+1 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Bu erkek milleti insan biz robotuz Sanki akşama kadar iki çocukla ben uğraşıyorum ordan ordaya surukleniyorum beyefendi gelince sessizlik istiyor padişah tohumu sanki.

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çünkü benciller
(25 puan) tarafından
Bencillikte zirve ya resmen vala.seytan diyor vur kafasına birşeyle
-Reklam-
0 oy
(2,359 puan) tarafından
wlla cok cok **** oluyprum bu harekete ve cok atsrlanyrö nlar yprgunsa biz daha fazla yorgunuz evde canımız cıkıypr wlla ben pturmuyprum sunu getir bunu getir die 
(2,359 puan) tarafından
wlla biz bişeyleri halletikce erkeklere rahat geliyor oyuzden spylenme haklarını buluyorlar bizde onlar gibi yorgunum deyip otursak onlarda biz gibi kosturmaya calıscamlar ben anlamıyorum yorgunum deyip bebek uyutmamak oyun oynamamak ne demek deli oluyorum bende yorgunum sabah kalkıyorum geceye kadar mesaim anca bitiyor yedir içir ılacları falan ben nasl yorgunum deyip ona atmıyorum bebeleri calısmıyorsa.m bende insanım esim de böyle yapıypr yorgunum halim yok ya bebe bakma kadar zor ı var mı benm buyuk kızkmda 3yasnda kucuk 15aylık buyukte öyle elini kolumu tutar yedigim bogazımda kalır telle oynasam msj yazmaya bile iizn yok
(25 puan) tarafından
Başım ağrıyor bu eve gelince diyor birde kendi agziyla diyor ben napim o zaman diyorum ses yok.. sanki bu çocuklar babamın evinden geldi ***** ya
(2,359 puan) tarafından
öyle cnm taktik uygula kücügü emzrmeye dolan mutfak ona kalsın ben öyle yapyrm snra yatak odasının kapısını örtüyorum hadi oyun oynayın baba sevgisine ihtiyacları var diye baskı yapyrm oynuyor ama gec yatınca haki kalmıyor bebe gibi hemen uykusu geliyor tmm anlıyorum da benm de uykum geliyor tutuyorum kendimi napym oda bana böyle yapacakms işe baslamama az kaldı ya
(25 puan) tarafından
Vala canım mutfak günlerce öyle kalsa ellemez adam kendine kahve yapıyor bardaklar diziliyor her yere tembel
(2,359 puan) tarafından
okadarda degıl saolsun yapr ama yorgunum deynce hemen yatıyor ona kızıyorm bende wlla sende söyle bacım ortalık cok kotu yardm et die
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok şükür böyle bir eşe sahip değilim ama çevremde de var bunun örnekleri 
(25 puan) tarafından
Allah böylelerine düşmanımı düşürmesin. Çocukları babamın evinden getirmişim gibi takılıyor adam kendi bekar çocuklar sadece benim
(12,854 puan) tarafından
Amin canım Amin çocukla ilgilenmezler ama bı boşanma konusu olsun çocukları vermem bırak git diyorlar bunu koz olarak kullanıyorlar kadın da mecbur kalıyor evliliğe devam ediyor maalesef
(25 puan) tarafından
Bıraksam çocukları  iki gün sonra kapımda ağlar
0 oy
(8,965 puan) tarafından
En sevmediğim tıp Allah sabır versin halden anlayan sart
(25 puan) tarafından
Oyle halden anlayanla evlenip çocuk yapmak lazm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Senin kocan sesizlik istiyormuş canım gene iyi benim koca bi de dile getirir ben çalışıyorum sen evde yatıyorsun baktığın bi çocuk der .Böyle değince balyozla kafasına vurmak istiyorum 
(25 puan) tarafından
O kadarını diyemez vala k.bakmasin o zaman gelsin o yapsın ev islerini
(5,804 puan) tarafından
Bigün evde hiçbişey yapma ama gerçekten hiçbişey içtiğin suyun bardağını bile kaldırma yatağını toplama gelince evi bi yemeksiz allak bullak görsün bakalım
(7,935 puan) tarafından
tiktokta öyle bi video vardı evet onu izlettim bu sefer haklısın karıcım ben sana şaka yapmıştım zaten diyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla öyle bazen diyom ki izin verirseniz totom bir koltuk yüzü görsün diyo ki ee şunu da getir öyle otur onu götürüyorum e hazır ayaktasin şunu da getirsen valla sinir oluyorum
(25 puan) tarafından
Bir istek huyu yok çok şükür o da olsa katil olurum heralde
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ya...
(25 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Herkes kendi yaşadığını biliyor ondan canım bir de empati duygusu yoksa 
(25 puan) tarafından
Yani evde yarım saat dayanamiyor ben iki çocukla sürekli bir aradayim ama çalışmıyoruz diye yorulmuyor değiliz gece uyku yok gündüz çocuklar hiç susmuyor biri 4.ay atağında diğeri 6 yaş enerji fazlalığı var ve hiç susmuyor
(1,020 puan) tarafından
Kolay değil ne diyeyim eşin çocuklarıyla zaman geçirir mi gelince
(25 puan) tarafından
Yok canım telefonu elinde çay kahve sigara oyun oynar telefondan.. bazen deliriyorum bağırıp çağırıyorm küçüğü tutuyor da yemek yiyorum
(1,020 puan) tarafından
Sorumsuzluk var o zaman çocuğuyla da ilgilenmeye can atmıyorsa....
0 oy
tarafından

Bencillik yhaa 

(25 puan) tarafından
Aynen öyle bencilsin diyince kabul etmez
0 oy
(454 puan) tarafından
Bugün bu yüzden ağladım bütün gün beş aylık bebeğim yemiyor diye ayakta yediyrm mecbur öyle yiyor sadece belim kopuyor sezeryanda iğne vurulan yer agliyrm artık demiyor ki ben yedireyim neden boyleler neden :(
(25 puan) tarafından
Söylesem de yapmaz balkon yıka derim haftalar geçer en son dayanamam ben yıkarım inatla beklerm ama bakarım.yok
(454 puan) tarafından
İşte benimkide öyle birşeyi yap derim yapmaz hemen yapcam der sonra artık salağa mi yatıyor unutuyor mu ben yapiyrm ana avrat sovuyrm içimden bebeğin odasının kapı kolu takılacak yemin ederim iki sene oldu yapabilsem onuda ben yapcam
(25 puan) tarafından
Klasik erkek milleti vala bunlari analarının koynunda bırakmak lazm
(454 puan) tarafından
Bunun babasida boyle genlerde sıkıntı var anneside boyasını herşeyini kendi yapıyor kadın diyordu bana en son sürekli kavga edeceğime kendim yapiyrm bıktım artık diyordu benimkide aynı oldu
(25 puan) tarafından
Haklı vala biz canımızı siktigimizla kaliyoruz
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim
(25 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Hepsi böyle demekki akşama kadar keyif yaptığımızı saniolar
(25 puan) tarafından
Heralde öyle sanıyorlar keşke öyle olsa gece 12 de kicim koltuk görüyor
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Sessizlik istemese de oturur bir köşeye  dizisini  izler çayını  içer. Arada cocuklarla  oynar ama sabahtannnn aksama kosturan ben benim de 2 tane ustelik  hamileyim 3.ye. bir yere gider geliriz ben biraz yatayım diye gecirirm icimden o benden önce  uyur. Az başı  ağrısın  yatar vs vs... sen istersen sürün  yine çocuklar uyumadan uyuyamazsın ya da yemek hazirlancak ev temizlencek vs vs... ahhh erkeklerrr geneli öyle  sanırım. 
(25 puan) tarafından
Bir kendilwri yorulup hasta olurlar zaten biz insan değiliz vala bunlara çocuk felan yapılmaz. Eve gelinxe başı agriyormus Bey'in ulan zaten geldiğin kaç saat çocukla ilgilenme yok birşey yok ergen gibi elinde tel.oyun oynuyor
0 oy
(2,651 puan) tarafından
2senelik evliyim  1aylık aneyim henüz öyle bişey yaşamadım şükür öyle bencil davrancaksa da cevabını alır zaten 
(25 puan) tarafından
Cevabını alsada devam.ediyor bencil insan canim
0 oy
(968 puan) tarafından
Esimde ayni sevmesine cok guzel sever ilgilenir az bi basim agriuo desem sen gene iyisin ben daha kotuyum adam butun ev islerini yapiuor supurur siler mutfagi toplar kahvalti hazirlar bi yarim saat baska is yapsam valla o bilr yeter kafami dinlerim bazen tuvalete girip cikmiyorum hemen ben evi supureym yarim saat bak diyorum ben yaparim diyor deli ediuo beni benmkide bole
0 oy
tarafından
Cnm çalışan bir anne olarak diyorum ki inan dışarı işi daha zor.çocukla ev işleri bu kadar yorucu olmuyor.
(25 puan) tarafından
Vala iki çocukla herşey zor geliyor
tarafından
Bnm de en çok korktuğum iki çocukla çalışan anne olmak.:D
0 oy
(83 puan) tarafından
Valla bende önceden çok takiyodum sanki bişey yapmiyomusum gibi görüyordu bu aralar soruyor ne yaptın diye yapsam bile hiç bişey bütün gün oturdum diyorum zoruna gidiyor
(25 puan) tarafından
Sofra ortada bebek ağlıyor ben ona bakıyorum büyük kız tepemde birşeyler anlatıyor o da telefonda oyun oynuyor :-D adam rahatlıkta zirve insan olan düşünen bari su sofrayı toplaym der
(83 puan) tarafından
Bende çamaşırlara bak toplucm dedim baktm.kurumus dedi bir baktım ıslak nasl.kurumus dedim al sen bak anlaamm dedi islak.oldgunu bile anlamıyormus işine glmyor
(25 puan) tarafından
Telefon ver sabaha kadar oyun oynamayı bilir ama :-D
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Malesef anlayış sıfır heriflerde
(25 puan) tarafından
Öyle öyle varsa yoksa kendilerini düşünüyorlar
0 oy
(106 puan) tarafından
Ay vallaha icimi okudun resmen. Bütün gün ben bakarım işten gelir beyefendi çocuk iki dk çay yapmaya gitsem mizmizlansa hemen gel bak bu durmuyor diyor ya. Kendi de yatıp telefonda oynuyor en sevmediğim şey rabbim basima verdi ya 
(25 puan) tarafından
Aynen nefret ederdim telefonla oynayan erkekten sürekli uyuyandan
0 oy
(157 puan) tarafından
Aynı şeyi düşünüyorum kesinlikle canım. 35+3 haftalık hamileyim 20 yaşında kız kardeşimle bir haftadır deli gibi büyük temizlik yapıyoruz anam ağladı yorgunluktan. Eve geliyor yemek ne var burası neden böyle... Millet kadın tutup prenses gibi köşesinde oturuyor ben hem canımdan feragat ediyorum hem kardeşimin hakkına giriyorum daha da adamdan laf yiyorum. Bir de ona hizmet ediyoruz yaranamıyoruz...
(25 puan) tarafından
Bunlara prenses olup kenarda oturacaksin pislikte bogulacaklqr öyle yaranirsin
(157 puan) tarafından
Sabır çeke çeke nereye kadar bakalım
(25 puan) tarafından
İnsanlıktan anlamaz bunlar sabirda bir yere kadar ben şimdi konuşmuyorum birşey anlatıyor dinlemiyorum
(157 puan) tarafından
Ben de tavır yaptım bugün anladı pişman oldu sarıldı falan ama herkesin bir sabır eşiği var hele de hamileyken zaten hormonlar tavan.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 979 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 164 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
0 oy
29 cevap 1,045 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Tugba74 (6 puan) tarafından soruldu