0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Gercekten biktim ya evliligimizde ne saygi nede sevgimiz kaldi aileme soylemkten dilimde tuy bitti istemiyorum dedikce cocugun var diyolar ben cocuk icin cekemem ki bu adami evin icinde resmen iki arkadasiz arkadas bile degil gerci hic degilse arkadaslar muhabbet eder bizde hic birsey yok ama gece oldumu sirnasir cinsellik icin soğudum artik en sonunda kendime zarar vericem o olucak dün oturuyorduk disari cikalim biraz cocukta cok sıkılıyor dedim hic orali bile olmadi cevap bile vermedi ya insan yerine koymuyor beni ya ben ona birsey yapicam yada kendime yeterr artik yeterr :'((( ya bi insan karisini bu kadarmi takmaz bende cok aynisini yaptim ama gene ayni gene ayni ama yataga gelince sadece karicim diyor bende tabiki artik kabul etmiyorum :(((

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyük sorunlarınız neler mesela 
(14 puan) tarafından
Buyuk sorunlarımız derken evin icin saygimiz kalmadi mesela birsey desem ya kavga cikartiyor yada hic umursamiyor takmiyor küfürler desen havada uçuşuyor sevgide yok sadece yatakta karicim normalde orali olmaz beni takmaz ben yokmusum gibi davranir ailesi desen kotu insanlar onlara kosar bana hic
tarafından
Bunlar büyük sıkıntı valla . Huzurun yoksa anlamsız kalıyor herşey . İnşallah düzelir ya
(14 puan) tarafından
Duzelcek gibi değil seneler oldu ama yiprandim artik
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O zaman sığınma evine git. Biraz idare et çocuk küçük mü 
(14 puan) tarafından
9 aylik bebegim var idare et derken gercekten siz olsaniz böyle kocayi çeker miydiniz ne saygi nede sevgi var küfürler havada uçuşuyor neler neler bikrim artik ailesine kosar bana hic bisi yapmaz
(5,406 puan) tarafından
Kız sığınma evinde idare et dedim. Ama bebeğin çok küçük en iyisi kocayı si.ktir et ayni evin içinde görmezden gel bebek için mecbursun o yavruyu alıp gidemezsin ailen de kabul etmiyormuş
(14 puan) tarafından
Hee siginma evine gidicem zaten var aklimda yakindir ama çocuk icin asla ona mecbur degilim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Çekemiyosan boşan canim ailen istemiyosa siginma evine git sadece cinsellik icin yaklasan kocayi bende istemezdm...
(14 puan) tarafından
Sorma canim sorma zaten yakındır gidicem artık bıktım çünkü yoruldjm bittim
(1,370 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun :(

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 810 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 560 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy