0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar biz evleneli iki yıl oldu 2 yılda sevgili süreci vardı eşim o zamanlar bana hep güzel sözler söylerdi iltifat ederdi şimdi evlendik evleneli hiç güzel bir söz ağzından duymadım sadece aşkım der seslenirken mesajlasirken filan bunu ona söylediğimde de aşkım diyorum ya diyo aşkım kelimesini güzel söz olarak görüyor sizin eslerinizde böyle mi yoksa güzel söz hediye çiçek vs alır söyler mi ben hediyede cicekde değilim gelci sadece güzel söz istiyorum arada o kadar çok mu şey istiyorum:)

16 Cevaplar

0 oy
(3,219 puan) tarafından
Herkesin evliliği eşi bir değildir bazı evliliklerin dinamitleri farklıdır 
(143 puan) tarafından
Anladm cnm
tarafından
Kesinlikle
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayır çok şey istemiyorsun ama evlenince hiç birşey sevgili zamanı gibi kalmıyor :) biz kadınlar böyle talep ediyoruz ama bazen olmuyor işte :)

0 oy
(2,524 puan) tarafından
5senedir evliyim çok şükür ilk gün nasılsa halada öyle hatta fazlası var eksigi yok . Güzel sözler söyler seslenmesinde de sıkıntı yok sevigim kelimeleri söyler:)
0 oy
tarafından

Benim eşim 3 yıl sevgili kaldık bu 3 yılda güzel sözler şarkılar kiyamamalar evlendik 2 yıl oldu hiç birsey demiyor artık deneme tahtası olarak kullanıyor :ermm:

0 oy
tarafından
İlhan uçkanın aşk videolarını izle. Orda aşk yenilemek yollarından bahs eder
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sagolsun hıc degısmedı sevgılıyken neyse evlıyken o:))cok demez ara ara soyler keyıflı oldugunda
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Evlenince büyü bozuluyo dimi eskiden benim eşimde güzel cümleler kurarsın çok sevinirdim ana artık soylemiyo  saçlarımı oksamasi  gözlerimin içine bakıp bakım gülümsemesi bana yetiyo
0 oy
tarafından
Benimkisi seni çok seviyorum karım hayatım aşkım der 
0 oy
tarafından
Kadınlar için sevgililik dönemi evlilik.icin ön görüsme gibidir. Erkek için ise ön ödeme. Maalesef. Erkek ödemenin tamamını yapınca aldım koydum kenara diyor. Kadında ön görüşme deki şartları uygulamasını bekliyor. Hayat öyle akıp gidiyor 
(173 puan) tarafından
Ne kadar da doğru bir tespit
(63 puan) tarafından
Aynen güzel yorumlamissin evlilikten sonra beklenti 0
0 oy
(12,521 puan) tarafından
Bizim değişen bi şey olmadı hala aynıyız 
0 oy
(63 puan) tarafından
Demekki herkeste aynii benimki de peşimden ne kostu neler demedi neler yapmadi az gezdirmedi simdi 5 aylik evliyim telegramda yasaksız grup gördüm kadınlara bakıyormuş bakk hepsi evlenene kadar yanii
(143 puan) tarafından
Valla bende aynısını gördüm valla hepsi aynı
0 oy
tarafından
Benim eşim hiç bir hitap cümlesi kullanmaz. Sevgiliyken çok nadir mesajda bitanem yavrum fln derdi. Evlenince hiç demedim ama onun karakteri o. Söyleyemiyor. Benim ismimi bile söylemez. 

O söylemediği için bende söylemiyorum. Bu kadar basit.

Ayrıca şunuda anlatayim. Her aşkım canım hayatım diyenleri çok mutlu sanma. 

Kizkardesimin eşini görsen allahim dilinden aşkım hayatım hiç düşmezdi. Bir gün bende senin gibi kardeşime dedimki. Ya ne güzel baksana sana ne gzuel kelimler kullanıyor. Benim eşim hiç demiyor dedim. Oda aman abla sanki milletin yanında dediğine bakma. Evdede beni adam yerine koymuyor dedi. Aldatiyormus sonradan öğrendik ayrildilar. 

Ha tabi herkesin evliliği bir değil ama yani sana aşkım canım demiyorsa sevmiyor diyemeyiz.

Benim eşim bana aşkım canım demez ama sevgisini çok belli eder.

Hiç beni üzmez. Daha birkere kötü söz söylemedi kalp kırmadı. Azarlamadi. Ev işlerine yardım eder. İşten gelse bile hiç oturmaz her işime yardim eder. Bende alistim artık demezse demesin diyorim
(143 puan) tarafından
Anladım cnm :)
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ki mseyle kıyaslama herkesin yapısı farklı ama okuduğum postlara bakarsam evlendikten sonra ne oluyor bu adamlara bilmem cozemedim
0 oy
tarafından

Benim koca aşkım da demiyor süs sesini çıkarma ahahaa :D

0 oy
(979 puan) tarafından
Vala borçlardan mi bilinmez 5senedir hicbsy görmedik hediye fln güzel söz çok nadir
0 oy
(11,151 puan) tarafından

Ben evleneli 4 yıl oluyor daha duymamışım ne mesajda ne bi yerde :D alıştım artık söyleyemiyor nedense ama sevdiğini biliyorum hediye faslına gelirsek de yolda bir pasta alir gelir ilk zamanlar hediye de alırdı da şuan malum hayat şartları  :)

İlgili sorular

+1 oy
55 cevap 1,151 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 885 göst.
0 oy
13 cevap 156 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...