0 oy
1,030 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Merhaba kızlar 

Belki aranızda yaşadığım duyguyu yaşayanlar olmuştur . Bir yandan eşim e çok güveniyorum bir yandan da bazı olaylara anlam veremiyorum . Nasıl hissettim çözemedim bir gün eşim e aktivasyon şifresi yolladım kabul etti hattının dökümanlarına erisebiliyorum günlük 5 dakika filan en fazla görüştüğü  bir numara var ama tlfnun da kayıtlı olmayan ve hiç bir zaman arama kaydında gormedigim bir numara.Oturdum sordum kim bu dedim? Senin bana güvenin yok mu bir arkadaşım özel bir durum var dedi anlattı ve nmrasini tlfnunda kayıtlı tutmamasi gerektiğini söyledi bana pek mantıklı gelmedi arama kaydinda olmasa da görüşme dokumanlarına yansıyor. Beni içinde 2 sene saklayip soylemeyen 1 dakika sesimi duymasa aklını yitiren adam yok karşımda tek ilgisi af buyurun yatak da sarılır sever gün içindeki ilgisini kaybetti artık şüphe duymaya başladım uyku düzenim kalmadı 7aylik hamileyim bebeğim bu stres içinde ne hale gelir kim bilir artık zarar görmeye başladım bana akıl verin ne yapayım? 

13 Cevaplar

+1 oy
(597 puan) tarafından

Ben kolay kolay kıskanmam takilmam ama böyle bişey bana bile çok şüpheli göründü yaptığı açıklama da mantıklı gelmedi numarayı sizin yanınızda aramasını isteyin bir arkadaşının özel durumu bile olsa ki olabilir sizin böyle bi şeyden haberinizin hiç olmaması güvenilir gelmedi bana

(385 puan) tarafından
Bir boşluk yaratmaya çalışıyorum konuyu tekrar açıp aramasini isticem
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Canım numarayı  alıp arasaydın için rahatlardı yada ne oldugu ortaya çıkardı bence peşini bırakma insan durduk yerde şüpheye düşmez

(385 puan) tarafından
Dökümanlarda nmranin son 4 hanesi çıkmıyor Günahına girmek istemiyorum ama bilemem şeytana uyar çevresi tarafından da doğru görülen sevilen evine değer veren biri çıkmaza girdim bir süre takip edicem  elbet bir gün bir boşluğa düşer silmeyi unutur üzerine gitsem beni takiplemen senden Soğutur dedi bir süre oluruna birakicam nasıl olsa çıkar ortaya
(141 puan) tarafından
Bak seen. Beni takip etmen senden soğutur demiş bi de. Bence sen ciddi ciddi peşine düş bu konunun canım. Ne demek soğutur?! Ne alâka yani. Bi numara icin!
(160 puan) tarafından
Bence kesin var bu işte bir iş asla peşini bırakma.
(2,266 puan) tarafından
Kesinlikle bişey var boş bırakma sakın
(192 puan) tarafından
Saklı çaktırmadan takip et
0 oy
(159 puan) tarafından

nasil alabiliyorsun cnm aktivasyon numarasi nasil yaptin

(385 puan) tarafından
Turkcell kullanıyoruz hesabim uygulaması var orayı aktive edip kontrol ediyosun ama eşinin tlfnun sende olmasi lazim çünki dokuman a baktığın an tlfna kullanım detaylarını incelendiniz diye msj geliyor
(159 puan) tarafından
hesabim var ordan nereye bakicaz
(159 puan) tarafından
mesela hesabima girdim sonra bana islem olarak yazarmisn nerelere giricem cnm
(385 puan) tarafından
Senin değil eşinin nmrasini girip aktivasyon alacaksın eşinin nmrasina şifre geliyor ve dikkat et tlfnun sende olması lazım esin yokken yapma çünki detay inceleme msji hattına gidiyor
(159 puan) tarafından
anlarimda hesabimda yokki aktivasyon yazmiyor nereye giricem ilk
0 oy
(103 puan) tarafından

Kayıtlı tutmaması icin nasıl bı sebep sundu ki yani bana saçma geldi tlfn eşinin değil mi kaydetmeyerek kimden gizliyormuş

0 oy
(141 puan) tarafından
Ne özel durumu Allah aşkına? Senden gizleyecek kadar nasıl bir özel durum ki bu? Bana saçma geldi canım. Ben şüphelerinde haklı buldum seni. Madem bi arkadaşının özel durumuymuş, o zaman neden arama kaydını ve noyu telinden siliyor? Neyden endişe ediyor? Belki de senin o numarayı aramandan korkuyordur. Eşine dedin mi asıl böyle gizleyerek konusmandan dolayı içime kuşku koyuyorsun. Sen gizlemeseydin belki ben üzerine bu kadar düşmeyecektim bile. Eşin sana bana güvenmiyor musun demiş ya. Bu bişey gizleyen erkeklerin en çok kullandığı cümledir. Bunu diyerek meseleyi kapattırmak isterler. 
(385 puan) tarafından
Ben artık susmuyorum zaten peşine sinsi şekilde düştüm hattındaki bakiyeyi filan kontrol ediyorum hep karşı taraf arıyor sanırım sabit kalıyor
0 oy
(160 puan) tarafından
Kuzum kime ait olduğunu bulamıyor musun? Bence telefonuna kaydetmemesi cok mantıksız.  
0 oy
(817 puan) tarafından

Senin yanında bi arasın bakalım ama aniden söyle hiç ummadığı anda arat, uyanık sanıyorlar kendilerini.

0 oy
(357 puan) tarafından

O numarayi bir seklide bul ve ara esinede sakin guvenme boyle bir yalana kimse inanmaz uzgunum ama resmen aldatıyor bunun baska bir aciklamasi olamaz 

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bence peşine düş bu ne ya laflara bak ben kıskaç biriyim kaldiramam  zehir ederim ona ne demek sogurum senden peşine düşersen defolgit  soğu ! Çok sinir oldum bence bacim araştır bak evlisin barklisin  evladın doğacak derdine bak adamın neden sen uzulesin  o kendini tatmin edip  seni bastırarak işin içinden çıkmaya çalışıyor sakin bırakma sorma ama araştır bunu ona hissetirmeden 

(385 puan) tarafından
İçimdeki bu kuskuyla mutlu olamam zaten birakmicam varsa da bir hatası yanına da bırakmam kolay değil oyle
(1,146 puan) tarafından
Ben nisanliyken  biri aramış silmemis neyse bende dedim arayim inşallah dedim kız çıkmaz neyse aradım kız bana küfür etmesin mi neler dedi sen kendi nisanlina  sahip çık die Ayy benim başımdan kaynar sular döküldü meydan ortasında neler yaptım herkes toplandı yüzüğü attım karanlıkta tekmeledim ittirdim neler neler nasıl ağladım esnaf birde eşim hep kadınlar falan kartta eşimin adı birde yanındaki çocuğun adı yazıyor meğerse onla konuşmus çocuk eşim telefonundan kız küçük 17 yasindaymis o günü hiç unutamam çok kötü bir duygu Allah im kimseye yasatmasin eşim sinirlendi oturdugumuz  yerdeki saldalyeleri  aldı firlatti  hepsini arkadaşına çocuk bizi ayirayim derken ogunden beri benden korkar
0 oy
(90 puan) tarafından

Play storda super backup die program var yukle onu esinin telefonuna klasorler icine gizle bildirimlerinide ayarlatinida kapat olfugu gibi kimlerle gorusmusse ses kaydi yapio numaralariyla ve tum mesajlatini kaydedio telefondan silse bile o programda kalio bende yeni kesvettim ama bildirimleri kapat programin ve klasor icine saklaki ayıkmasın esin

(90 puan) tarafından
Tesekkur ederim bencede dene ;)
(192 puan) tarafından
Canım o arayı kaydedin ce hani müzik fln açtı diyelim o konuşma acilmazmi anladın mı demek istegimi
(90 puan) tarafından
Hayir acilmio sen ilk once kendine yukle iyice incele karistir sonra esine yukle ben ole yaptm
(90 puan) tarafından
Zaten bi kac gun dursa o program esinden sonrasinda sil emin olduktan sonra
(90 puan) tarafından
En guzel yani esin gun boyu kimle konustuysa tek tek nosu ile kaydedio dinliosun mesajlarida ayni sekilde okuosun telefondan silsede kalio
0 oy
(47 puan) tarafından

Bende ilk ewlendiğimiz yıllar eşimin arama kayıtlarını takip ediyodum.Bir sürü numara wardı sorduğumda müşteri diyip geçiodu.Iyice işkillendiklerimi deştikçe yok patron konuştu yok arkadaş konuştu dedi durdu hep.En sonunda telefonuna şifre koydu ama Allah yanına bırakmadı.Tuşlu telefonlardan wardı o zaman.Bigün mesajları açık bırakmış tuşu kitlenmiş şarja tak die werdi.O günde tatilde sahildeyiz patronlarla.Bi şansımı deniyim dedim baktım giden mesajlar açık beynimden wurulmuşa döndüm.Ewe nasıl geldik hatırlamıorum.Eşim alkol kullanıodu we genelde meyhanede takılırdı.Aradığım her kadın konsomatristi.Msj attığıda konsmuş.Gürültü patırtı ewden kowdum 2 yıllık ewliydim tak etmişti canıma.1hafta ayrı kaldık.Bi şans daha werdim sonra pişman olmayayım diye.Oymuş iştende ayrıldı arkadaşlarında koptu alkolüde bıraktı.4yıldır çok şükür iyiyiz 4buçuk aylık oglumuz war.Şüphe ediyorsan araştır.Ama bazen bazı şeyleri bilmemek çok daha iyi oluyor.Bu arada hala bakarım arama dökümanına ;)

(385 puan) tarafından
İnsanın içine bir defa şüphe düştümü kemirir zaten ve güven kaybolur sen de haklısın incelemek de yapmış çünki bu hatayı eşim 4 yıllık arkadaşım ama daha biz 5.ayda evlendik yeni yani böyle birşey olursa ne kendimi ne de onu bir daha asla affetmem bu benim 2. Evliliğim ve kendime verdiğim son şansım
(47 puan) tarafından
Umarım düşündüğünün tersi çıkar.Kimse yaşamak istemez ama herşey insan başına.Hayırlara çıksın inşallah
0 oy
tarafından

Numarayı al ara canım bundan kolay yol mu var .. 

0 oy
(300 puan) tarafından

Süpheden kurtulmak icin numarayi bulup araman lazm ama bi büyüğüm derdi ki icine kurt dusse de evliligini surdurmek istersen onun yanlisini arastirma miden bulanir bi daha asla unutamazsin. Ama ne kadar dogru birsey bilmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 1,679 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 534 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,979 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde htch (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,735 göst.