+2 oy
718 göst.
Aile kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Çünkü annem bitene benim diyemiyorum 9 yıldır Allah var kadında bişe demiyo eşimde varmı demiyem

40 Cevaplar

+5 oy
(25,225 puan) tarafından
Herkesin gerçek annesi bi tanedir elbette. Bana göre yanlış bir düşünce demek gerekiyor. Saygı gereği
tarafından
+++++
-Reklam-
+2 oy
tarafından
3 yıl olacak demiyorum. Diyemiyorum demek istedim niyetlendim ama kendinden soğuttu içimden gelmiyor 
(44,603 puan) tarafından
Ayy beni anlattın resmen
tarafından
Çoğu kişinin iç sesi oldum şuan eminim :D bu saatten sonrada demem herhalde
(44,603 puan) tarafından
Bende demiyodum beni eşime söylemiş esimde benle geldi konuştu felan şimdi diyom biliyo ama bı gidince napiyonuz anne derim oturum gün boyu artık bida demem hal ve hareketlerini sevmiyorum bişey silceksem hemen ortaya söylüyom şunu yeri nerde diyom mesela:D
tarafından
Senin evin ayrı rahatsın ben ne yapayım birlikteyiz :D bende öyle ortaya söylüyorum vallahi yapamıyorum olmuyor gelmiyor çıkmıyor ağzımdan
+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Bende demiyorum
+1 oy
(390 puan) tarafından
Kimse zaten icten gelerek anne demiyorki saygı gereği  diyoruz tabi 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Benimde annem bitane ama o da eşimin annesi benimde annem sayılır demen gerekir bence 
(1,493 puan) tarafından
Vala diyemiyrm bazen cesareti toplayıp arım diyom geri ypmyrm
(1,066 puan) tarafından
İlk başta zor oluyor tuhaf geliyor insana çok içten gelerek söyleyemesen de dene bence canım
(1,493 puan) tarafından
Hal ve hareketlerine bakınca  bazen iyiki demiyrm diyorum
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Eşinde senin annene anne demiyordur o zaman. 
(1,493 puan) tarafından
O söylüyor
(1,077 puan) tarafından
Soyle gitsin canim.ya. cok zor değil emin ol
0 oy
(48,090 puan) tarafından
5 yillik evliyim daha hiç ağız dolusu anne baba demedim diyemiyorum bende. genelde ortaya konusuyorum seslenmem veya baskasinin yaninda bahsetmem gerekiyo diyorum dilim zor dönüyor ☺️
(1,493 puan) tarafından
Bendeki tuaflik baba diyorum anne diyejiyrm
(48,090 puan) tarafından
demekki annene daha cok düşkünsun ☺️ aldatiyo gibi geliyo insana
(1,493 puan) tarafından
Ayn öyle oluyo
0 oy
(9,745 puan) tarafından
Nişan yuzukleri takildi elini operken anne öpiyim dedim. Demezsem bi daha diyemem dedim iyikide demisim
0 oy
tarafından
Bende yıldız anne yada Yıldız mom diyorum tek anne diyemedim hiç 
0 oy
(456 puan) tarafından
Biz eşimle akrabayiz biz daha küçükken onun annesine anne diyorduk neden bilmiyorum ama bütün çocuklar anne diyorduk hayla diyorum.demek istemiyorum ama ağzım alışmış başka birşey diyemiyorum .
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende demiyodum eşime demiş beni esimde güzelce konuştu benimle senin hattına dicem artık dedim diyomda öle çok değil bı yada iki defa anca bana bişeyi olmadı ama nedense kanım hiç isinmadi
0 oy
tarafından
valla cnm bende cok zorlandik.hitap kullanmadim baslarda sonra esim demek zorunda degilsin annem anlar seni ama o zaman bende senin annene oyle hitap etmem dedi.. sonucta onunda annesi bi tane.. benim annemde bu durumu anlayisla karsilamazdi o yuzden oyle ya da boyle dedim cok da sevinmisti
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Demis bulundum nişanlıyken simdi dememe samsim olsa geri alırdım 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla herkesin iki anası yok.ama eşini sewiyorsan annesinde anne olarak benimsemen gerek
(9,247 puan) tarafından
Peki neden bukadar kötü görüyorsun belki gerçekten Allah'tan korkan bir kadın.insani Allah yatatti diye sewiyor kiramiyorsa. Annemlere bir problem yaşamadım ben buzamana kadar. Beş parmağın beside bir değil. Çok zalimler var ama çok iyilerde var dünyada ne diyeyim Allah iyileri cogaltsin onlarla karsilasstirsjn
tarafından
Kuzu postu ben acmadim :D
(9,247 puan) tarafından
Biliyorum şerife. Bu konuda sende haklısın bende. Herkes zalim degildir
tarafından
Ben sadece yorum yaptim .Kotu gormuyorum canim .Ben kayinvalidemi severim .Kotu birisi degil .Ama fkir catismamiz cok olur .Farkli seyleri dusunuruz .Cocuk egitimi hakkinda , genel olarak hayatla ilgili farklidir goruslerimiz .Bir de anne oldugu icin karismayi cok ister .Kotu oldugu icin degil sadece karismak ister bazen.Her anne gibi .Ama aram kotu degil .Yakin olsak mutlaja sorun yasardim .Uzaktayim uzak sehirde.
(9,247 puan) tarafından
Dur daha dogurmqdim belkindedigin gibi olur.ama benim eşim asla müsaade etmiyor ewimize annesinde olsa birinin karışmasını belki oğlundan çekiniyor bilemem ama şimdiye kadar zararı olmadı bana.bide bende soğuk yapidayim onda da yuznbulamiyordur
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben canım ya diyemiyorum eşim diyor ona ayıp ediyorum farkındayım ama zor geliyor bana 
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Yenge diyorum kaynanama dayımın karısı olur da :) 
0 oy
tarafından
Ufak ve sessiz harflerle diyorum geçiştirme gibi oluyor ama napiyim kendi yaptı yani sen bana anne demiyorsun diyordu halbuseki diyordum o öyle dedikten sonra geçiştirmeye başladım bende anne birazcık diyorum da babayi hiç diyemiyorum
0 oy
(2,353 puan) tarafından
bizimkiler hemen surat asar ben diyorum ama içim bi hos oluyor anneliği bi tek annem hakeder kaynana da haketsim canı gonulden dersin
0 oy
tarafından
Peki nasıl hitap ediyorsun? İlk başlarda demeyince sonradan hiç denilmiyor.
(1,493 puan) tarafından
Öyle yani lafı ortayaa derim üstüne alınırsa cevap verir
0 oy
tarafından
Yalnız deyilm :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 224 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu