0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde (10,947 puan) tarafından
Resmen rezil oldum.uzaktan akrabaglarimiz gelecekti oturmaya.iki keredir haber gönderiyordu insanlar iki kere de birşey çıktı ve iptal olmuştu.uc gün önceden bu gün için sözleştik.ogle namazını kılıp cikacaklardi evden konuşurken plan buydu.dun gece oğlum hasta oldu.sabah 6 da uyuduk .saat 9 a kurdum alarm ama kalkmak ne mümkün .kapatıp yatmisim.annemi de tembihlemistim her ihtimale karşı saat 1 de ara beni de börekleri fırına atayım demistim.annem saat 12 de aradı beni telefonla kaltim çocuk hasta oldu gece filan diye anlattım.jac kere de iptal ettim nasıl şimdi arayıp hasta gelmeyin diyim filan diye konuştuk.muhtmelen midesini usuttu hafif ateş ,ishal mide bulantısı var.bunu konuştuk daha pjamalarlayiz bende rahatım namaz kilacaklar çıkacaklar filan diye.bir kapı çaldı misafirler.burada kılalım diye dusunmusler .rezil oldum insanlara kırk kere anlattım ama çok üzüldüm resmen pijamayla açtım kapıyı çocuklar pijamalı börek fırına girmemiş.onlarda mahcup oldu plandan erken geldikeleri için.konusacaklarini sanmıyorum dedikodu yapacak bir tip değiller ama çok mu rezil oldum ben ya

15 Cevaplar

0 oy
(1,554 puan) tarafından

Yani kucuk cocugun var. Hasta olmus ustelik. Keyfi olan bisey degil. Insanlik hali cnm olabilir zaten laf edecek insanlar degillermis. Beraber hazirlayip yeseydiniz nolacak:)

(10,947 puan) tarafından
Yok asla laf dedikodu yapan insanlar değiller aksine uzulduler
-Reklam-
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Yok insanlık hali olabilir onlar erken gelmiş sonuçta çocuklu insansın rezil olacak bir durum yok
(10,947 puan) tarafından
Pisim kırım zaten yoktu akşamdan yaptım temizligimi ama yani pijamayla
(515 puan) tarafından
Olsun çocuğun hasta desyedin hasta 3 olcak belki derlerdi ekiyor bizi kendileri o halde gormusselr inanmışlardır da enznda anlarla çocuğun hasta laf eden insanalr değilse sıkntı yapma her evde olan şey çocuk hasta rabbim şifa versin cnm ama insan dusnuyir bende hep öyleyim ne dediler ne düşünürler kuruntulari insanı bitryo
(1,953 puan) tarafından
Ay ne olacak canım erken gelmişler erken gelmeselerdi pijama ile cikmazdin zaten onlar haber vermemiş ki sende utanacagin bir durum yok iki dk içinde değiştirmiş sındır muhabbet ederken de çay demlenir börek pişer
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Yok ne alaka. Valla çocuğu olan insanın dağınık olması çok normal. Yetişemeyebiliyoe insan.
(10,947 puan) tarafından
10 senedir ilk kez böyle birşey yasiyorum
(2,023 puan) tarafından
Olsun canım herkes dört dörtlük mü yani. Olur çok takılma.
0 oy
(779 puan) tarafından
Sonrasının nasıl geçtiği önemli.. güzelce ağırlayıp güzelce ugurladiysan başlangıç unutulur..:) 
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Suç onlarda. Ben bi yere giderken mutlaka ararim evden çıktım geliyorum diye. Haber verselerdi erken gelecez diye
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Sende diyorsun ya öyle tipler değiller diye sıkma canını benim kız da bir haftadır hasta geceleri acildeyiz acilde olmazsak Bile sabaha kadar başında bekliyorum bişey olmasın hemen müdahale edebileyim diye sen bir de benim evi gör dün sinirden ağladım evimin haline takma kafana çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bunda rezil olacak.bir durum yok sonuçta onlar erken gelmiş. Onlar sorun etmediyse laf söz etmedikten sonra hiçbir sorun olmaz. 

Ben zamanında misafirlerime herseyimi hazırlamıştım masamı hazırlamıştım herkesi masaya davet ettim baktım çay demlememişim hemde ulk.defa evime gelmişlerdi. Yani benim ki kadar rezil olmamışsındır emin ol cnm .
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Cocukli kadinsin canim. Ve cok sukur ki halden anlayan insanlardir. Hic kendini rahatsiz hissetme. Olabilir hersey insanlar icin. Bir gun hazirlanir cagirirsin. (Bazi insanlarin kismetinde yoksa olmuyor ya o agirlamalar falan)
0 oy
(14,032 puan) tarafından
İnsanlık hâli kendini kötü hissetme onların hiç mi çocuğu hasta olmadı sanki ayrıca sözleşilen saatten erken geliyorlarsa madem yolda arasalardi sonuçta nerdeyse 1bucuk saat erken gelmişler pijamayla karşılaman normal, evi toplarken ikramlık hazırlarken elbiseyle pantolonla vs gezecek değilsin ya 
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Yooo hiç de rezil olmamışsın niye olasın, gayet normal birsey bu hiç dert edilecek birsey yok ,keyfine bak .Minnosada geçmiş olsun
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Mükemmel olmaya gerek yok. Herkesin günlük hayat akışı farklı. Sorumluluklarımız var. 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Kız bu kadar ince düşünme sen keyfine değilsin ki onlar geliyoruz diye arasalardı böyle olmazdı neyse geçti gitti 
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Takma canım kafana sen cocuklu bı annesin ve çocuğun hasta bunu gözleriyle de gördüler gayet normal çocuk hastayken onlara bakacaz diye birşey yapamıyoruz yapmıyoruz birde laf söz etmeyen insanlar diyorsun halden de anlarlar o zaman beraber yapıp yeseydiniz çok düşünme 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Kız tek derdin bu olsun. Şahsen ben böyle gitsem çocuğu hasta olmuş olsa evi b.ok görürse de hiç kötü düşünmem. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 456 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Farah00 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,266 göst.