0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Hanımlar ben kaynanam yüzünden huzur bulmuyorum 2 yıldır evliyim yarısı küsmekle geçti eşimle eçen gün eczaneye ilaç almaya git dedi eltinde ben de onunla gitmek istemiyorum dedim kaynanam dedi ki niye sana ne yapmış neyse küstüler bunlar işte ama kendini nasıl deli deli yapıyor söylenip durur ben de korktum dedim şimdi eşim kalktı benim varacak hemen bebeğini tulumunu giydirip evden çıktım ilacı yazdırmaya gittim eve geldim eltim aradı neden benimle gitmedi kaynanam olucak ( şeytan) konuştu ben telefonu elinden aldım niye seninle gidip ne yapacağım gittim ilacı yazdım geldim sen gelip ne yapacaksın telefonu elinden aldı şeytan neyse kayınpederim geldi baktım öyle bir kavga o görüldü çıktı eşim odasından çıktı niye benim sözüm  üzerine gidiyorsun gelip odada kaynanamın ve kayınpedemem de bana bağırdı mesaj da ona yazdım ki yazıklar olsun böyle böyle o da ben değil ki ne halin varsa gör boş bir insansın bundan sonra oğlum umurumda sen umurumda değilsin ben de dedim ki oğlun da onun da olmasın ben de abimi aradım dedim ki abi artık dayanmıyorum gel o da bana dedi ki şimdi gelemem daha büyük bir şey olmalı ki geleyim biraz daha dayan dedi şimdi eşime küsüz kızlar hep böyle eltiler için ailesi için beni zaten hiç görmüyor sevmiyor bu durumda ne yapayım şimdi ben kaynana Bir kere ben konuşmaya çalışıyorum ona bir dönüp var ya öyle şeyler söylemek istiyorum ne olur bu mesajımı okuyayım bana yardım edin ne olursun siz çektiniz biliyorsunuz kaynım iki gündür o kadar mutlu ki sırf eşimle küstüğümüz için ben ona kaç defa dedim ailenin yanında böyle yapma hoşuna gidiyor o ailenin yine eşim yaptı yapacağı

2 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Canım biz ne desek seni mutlu eder bilemiyorum ama böyle bir aileye katlanmak zorunda değilsen katlanma kendi ayaklarının üzerinde duran biriysen esinle konuş birlikte oturuyorsunuz sanırım benmi yanlış anladım bilmiyorum da görüşme ayrı oturuyorsaniz
(8 puan) tarafından
Yok aynı evdeyiz ve bir ömür boyu aynı evde kaldım çünkü Küçük gelinim a ikide bir aramıza giriyor beni sevmiyor kaynanam ben dedim ki ya bir de benimle konuşuruz yani utanmadan ben ona dönüp var ya öyle şeyler söyleyeceğim var ya bugün o görür onun kocasına en iyisi şikayet etmek ya bir çiçek bugünlerde sen belli eşim beni sildi ne halin varsa görmek ne demek boş bir insansın senin için yalan şeytanlıkla dolu ya bunları sana eşlik ederse ne yaparsın
(85 puan) tarafından
İmkanım varsa ailem de arkamda duruyorsa boşarım ömür boyu kaynana yani ve hakaretler çekilmez
(8 puan) tarafından
Dimi ya ben de gidiyorum y 20 gün 10 gün 5 gün konuşmuyor hep huzurum böyle
(85 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım çok zor kaynanaya oturmaya giderken bile gitmek zor geliyor sen bide hep dib dibe zor
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Böyle tartışma durumlarında aile içinde yapma derim . Benim sözümü çiğnedin olur. Bide ailesi sonuçta seni hep haksız görür bu erkek milleti .anladığım kadarıyla birlik oturuyorsun. Ne konuşacaksam odamda bas basa konuşurum . Sana guvenmedikleri için peşine adam takıyorlar demektir.  Kusura bakma bu benim fikrim tabii . 

Bi an önce de bu aileden kurtulmaya çalışırdım.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 377 göst.
0 oy
0 cevap 54 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Mzzalperen0 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 344 göst.
+1 oy
9 cevap 534 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu

378,362 soru