0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde tarafından
En ufak bi tartışmamız olsa bile bi ay sürür benle konuşmamız sürekli bahane arar bana kızar benle bişey yapmak istemez  bu durum böyle 3 senedir böyle hep kendini haklı görür hiç bı zaman benimde yanlışım var demez  şimdi bile bu haftadır bana burun kıvırıyor sorun da sen neden benim annemle tartışarak konuşuyorsun bu  bu ay böyle sürer evet eşim bana değer vermez bunu biliyorum dile bile gekiriyor ama ben hep pesindey seni seviyorum diyorum peşinden gederim aama o hep tersini yapar  nasıl davrancam bilmiyorum piskolojimle oynuyor resmenn

13 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bende bıktım keşke erkekler yasaklansa
tarafından
Aynı evde ama nefret duyduğun biriyle yaşamak çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye senden bıktım diyen Bi adamın seni seviyorum diye peşinden gidiyorsun o sana niye iyi davransinki korkusu yok
(1,307 puan) tarafından
Bu adamalar hwp bole yüz buluyor zaten
tarafından
Hergun bu şekilde düşünerek kendini yiyeceğine biraz geri durarak kendini çeksen düzelebilir
tarafından
Ben seni seviyorum dediğimde ben sevmiyorum diyo
(1,307 puan) tarafından
Keşke bzm kadar ince fikrli olsalar
(1,307 puan) tarafından
Kız böyle diyen adama seni seviyorum niye diyosn terbiyesiz insan nezaketen bari olsa böle demez
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Cnm bu adam seni öldüresiye dövmedimi en son bosancaktin hâlâ ne diye çekiyorsun bu pisliği 

Senin pskolojini çok kötü bozmuş bağımlı hale getirmiş artık kendine 

Kendin için olmasa bile evladın için çabala ve def et hayatından çok zarar veriyor sana bu adam 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bu kadar kendini değersiz neden ediyorsun hemde senin yüzüne söyleyecek kadar cesaret vermişsin bunca şey yapıyor seviyorum diyorsun deme belli etme konuşmuyorsa sende konuşma bence annesi düzgün konuşsun sende bağırmadan konuş saygıda hakedilir ya i mecbursun gibi saçma şeyler söyleyemeyeceğim alttan aldıkça değersiz oluyoruz işte 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sen en son bosaniyodun? Ne oldu kiz
0 oy
(6,443 puan) tarafından
Etkiye tepki göster canım. Yani sana nasıl davranıyorsa ona öyle davran. Peşinden koşma!
0 oy
tarafından
Annesiyle ne iyi ne kötü , normal konuş. Eşininde peşinden koşmayı bırak. Kendi huzurunu düşün.
0 oy
(162 puan) tarafından
O sana değer vermediğini dile getirdiği halde siz ona seni seviyorum derseniz tabiki de bu böyle gider düzelmez de o artık sizi stres topu gibi bişey yapmış ne dersem diim ne yaparsam yapim bu zaten beni seviyor diye size değer vermeye duygularınızı görmeye gerek bile duymuyor üzgünüm ama sizi bir eşya bile sanıyor olabilir erkekler maalesef ki böyledir Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bence sende seviyorum diye peşinden gitmemelisin
0 oy
tarafından
Cok kaldirmissin bi taraflarini. O gelsin senin pesinden, cek kendini geri. Kaybetme korkusu yok adamin.
0 oy
tarafından
Yaptıklarını yapma yapmadıklarını yap 
0 oy
(404 puan) tarafından
Senin gerçekten sevmediğini ve boş beleş bi kadın olduğunu biliyoda oyüzden.
0 oy
tarafından
Benim evdekinin aynısıni anlatmışsın. Çözüm ise şu umursamaz ol. Küstü mü gelir kendisi konuşur nereye kadar 1 ay küser 2 ay küser 3. Ay gelir. Umursamaz ol TV aç dans et git yüzünü yıka kendine bak onunla vakit geçirmek yerine yada telefonundan dizi izle. Bir sürü yabancı dizi var önerebilirim bence sende seversin. Kısacası muhatap olmamaya bak. Kavgadan 2 gün sonra ayağına gidersen tabikide bir yerleri kalkıyor. Bak benim eşimin aynısı diyorum ben çözüm buldum. Kendine bak kendini sev. Eşim asla kalk şuraya buraya gidelim demezdi bana hep ben derdim kalk parka gidelim falan diye. 10 gündür bakımlı olmaya çalışıyorum kendi teklif ediyor kalk parka gidelim kalk çarşıya çıkalım diye. Evi umursama. Yok temizlik yapayım yok şu bulaşığı yıkayım. Ben temizlik hastası bir insandım 10 gündür ev pislik içinde kendime bakıyorum habire. Çocuklarıma ve kendime. Bosver umursamaz ol hayat çok kısa bir daha gelemezsin kimse gelmeyecek. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 420 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzzzzzzzzz (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 818 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 629 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Funda_0104 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 721 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

381,280 soru

11,414,092 cevap

34,961 kullanıcı