0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar bu esimden biktim artık yaa hep ewe gelir yemek beğenmez bağırır çağırır sonra annesinden ister yemek annesinede kötüler bilmez yemek yapmayi diye mesela cocugum var 1 yasinda ne ilgilenir  nede sever cocugu anca öper ama sinir eder cocugu ağlatır cok ama cok dengesiz artik ne yapcagimi sasirdim cocugum alerji olmuştu hastaneye gidelim dedim bana bağırdı defol dedi hastane yok sonrada annesine götürdü annem baksin diye annesi götürsün dedi oyle gittik hastaneye görende sanki anası doktordur cidden artik nefret etmeye başladım ondan 

10 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah sabrini bol eylesin canim, zor...
(78 puan) tarafından
Amin kuzum sagol
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Esinhalen senle bı aioe olduğunu anlayamamış bence herşeye annesinde kattığına göre
(78 puan) tarafından
Çok dengesiz biri
0 oy
(570 puan) tarafından
S.gitsin o zaman geri anasının şeyine 
(78 puan) tarafından
Aynen cnm şuan yerde uyuyo üstünüze örtmedim cagirmadimda yatağa kendide gelmedi ama gelmesin gelirse kovacam onu
(570 puan) tarafından
Aman dünyayı su basmış ördeğin şeyindemi kız böyle böyle biz kıyamadıkça yüz buluyorlar zaten benim eşimde tv karşısında uyur kalır kalk yerine yat derim yok yok izliyorum der kızdım bi akşam off ayşenur sıkıyorsun dedi sabaha kadar yerde bıraktım her yeri tutulmus sabah karşı kedi gibi sokuldu ozür dilerim diye oh olsun dedim
(78 puan) tarafından
Şimdide gwldi kendisi yatağa uzandı
(570 puan) tarafından
Üsümüştür ondan yüz verme
(78 puan) tarafından
Aynen kuzum konuşmayacam artik onla ne hali varsa gorsun
0 oy
(267 puan) tarafından
Kız bunu koca diye evde mi tutuyorsun yemek yapma çocuğu da ver annesi baksın 
(78 puan) tarafından
Anası gil anca 1 saat bakar yollarlar
(267 puan) tarafından
Valla senin yerinde olsam ne yemek yaparım ne çocuk bakarım annesi yapsın herşeyi erkeklere en baştan o yüzü vermeyeceksin kocamın önüne zehir koysam yer sağolsun yemeği beğenmezse çıldırırım ben ya
(78 puan) tarafından
Kuzum öylede yapsam bagiriyo cagiriyo bana ozelden konusalimmi cnm uyumayacaksan
(267 puan) tarafından
Olur canım
0 oy
tarafından
Ben olsam öyle bı öküze yemek bile yapmam taş yesin ne üstüne dusuyon ne bulursa onu yesin madem begenmiyo 
(78 puan) tarafından
Kuzum yapmasamda bagiriyo cagiriyo
tarafından
Yapınca da bagiriyo cagiriyo arada fark yok ki
(78 puan) tarafından
Doğru diyon cnm
tarafından
Taş yesin anasına gitsin anası yedirir ona hala anasının eteğinin altında geziyo mal evliliği hazmedememis öküz
0 oy
(617 puan) tarafından
Allahım hidayet versin canım inşallah dua et bol bol 
0 oy
(774 puan) tarafından
Aynısından bi tane bende de var canım Allah yardımcımız olsun 
0 oy
tarafından
Allah bool bol sabir versin.

Hep derim anasinin babasinin adam edemeyip ugrasamadigi koca diye basa vermesin rabbim.

Bu arada ozelden konusmussunuz galiba, kayit yaptığın adrese mail gidiyor, esinin haberi olmayip boyle hodukse baskasiyla cekistirmene tepkisi buyuk olur
0 oy
(594 puan) tarafından

Aynısından bende de var :(

0 oy
tarafından
Allah sabir versin boyle kadinlara ne diyeyim bende ayni durumdayim Allaha havale ettim aciyorum kendimize

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 560 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 419 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzzzzzzzzz (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 811 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 716 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...