0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Selam kızlar canım çok sıkkın anlatacak kimsem yok bende buraya yazıp içimi dökmek istedim 6 yıllık evliyim 2 tane çocuğumuz var eşimle görücü usulü evlendik birbirimizi sevdik evlendikten sonra sürekli ayrı kaldık ben kayinvalide yanında kaldım calismaya gitti vs vs sürekli ayriydik şimdi düzenli bir işimiz var hep yan yanayiz ama eşim bana karşı soğuk sarilmak istesem yorgunum deyip beni itekliyor birde oyun takıntısı var sürekli eve gelince oyun oynuyor gelip bir kere bile kendiliginden sarilmiyor bana ben yaklasincada yorgun olduğunu belirtiyor bugün sabaj bulasiklari yikarken parmağımı kestim eşim tv izliyordu çağırdım bi bakarmsn diye üç kez seslenmeme rağmen gelmedi sonrada ben sinirlenip gittim yaziklar olsun dedim benim senin gözünde hiç değerim yokmus diye ağladım sonra gelmis bakiyim neresi kesilmis ben yalan söylüyorum git başımdan dedim ve sanki ben sucluymusum gibi küstü gitti bende ona küstüm ve konuşmuyorum uzun zamandir bu ilgisizligi beni yormustu zaten sabahki olayda tuzla biber oldu bana bi akıl verin ben napmaliyim ayrilmaya kalksam bana sahip cikacak kimse yok işim yok yani bi gelirim yok çok caresizim insan evlendigi kadina neden ilgi gostermez seni seviyorum demek çokmu zor birgün de agzindan duymadim linclemek için gelmeyin lütfen bu satirlari buraya yazarken ağlıyorum bana dua edermisiniz Allahim içimi ferahlatsin uzun oldu hakkınızı helal edin 

2 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Onunla sakince açık açık konuş bu durumu canım. İş için de çağrı merkezinde çalışanilirsin. Biraz eğitim verip evden çalıştırıyorlar para kazanırsam özgüvenin gelir. O seni görmezden geliyorsa sende onu gel konuştuktan sonra. Ona sor sevip sevmediğini. Görücü usulü evlenip uzun yıllar ayrı kalmışsınız bağ oluşmamış ya da kopmuş olabilir. Bunu tazelemek de ikinizin çabasına bağlı ama her şeyden önce eşinle konuş bunu sakince kavga etmeden.
(22 puan) tarafından
Canım yorumun için teşekkürler defalarca konuştuk beni anlamak istemiyor begenmiyorsan git baskasiyle evlen diyor kendine göre birisini bul diyor çözüm bulmaya çalışmıyor ben artık çok yoruldum inanki yaşama hevesim kalmadı canıma kıymayı bile düşünür hale geldim iki yavrum beni bağlayan onlar için yaşıyorum hiç mutlu değilim psikolojim bozuldu artık çağrı merkezine nasıl nereden başvuracağım yardım edersen çok sevinirim
(1,246 puan) tarafından
Tam bilmiyorum çağrı merkezini ama yaşadığın bölgede vardır işkura vs yaz bak evden çalışanların hepsi çocuklu İstanbul dayım ben burda çok var nerde olduğunu bilmediğim için tam bilgi veremiyorum ama çoğu yer byle çalışıyo artık. Bi adam karısına boşan diyosa onun aklında da vardır bu durum zaten bence sen bian önce iş bul para biriktir sonra da postala o adamı gençliğini çürütme kimseyle
-Reklam-
0 oy
(610 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşıyorum bence erkeklerin geneli öyle elde ettikleri kadını umursamıyorlar
(22 puan) tarafından
Nisanliyken peşimden koşan bir insandi bensiz iki dk duramazdi ama artık evde ben varmisim yokmusum hic önemi yok sevgimin bittigini hissediyorum çünkü bakınca nefret duyuyorum teyzem hocaya sormus bizi hoca soğutma büyüsü yapılmış demis neye inanacagimi sasirmis durumdayim ve caresizim

İlgili sorular

+2 oy
8 cevap 357 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tevafuk (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 408 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Melekayy (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 436 göst.