye annenle beraber tamam dedim esime soyledim yok sizin gelmenize gerek yok dedi bende kadin tek basina olmaz dedim hii komsumuz gelmeyecek mi sadece annesi mi gelecek dedi. Bugun de sabah ekmek almaya gittiler oglumla gelirken dediki komsu da hasta olmus oglunu gorduk balkonda o soyledi dedi. Anneme beb soylerken  komsu da olmus diye esim hemen gelirken oglunu gordum balkonda o soyledi doye israrla aciklama yapmaya çalıştı suclu psikolojisi gibi. Sonra evde eksik vardi markete gidecekti bana diyorki komsuyu arasana onlara bir sey lazim mi annemin surati degisti boyle fark ettim o da huylandi ama bir sey demedi. Acayip huylandim kizlar simdi soylesem inkar eder kanıt yok. Uzak dur diyenler olacaktır elbet ama uzak durmakla bitmiyor bugun komsum biter ayse gelir fatma gelirm oyle bir karakteri varsa en azindan burnumun dibindeyken goreyim diye düşünüyorum. Is yerinde olsa ruhum duymaz. Ha birde bir ara aramistim oglumla ona gidecektik pazardayim demisti esim kısık sesle gidip alalim dedi duymazdan geldim

66 Cevaplar

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Güzelim sende çok sakinsin maşallah o 1 üste çıkıyorsa sen 2 üste çık akraba bile bilmezsin ne bu komşu merakı de hiç utanmıyo musun kadının kocası yanında değil bir şey yapılacaksa ben yaparım sana mı kaldı de o kadın da bir daha eşinle alakalı bit şey isterse musait değil de geç uzaklaştır nasıl bu kadar sabırlısınız anlamıyorum ben bir akrabasının bakışından huylandımda kestim görüşmeyi şeytan her yerde vesvese verecek yer arıyo yuvanı korumak kollamak varken napcan kadının kucağına mı atcan adamı öncelikle görüşmeyi kesinlikle kes evde de bakara suresi vs aç dinleyin huzursuzluk bi kalksın üstünüzden o kadında bi akrabası bişeyi yok mu da kocandan isteyip duruyo hastane mastaneyi tövbe yarabbim kocan evdeyken gelmesi ne mana o da az değil 
-Reklam-
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Hiç sessiz kalma bi daha boyle bisey olursa çok sert bir dille uyar sende mesafe koy....içinde varsa kismi doğru ama hadi içinde varsa yap raht bırakıyorum da olmaz
0 oy
(449 puan) tarafından
Bence iyi yapiyorsun o komşu gitse digeri gelecek varsa birsey gençken gormek çok daha iyi bende şuan o vaziyetteyim bi kanit olsa tamamdır ALLAH kerimdir elbet olurvarsa boyle birsey5
(2,252 puan) tarafından
Insallah Rabbim göstersin bize canim varsa bir sey çünkü bilmeden ***** yerine konup aldatilmak cok kotu
(449 puan) tarafından
Kesinlikle var ama kanit yok goz hep disarda biliyorsun ama işte sizofrwn konumuna geliyorsun
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bi boklar dönüyor açık ve net ne münasebet elin karısından ona ne sessizce bi izle takip et
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Sen bi onları başbaşa bırak bakiyim. Ya telefonunun kamerasini ac bi yere sakla yada ses kaydini ac teli yanlarina birak güven olmaz kimseye ben bu konularda çok fenayim
0 oy
(2,062 puan) tarafından

Sana helal olsun burda çok kadın tanıdım buna benzer şey yasayab ama direkt kadını kotuledielr eşlerine toz kondrmadilae.

Sen yorumlarda sürekli eşini öne çıkardın ve onda küsur olduğunu eğer bu gerçekse de sadece bu kadına değil baska kadinlaea da bu huyu varsa öyle yaklasacagini söyledin .
Bu çıkarımin o kadar haklı ki.
Benim yorumun bu kadar seni takdir etmekti 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Valla bence uzak dur sakin kimsunada muhabbeti kes istemiyorum de bakalim sen istemedigin halde ne yapacak 
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Eşimn Bi arkadaşı var nişanlı geçenlerde ailesiyle tartış ış çocuk eşimi aramış görüşelim ye eşimde. Bana dedi böyle böyle gidip geleyim akşam saat 11 buçuk kendi dertlerini çözdn sıra millette dedm başka var mı dedm sinir oldm, gitmedi, yani elin adamı kadını zırt bırt beni arama hakkı yok bir yerde snr olmalı 
0 oy
(788 puan) tarafından
Şu devirde hiç kimseye guvenmicen bu işin içinden nasıl çıkarsın bilmiyorum ama işin zor.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Başlarım onun komşu sevgisine benim kolaylı kocam böyle bir şey yapacak onu çenedinden tutar ağzına kadar yırtar kenara koyarım 
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Eşinin telefon dökümüne bı bakabilirsin belki
0 oy
(114 puan) tarafından
Telefon numaraları var mı birbirlerinde arada telefonu kontrol et .kadının da kocamı da yolardim ama bekle bir seni suçlu çıkarırlar ama derse alalım falan sanane de ondan kocası düşünsün de boz kocani
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bazı insanların eşleri kendi evleri ile bile bu kadar evle ilgilenmezken senin eşin komşuyu bu kadar düşünmesi garip bencede altında ne var öğrenmeye çalış , ben olsam da şüphe duyardım 
0 oy
(5,459 puan) tarafından
Yani eşine ne oluyor sanki ilgi hoşlantı duyıuormuş gbı bnce takıpte kal senın babanın kızı değil sonuçta de sana geriyor milletin derdi şüpheli gerçekten 
0 oy
(501 puan) tarafından
Seni yicene onları yesin . Benim eşim esnaf orda da başka esnaf Bi kadın vardı çok rahat sanki 40 yildir tanıyor erkeklerle çok rahat konuşuyordu sigarasını filan yaktırır başkalarına o denli rahat yani biraz da fazla açık giyiniyordu onun tercihi ama erkek bu yani ona azıcık  bisi yeter . Allahtan benim ki öyle değil gördüm kızı benimkine yürüyor bildiğin buda yüz vermemiş vs ama dükkana girip çıkıyor akşam kırmadık bisi bırakmadım. Başlarım onun huyuna . Ben aynısını yaşasam adamı yaşatmaz yani . O yüzden açık bir dille soyle hirguc çıkarmadan benim gibi. InsAllah yanlış anlamadir
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Şimdi yoksada olma yolunda baya çabalıyor kocan. Kadına yaranmaya çalışan tipik erkek tavırları.
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Heee sakat bu iş. Onlem almak lazım. Bir iki dediginde sanane be kocası mısın diyiver eşine. Bak kocası duyarsa basımıza bela olur bu kadar ustune düşme filan de bakalım. Sakat bu bacım sakat. Cagırma birseye. Esin gelsinler derse elalemin karısının bizde isi ne diyiver. 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ben anlamiyorum ya gerçekten taa en başından kadın varsa asaginda eşinin ne isi var orda sen gitseydin onu geçtim bunca şeyler olmuş ta olmuş hala şüphe diyorsun valalhi ben böyle şeyleri anlamıyorum ne münasebet eşim komşuyu soracak yada oda gelsin diyecek . Eşim evdeyse arkadaşlarımı kimseyi eve almıyorum eve geleceklersedde esleri ile gelirler ne eşim onları gorur ne ben arkadaşlarım kocasini . Kusura bakma ama ben anlayamaiyorum en başından o kapıyı açıyorsunuz 
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Dikkate aldığı yani makam olarak önemli biri olarak gördüğü kişilere yalakalık yapan tipler vardır. Senin eşin de böyle bir tip olabilir mi ? 
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben direk kızarım hayırdır sanane ondan diye iki kere dese bile kızarım burnundan getirir çok merakliysan git onla yasa derim bizene yani kadının tavrıda onemli ama ben ilişkiyi kesin keserdim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,051 göst.
15 Aralık 2018 Aile kategorisinde Ümran Çınar (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevdanur basaran (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 634 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sevtur (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 552 göst.