0 oy
694 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Ya insan karısının yanında kalmak hiç mi istemez kalmak istemiyor yanımda hiç daha demin geldi ablasigilden annesigilde diğer ablasida ordaydi eve geleli 2 dk olmadi bu seferde annesigile gitti ben evde tekim hep sadece işleri olduklarında çağırıyorlar gel misafir geldi diye eşim evde olursada anca telefonla oynar benimle muhabbet felan etmez çok bunaldım bende sevgi görmek istiyorum artık yanlız kala kala yanlizliga alıştım bekarkenki enefjim nesen yok

7 Cevaplar

0 oy
(653 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz
(24 puan) tarafından
6 cnm
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aynı şeyi sende yapmadığın peşinde koştuğn sürece degismes bence canım .. ailene git oh mis kendine değer ver bırak gorsun ozgunenini sallama bile sende yokmuş gibi davran bı sure basen ise yarıyor
(24 puan) tarafından
Beni annemlere götürmüyor canım gitmeyi çok istiyorum ama bayramlaşmaya bile götürmedi
0 oy
(2,181 puan) tarafından
sanki bizim evi anlatmissin gibi.. yok anam bacim bu adamlar degismez 
(24 puan) tarafından
Ya cidden bacıları için ölecek tamam tabiki sevecek bacisidir ama bende esiyim ailesiyim evlatlarının annesiyim beni yok sayıyor gibi hissediyorum
0 oy
(369 puan) tarafından
Aa aynı ben

Senin ki yine ailesine gidiyormuş bnm hariç arkadaşlarıyla takılıyor

Ya hadi tmm takıl da bi benle de oturup bi çay iç yok telefon oynuyor bebisi seviyor bide arada o kadar

Bayram geçti kocamı bi saat gormedim ev otel gibi onun için 

Çok yalniz çok bunalmış hissediyorum seni iyi anlıyorum 
(24 puan) tarafından
Aynı canım bnde çok bunalmış ve yanlız hissediyorum ya bir kere bile seni seviyorum demez ozel günlerde hediye almaz hamileliğimden dolayı artık ayrı yatıyorum bir kere bile yanima gel demedi bile
(369 puan) tarafından
Aynı ya bizim ki evlilik değil hizmetçilik
Bi gün de sen nefes al az çıkalım bile demez
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Keske cok uzakta otursaydiniz ailesinden esin kendi ailesinden kopamamis seni ailesi olarak gorememis ondan 
(24 puan) tarafından
5 yıl beraber oturdum ayrılacağımiz gün hüngür hüngür ağladı ya insan evine çıkıyorum diye sevinir boyle bir adam bu annesine düşkün olan esinede düşkün olur derler ama bu öyle değil gezmelere ablalariyla gider sende gel demez bana
(1,113 puan) tarafından
Esin evlendiğini farkinda degil canim maalesef işin zor ama bir yolunu bulman lazim boyle olmazki
(24 puan) tarafından
Evkendiginin farkında değil varsa yoksa ailesi bense onun için çocuk dogurayim bide canı isterse set yapacağı biriyim sanki artık cidden ederi kadar değer vereceğim
0 oy
(594 puan) tarafından

vala canım benim eşimde öyle yaaa:(

(24 puan) tarafından
Artık bunaldım ben

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 546 göst.
0 oy
16 cevap 564 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy